Чифлика Чукурово-снимки

  • 10 910
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622
Момичета,пуснах питане и във форума " с деца на път...",но там влизат по-малко хора,та да питам и вас.
Иска ми се за рождения ми ден да отидем семейно на някакъв хотел близо до Варна за ден два.Обаче не мога да намеря нищо апетитно на нормални цени(стая с цена около и до 50 лева)
Чувала съм за Чифлика Чукурово,но нищо повече не знам.Нямам никакви отзиви,или координати техни.Не знам струва ли си,хубаво ли е?
Някой бил ли е?

Последна редакция: ср, 14 сеп 2005, 11:47 от БУБА

# 1
# 2
  • Мнения: 41
Да ти кажа честно,мисля че не си струва.Ходихме там по-миналата година.Наистина е красиво.Има разни старинни неща от чифлиците едно време и много живатни,но е  скъпо според мен за "екстрите",които се предлагат.Седнахме в ресторант-механата и се идумкахме с един куп пари,а кухнята въобще не ни хареса.Отказахме се да оставаме вечерта там,затова не мога да ти кажа какви са условията в хотела.Ако искате отидете до там само да си направите разходка.Приятно изкарване!

# 3
  • Мнения: 1 290
и аз не съм впечетлена особено от там - даже хич Wink

По-добре ако ви се разхожда повечко идете до Трявна или до Етъра - ей го къде Wink

# 4
  • Мнения: 2 952
Ба  Си  Името! newsm09 smile3501

хем 4ук  хем курово newsm78

# 5
  • Мнения: 1 753
Ба  Си  Името! newsm09 smile3501

хем 4ук  хем курово newsm78

Оххх ще ме разсипете  Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 1 425
В началото, като го откриха беше найстина страхотно, но вече стана прекалено комерсиално. Обръщат внимание само на чужденците, защото те плащат между 20 и 30 лв за една баница, а да не говорим за другите неща. Дори и кухнята им вече не е толкова хубава. По добре си направете екскурзия например до Елена, там има страхотни места, а как готвят.... направо да си оближеш пръстите.

# 7
  • Мнения: 5 241
И аз не съм очарована  Naughty
А още по гадно ми стана като си поръчах една пържола, а тя беше развалена  Confused И знаете ли какво направиха, като им я върнах  #2gunfire завиха ми я за вкъщи  Shocked Е няма да отида там  Naughty

# 8
  • Мнения: 1 399
На мен пък кухнята ми харесва  newsm22 eat,  но стаите  Naughty Миришеше ужасно на мухъл.
Според мен става само за еднодневна разходка.

# 9
  • Мнения: 5 622
Ами ние вече решихме,е там ще ходим.Аз пуснах темата и никой нищо не писа и в крайна сметка направихме резервации.Ще кажа и аз после как е било.Дано не е пълен провал Confused

А до Елена сме ходили,не ми се ходи пак там.Освен това мъжа ми е на работа и повече от един ден няма как да стоим където и да било.Аз от Елена не съм никак впечатлена.Едно място има там Усоето,там беше много хубаво,но самата Елена-ужас....До Етъра-бяхме там Май месец.Трявна-съвсем скоро се върнахме от там.Даже и снимките са отдолу в подписа.В Трявна бяхме на 23.август.

Жалко,наистина,че чак сега разбирам тези отзиви и ще отидем със свито сърце.Да имат късмет да ми провалят рождения ден  #2gunfire

А цените как са в механата?Да не е някаква небивала скъпотия? Crossing Arms
И към всички ходили там-кога сте били?Защото ние все пак ще ходим извън сезона и е малко вероятно да има чужденци,заради които да ни пренебрехгват.А и като знам мъжа ми как обича да бъде пренебрегван..........

# 10
  • Мнения: 2 952
Добре, 4е пове4е  4ужденци  ходят , те не  разбират името   хахаха  майтап да става .... hahaha   4укурово ..... hahaha

 Peace

# 11
  • Мнения: 1 399
Цените са поносими.
Кухнята е национална - българска.
Аз както казах ми хареса - имаше хубава скара, супи /пилешката беше мн.вкусна/, ядох много хубава баклава. Пресносоло сирене имаше. Наливното вино също беше много добро. Това е, което си спомням.
Извън сезона сме ходили, механата беше почти празна.
 

# 12
  • Мнения: 5 622
А по стаите как е положението?В интернет изглеждат много добре.Аз лично да ви кажа не съм привърженик на старовремското обзавеждане,но мъжа ми много иска да посети и да спи на такова място.На него със сигурност ще му хареса.
Ние ще сме там в понеделник.И понеже е делничен ден нямало да има много хора,така че се надявам да можем да си изберем стая,каквато на нас ни харесва.

А някой да ме ориентира за пътя от Варна до там?

# 13
  • Мнения: 1 399
Ами стаята не я огледах много добре.
Мен още докато ме лъхна на мухъл и избягах Laughing Laughing Ама аз съм си много претенциозна и гнуслива, че може и за това.
Пък и ние поискахме да видим една стая от чисто любопитство, нямахме намерение да оставаме да спим.
Това, което видях, беше нещо като отделно бунгало. Имаше стая и баня към него. Не си спомням, ама хич, обазавеждането Thinking
Абе, за ден-два, сигурно се изтрайва Wink
Приятно прекарване и ще споделиш пресни впечатления!

Последна редакция: пт, 09 сеп 2005, 12:58 от stella

# 14
  • там някъде
  • Мнения: 234
здравей!
Преди няколко години и ние бяхме там - презнувахме рожден ден с една нощувка.
На мен наистина ми хареса ( обаче все пак това беше преди няколко години). Аз и съпругът ми бяхме настанени в едно бунгало (спомням си , че цената на нощувката беше 50лв). Обстановката беше много приятна - спалня, отделно нещо като кухничка и ниша , направена като холче с TV и диванче. Вечерята в механата беше вкусна - предлагат се национални гозби. На сутринта имахме осигурена закуска. Мъжът ми си направи разходка с кон - голям смях падна, че му беше за първи път.
Надявам се да имаш един чудесен рожден ден! newsm59

Общи условия

Активация на акаунт