Teма за българите в ИСПАНИЯ (мами , татковци ,бъдещи и настоящи)

  • 9 013
  • 235
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 825
Теичка, да си пазите момата, че като гледам как се е издокарала, сигурно им върти главите на испанците като за световно  Wink Голяма е сладурана  Hug

# 76
  • Мнения: 4 212
А, Хонди4, тази снимка е от снощи, Ванина тренира с гримирането сега, как се е омазала само, а  Mr. Green после омаза мен, добре 4е татко и беше на бирен фест с един приятел ина4е и той май щеше да бъде гримиран. Flutter Оба4е ми се оплаши окото днес, нейният грим е нищо в сравнение с това което видях днес.(не излиза гримирана, само като игра и е) Имаше едно дете в класа, рускин4е имаше 4ерно на о4ите, достатъ4но да ваксаш два травестита  Shocked Ма как са го пуснали тъй родителите му, а даскала като запо4на на валенсианаки да говори, викам ти къде се намираш майсторе, я дай малко на испански, кафа........послушен беше. Mr. Green Тъй де, неразбирам вси4ко на валенсиано. Crossing Arms Да, мен ме няма на снимките, като изрод съм, първият ден от М ми е. Ами специалност няма кой знае каква, това след 4 години ще е . Още сме малки беее  Mr. Green, но имат профили, Ванина е в паралелката с френски език, вси4ко останало е еднакво, история, география, билогия, английски, математика.....м, не се сещам вси4ки профили де, имаше информатика, имаше някакви социални.......абе нащо гардже избра френски  Rolling Eyes ми щом така иска. В паралеката са 18 деца.
Това другото дете на снимката е китай4е, то е от старото у4илище, бяха в един клас и са приятелки, сега оба4е Нинг(така се казва) е в друга паралелка с профил аудиовизулани комуникации май.....непомня  newsm78  Grinning
Нямат униформи, тъкмо да си изтърка дрехите, тя и без това е враг на полите, направо не я виждам ако имаха. Дънки, маратонки, тениски и анцузи. Тва е. Полата е враг  Laughing Laughing

Аз теб имам специално да те 4ерпя  Peace

# 77
  • Мнения: 4 212
clara
Цитат
Теичка, да си пазите момата, че като гледам как се е издокарала, сигурно им върти главите на испанците като за световно  Wink  Голяма е сладурана    Hug

Мерси  Heart Eyes, знайш какъв то4ен стрелец съм  #Sniper нари4ат ме "Тея - Педроубиеца" Sly Sneaky

# 78
.....тя и без това е враг на полите, направо не я виждам ако имаха. Дънки, маратонки, тениски и анцузи. Тва е. Полата е враг  Laughing Laughing

Аз теб имам специално да те 4ерпя  Peace
Хихи. Едно време бях същата. Не исках да чуя за пола (щото ме беше срам да си показвам кльощавите крака). Ама беше до едно време. После пък се кефих Crazy Mr. Green Joy
Мойта щерка пък обратното на мене - само с поли й дай да е. Но в нейната униформа има и панталони. Тоест момичетата не е задължително да са с поли. (нашите висят за сега само на закачалките, май така ще си й омалеят без да ги е нахлузила Grinning)
Та така де.

Пък почерпката - на място  Wink Grinning

# 79
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Тея ,когато дойдете - ние сме тук и на никъде не бягаме  Mr. Green пък и бързата работа срам за майстора Simple Smile
 да 4еститиш първия  у4ебен ден на Ванина . какви са и впе4атленията ? и сега какво - освен англииския и френски ще у4и , така ли? тези испанци не стига 4е не знаят езици ами и по два се опитват да ги у4ат Simple Smile  Mr. Green . при нас от 3 -годи6ни ги по4ват с англииския и после вкарвали и френски - вярно ли е 4е ве4е са станали задължителни и двата ? ти като запозаната 4увала ли си такова нещо ?
А Ванина само на хубав , умен ,красив , грижовен и не на послено място богат испанец я даваме  Mr. Green Mr. Green Mr. Green . Нали така?  Wink Sunglasses -тя нас ще пита ..сигурно не спира да звъни телефона по цял ден Simple Smile
Хонди4 тук май унифирмите са само в 4астните у4илища и колежи .обществените не искат такива неща . на мен дори в детската градина не ми искат манти4ка за малката .

Абе я си кажете мнението за испанеца - моето е дебел ма4о , хи4 не ги харесвам .. пък и една позната го потвърди - дойде от австрия с надеждата да намери мъжа на живота си и се върна разо4арована. каза 4е представата за зноините испанци съвсем не била това което видяла тук . и изобщо малко красиви мъже се разхождат по улиците . може при вас пове4е да ги има  Wink . хи4 не ми харесва отношението им към жените (разбира се има изклю4ения ), но все се 4удя уж само за това приказват ..а пък продължават да си ги възпитават така .
нещо май се улях де ..ама с4итате ли 4е жената тук е равноправна с мъжа?
 и разбира се -   bouquet "нежните "половинки на пишещите правят изклю4ение - винаги има изклю4ения . пи6а като цяло обобщено мнение за това което виждам  тук .

# 80
  • Spain
  • Мнения: 3 750
е от цялата работа забравих да се похваля - 4дни маката ходи на градиан . уж сутрин пла4е ..но казват 4е спирала бързо . днес даже яде там - вси4ко си изяла ,дори киселото мляко  Wink така ми доложиха . прибрах се пробвах я , наистина бе6е сита . много съм доволна от това ..сега оба4е от понеделник ми предстой да я оставя със спане - това как ще стане  newsm78  #Crazy направо не мисе побира в главата ,но за сега определено имаме успехи и даже стана по лесно отколкото си го мислех  Mr. Green
аиде и аз ви оби4ам  Heart Eyes .4ао 4е  и мъж и дете имам в къщи освен комп  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 825
Харичка и на мене така ми казаха и с такава регистрация и на, пак ме прецакаха, вече си мисля, че за тия документи и голям късмет си трябва.

п.п. Стискайте палци другата седмица (петък) социалната да ми подпише документа  Praynig Praynig Praynig , пък дано и аз скоро се видя с резиденсиа  Praynig
що бе кларка ? какво те прецакаха?
То мойто дълга история... накратко: полицията ме е отписала от стария адрес и когато поисках сертификат ми го дадоха, но имах 3 месеца без регистрация (между нова и стара) и не ми приеха документите по масовата легализация, която мина, после се оказа, че те нямали право да ме отписват и тн, но беше късно. Майната му, сега дано стане вече  Praynig

Анка, аз да си призная, понеже харесвам тъмни и не много високи мъже, бих казала, че има много хубави испанци Wink но смятам, че това си е до вкус...затова света е шарен Wink За мене има 2 типа испанци... красивите и чисти, наточени пичове и дебели, мръсни и мързеливи.... Поне при нас има доста представители и на 2 типа......За отношението им към нежния пол.... пак съм на обратно мнение, смятам че жените правят на луди мъжете си, поне тези които аз познавам, а и това което наблщдавам отстрани.

Май се поулях с писането Wink

# 82
  • Мнения: 4 212
Хм, за испнеца, ами мисля 4е зависи в какъв град или село живееш и в коя област. Много са разли4ни. Анке, описала си типи4ният изпнец селянин, много прили4ат на нашите дядовци с каскетите и бастуните. Например в Бенидорм има доста какво да се види, така да се каже се отплесвам. Ми какво пък, ценител съм на хубавото. Моето мнение 4е са възпитани да уважават много жените си, незнам, но не съм видяла мъж да не послуша жена си, голямо уважение. Квот каже тя, тва е. Де да бяха и нашите пове4ето така.
За детските градини, тук има купуват на моми4етата 4ервени или розови престилки, на мом4етата сини, ама тва на квадрат4ета де. Ми то е хубаво, 4е твоето Герган4е свиква бързо, не се притеснявай за спането на обяд, ще свикнеш и ти Mr. Green тъкмо ще се видиш свободна.
М, да май само 4астните колежи имат такива облекла  Thinking Английският е задължителен от 3 годишна възраст, да, но френският , не. Освен ако не са въвели нов закон, но дълбоко се съмнявам. Английски само е задължителен, сигурна съм.

Кларе, занеси си фотокопиран задграни4ният паспорт от първата до последната странница. Там трябва да имаш пе4ати кога си влязла и трябва да не си излизала от територията на страната 3 години. Както и е важно да си покажеш адресна регистрация от поне преди 3 години, после какво е било мисля не искат....

# 83
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хм, за испнеца, ами мисля 4е зависи в какъв град или село живееш и в коя област. Много са разли4ни. Анке, описала си типи4ният изпнец селянин, много прили4ат на нашите дядовци с каскетите и бастуните. Например в Бенидорм има доста какво да се види, така да се каже се отплесвам. Ми какво пък, ценител съм на хубавото. Моето мнение 4е са възпитани да уважават много жените си, незнам, но не съм видяла мъж да не послуша жена си, голямо уважение. Квот каже тя, тва е. Де да бяха и нашите пове4ето така.
За детските градини, тук има купуват на моми4етата 4ервени или розови престилки, на мом4етата сини, ама тва на квадрат4ета де. Ми то е хубаво, 4е твоето Герган4е свиква бързо, не се притеснявай за спането на обяд, ще свикнеш и ти Mr. Green тъкмо ще се видиш свободна.
М, да май само 4астните колежи имат такива облекла  Thinking Английският е задължителен от 3 годишна възраст, да, но френският , не. Освен ако не са въвели нов закон, но дълбоко се съмнявам. Английски само е задължителен, сигурна съм.

Кларе, занеси си фотокопиран задграни4ният паспорт от първата до последната странница. Там трябва да имаш пе4ати кога си влязла и трябва да не си излизала от територията на страната 3 години. Както и е важно да си покажеш адресна регистрация от поне преди 3 години, после какво е било мисля не искат....
Тейка,малко ви се вмъквам в темата ама нали сме съседи,няма да ме биете  Praynig Wink
Абе тва твоето град4е мног ме изкефи от вси4ки снимки ,които съм видяла досега.  Blush Пък и като сподели за мъжката 4аст на населението,съвсем ме заинтригува  Wink
Боже,Ванина сякаШ ти е по_малката сестри4ка,толкова е порастнала    bouquet

# 84
  • Мнения: 4 212
Всеки, на който му се иска да стъпи поне с едното кра4е в Испания, да зповяда в нашата гореща теми4ка, която се мъ4им да разхладим с бира  cheers

Емсидирок4е,  Hug нетипи4ен е града, да, който 4ужденец е дошъл било на екскурзия или на по4ивка или да живее казва така. Нари4ат го "малкият Манхатън".
Сега ме подсети да изклюкаря, 4е то4но до нас са запо4нали строеж на 45 етажен блок с балнеологи4ен център. Искат да ме подтискат с нашите си някакви 30ет етажа  icanfly
Наистина Ванина расте с 4асове, направо хем се радвам хем...
Показах снимките на приятелката ми в Кьолн и тя каза, 4е у4илището и прили4ало на казарма, нали е само на 2 етажа  People Cop  Mr. Green пък на мен толкова екзоти4но ми се вижда с тези тухли4ки и мрамор, с подредени плами и големи прозорци. newsm78

# 85
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Всеки, на който му се иска да стъпи поне с едното кра4е в Испания, да зповяда в нашата гореща теми4ка, която се мъ4им да разхладим с бира  cheers

Емсидирок4е,  Hug нетипи4ен е града, да, който 4ужденец е дошъл било на екскурзия или на по4ивка или да живее казва така. Нари4ат го "малкият Манхатън".
Сега ме подсети да изклюкаря, 4е то4но до нас са запо4нали строеж на 45 етажен блок с балнеологи4ен център. Искат да ме подтискат с нашите си някакви 30ет етажа  icanfly
Наистина Ванина расте с 4асове, направо хем се радвам хем...
Показах снимките на приятелката ми в Кьолн и тя каза, 4е у4илището и прили4ало на казарма, нали е само на 2 етажа  People Cop  Mr. Green пък на мен толкова екзоти4но ми се вижда с тези тухли4ки и мрамор, с подредени плами и големи прозорци. newsm78
Леле,45 етажа,мамма миа   Sick  Аз досега се ШаШках от висо4ината на която живееШ ти,макар,4е страШно ме кефи гледката от балкона ви и басейн4етата и палмите от долу. Супер екзоти4но е  Blush
У4илиЩето на Ванина си е съвсем добро,съЩото е като пове4ето тук. Тва сравнение с казармата направо ме разби  #Crazy
Искам и аз да живея на моретоооооо  Cry Малкото Макдирок4е откакто се върнахме от по4ивка всеки ден ми вика " Мамо айде на морето"  Tired

# 86
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
тея , у4илището е много суперско Crazy Heart Eyes Party, а ники4а като го гледам и на него му се е приходило май там Laughing Laughing
много хубав тоз бенидорм Sunglasses Mr. Green Mr. Green, предразполага за купони и запивки. май сте били на бг бар? гледам там на една маса каменица светло Thinking
ванинката свикна ли, харесва ли си новите съу4еници? изглежда доволна Mr. Green
а  следобед имат ли 4асове?

вал, на снимките с нашите образи имам рекламация Mr. Green- не симона , а моника е дребната Laughing

хулиган4е, на мен пък ми харесват испанците Crossing Arms, ама не тия дето си гризат ноктите и  са с коси все едно половин литър зехтин карбонел са си изляли на пъпешите. какви пи4ове има,ехееееееее Embarassed Embarassed Rolling Eyes

анитке, за нашия нет плащаме 60 евро, но имаме и тел. с национални разговори безплатни. има оферти, трябва да се проверят.....

макдироков, за теб винаги в нашата тема Hug

# 87
  • Мнения: 2 825

....Нари4ат го "малкият Манхатън"....

А на Коста дел сол му викат Европейската Калифорния....  Wink Laughing Laughing

Както и е важно да си покажеш адресна регистрация от поне преди 3 години, после какво е било мисля не искат....

Искат, искат, мене точно това ме провали предния път... липсваха ми 3 месеца от адресната регистрация... като се изместихме от Майорка, тука. Затова не ми приеха документите. Надявам се, че този път ще стане  Praynig Другия петък ще се отчета  Wink

# 88
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
кларка, стискаме вси4ки пръсти Peace

# 89
  • Мнения: 4 212
Да  Flutter разконсперирана съм  Flutter на Бг ресторант сме , много си наблюдателна ма  Sunglasses
Ники ве4е е презполовил у4ебника по математика, а аз по История, много интересно са направени, противно на моите о4аквания. Заниманията от 1 ЕСО са ве4е само до обяд, от 8.25 до 14.15 по 6 у4ебни 4аса на ден по 50 минути, като първият 4ас е 55 минути.
Ванина е доволна, защото има 4 или 5 деца от страият и клас и се познават.

jara
Цитат
...не тия дето си гризат ноктите и  са с коси все едно половин литър зехтин карбонел са си изляли на пъпешите. ...
разцепи ми са джуката от смях  Laughing Laughing Laughing

Кларе, стискам палци този път да стане номера  Peace
Знам аз 4е вие сте Маями, как ми се идва при вас, ама моя все се по4есва  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт