До кога се дава 2% кисело мляко?

  • 1 850
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Трябва ли вече да давам по-маслено кисело мляко? Дали това е достатъчно, за да го засити? На кисело мляко сме, защото отказа да пие всякакво адаптирано

# 1
  • Мнения: X
Ния е на кисело от 7-мия си месец и винаги съм давала пълномаслено 3,6%. Давала съм и други проценти 2%, 2,9% на теб педито ли ти каза, че е добре да е по-нисък процент, защото всеобщото мнение е обратното newsm78

# 2
  • Мнения: 1 704

Нашто педи каза изрично 2% защото нямали ензими да обработват по-големите %-ти или нещо такова  newsm78 и аз съм чела че трябва пълномаслено да е и се учудих, но щом казва жената  Rolling Eyes иначе е много светната по разни други въпроси затова и се доверих и за това.. дано не бъркам  ooooh!

# 3
  • Мнения: 46 405
И при нас ситуацията е като при Mags. Киселото мляко определено не я засища, 5 бисквити с кисело мляко я устройват само за час.

# 4
  • Мнения: 514
Ния е на кисело от 7-мия си месец и винаги съм давала пълномаслено 3,6%. Давала съм и други проценти 2%, 2,9% на теб педито ли ти каза, че е добре да е по-нисък процент, защото всеобщото мнение е обратното newsm78

Как започна да даваш киселото мляко? Подквасваше ли го отначало или направо купешко даваше?

# 5
  • Мнения: X

Как започна да даваш киселото мляко? Подквасваше ли го отначало или направо купешко даваше?

Дадох и направо купешко, първо пробвах с 3-4 лъжички, да видя дали ще има някаква реакция и после направо колкото и беше дозата с две или една бисквитки непомня точно, малко захар и готово.

И до ден днешен обожава кисело мляко с бисквити - никога не ми го е отказвала, винаги си пие всичко до дъно, дори след вечеря #Crazy

# 6
  • Мнения: 1 263
на теб педито ли ти каза, че е добре да е по-нисък процент, защото всеобщото мнение е обратното newsm78
Ха! Rolling Eyes "всеобщото" мнение не е ли "ЗА" 2% Rolling Eyes Thinking newsm78

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Аз пък давам кисело с масленост каквато ми падне- на 10 м. е, от преди 2-3 м. му давам. С каката действах само със заквасено, но това е, защото се втелясвах Grinning

# 8
  • Мнения: 46 405
Нашто педи забрани домашното, натоварвало бъбреците, било тежко за бебета. Да му се не види и киселото мляко, колкото педита-толкова мнения, а как го мразя  Sick 

# 9
  • Мнения: 2 672
давам домашно - подквасено , ако нямам  - фибела 3.6%

# 10
  • София
  • Мнения: 6 752
Давам купено,най-често "Верея" 4,5%  Mr. Green.Четох най-различни мнения,избрах да смятам,че по-пълномасленото е по-добро. WinkПедито не знае,тя е от новите педита,дето те карат да захранваш едва ли не на годинка.Е,аз щях да поизчакам с киселото мляко в интерес на истината,обаче докато с мъжа ми бяхме на море,майка ми и беше дала няколко пъти,малката много го харесала и то вече се загуби смисъла да не и давам и аз.И така,вече почти 3 седмици сутрин в 10-10:30 ядем кисело мляко с 6 бисквити Плазмон.

# 11
  • Мнения: 554
Може  ли  и аз да се включа в темата,но с въпросче Simple Smile?
Та какво кисело мляко като марка давате и наистина ли домашното е толкова лошо?

# 12
  • Мнения: 46 405
Може  ли  и аз да се включа в темата,но с въпросче Simple Smile?
Та какво кисело мляко като марка давате и наистина ли домашното е толкова лошо?

Аз давам 2% на "Борчвор". Не е лошо домашното, тежко е за малки деца, натоварва бъбреците.

# 13
  • Мнения: 554
Никол,млякото Бор Чвор(не знам дали го пиша правилно Crazy)го дават на майка ми в работата като пречистващ агент.Тя работи в скенер и ядрено магнитен резонанс и всеки ден им дават по една кофичка с цел анти токсично действие.По този повод и аз се замислям дали да не почна него да и давам,щом в болницата дават точно него..... Thinking

# 14
  • Мнения: 2 672
ОМК са получили лиценз от ЕС и наистина тяхното мляко -  за мен -  е най-доброто! ( Фибелата е тяхна  - даже и 2% е по-вкусна от другите с повече %)
Давам домашно , по препоръка на моята лекарка - каймака му е поне 2 пръста и знам , че няма консерванти или други такива боклуци. Добре че беше то , за да е в момента детето 8.300 на 6 мес. дотогава около минимума

Общи условия

Активация на акаунт