Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,
някъде из форума четох, че на някои бременни им е предписвано това лекарство. Моята лекарка ми изписа тези вагинални таблети, които са за 6 дни. По принцип й се доверявам, но открих че една съставка на лекарството е от категория С, което означава че има потенциална опасност и изследванията върху животни не са добри. В крайна сметка ще говоря с лекарката, но моля ви и вие да споделите мнение и опит.
Блягодаря ви.
Цитирай

Varna

И на мен ми ги изписаха преди секциото за 6 дни, всяка вечер по една таблетка, не съм имала проблеми.
Цитирай

Русе

Опитах с търсачката, има доста за тези таблетки  Peace

Вярвай на докторката си.
Цитирай

София

Аз знам, че не са опасни, ако се използват след 16-та седмица! Аз лично съм ги ползвала около 2 пъти през бременността. Има и алтернатива на Полижинакса. Били по-добри, но на мен лично Полижинакса ми подейства много добре!
Цитирай

Варна

Аз съм ползвала тези глобули някъде около 20-та седимца на бременността по лекарско предписание по една през вечер, тъй като имах някаква инфекция. Не са ми създавали проблеми. Довери се на лекаря си!
Цитирай

изисват се масово на бременни, не се притеснявай!
Цитирай

Севлиево

На мен докторката ми ги изписа на 40 ден след раждането. Преди няколко месеца имах възпаление, за което пак ги ползвах. Много съм доволна!
Цитирай

Arlington, Texas

А при какви възпаления ги изписват тези таблетки  newsm78 ... че да кажа на мама да ми прати ако са хубави Smile
Цитирай
Благодаря ви момичета. Бременните имаме всякакви страхове, но лесно се преодоляват като има с кого да споделиш.
Цитирай

София

За какво ги изписват? На мен заради една раничка ми ги бяха изписали преди време?
Цитирай

Варна

Не се притеснявай-не са опасни тези глобулки.Аз имах засилено бяло течение по време на бремеността и ми ги изписаха в 6м,но нямаше ефект.Започнах да вземам Гино Певарил,който ми повлия изключително добре.Една моя приятелка също има сега проблем с бялото течение през бремеността си и взема Полижинакс.Тя каза,че при нея действат.Давай смело!  Smile
Цитирай

Хасково

изисват се масово на бременни, не се притеснявай!
[/quote
Да така е ! и аз бях с такива глобули до вчера
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.