Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мами,
Имам един въпрос. Ще правя пълномощно, което ще изпратя на майка ми в Бг и исках да попитам дали някой знае за колко време е годно едно пълномощно. Става дума за продажба на недвижим имот.
Благодаря и много целувки от нас.
 Laughing
Цитирай
Валидно е за календарната година, в която е издадено, т.е, ако го направиш сега и имота не се продаде до края на годината, за следващата година ще трябва да направиш ново.
Имота се описва както е в нотариалния акт, в противен случай няма да ти го признаят за валидно.
Подписват се и две декларации, едната за гражданско състояние, а другата по чл.226а (за задължения към държавата), които трябва да ги завериш в консулството също (не знам дали апостил ще приемат при такава сделка).
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.