Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 740 отговора

Kaybolan yıllar
(от 10 септември по НОВА)

Сюжетът проследява живота на три изоставени деца - Есмер, Али и Езел, които отрасват заедно в приют. След години те се разделят, но съдбата ги среща отново.  

В главните роли:

Yeşim Büber -     Езо /Айлин  

Burak Hakkı -      Али

Saruhan Hünel - Eсмер

Участват още:

Meriç Başaran          Sema Çeyrekbaşı          Sait Genay              Levent Güner                            Ayça Turan                   Fatih Payat

Началото на сериала (с дублаж на български)
Основната музикална тема

Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Gunay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV

НАЧАЛЕН ЧАС:
16.00 НОВА ТВ
12.30 ДИЕМА ФЕМИЛИ

ЕПИЗОДИТЕ В ИНТЕРНЕТ: http://www.lapache.info/index.php?page=torrents&search=kaybo … ry=0&active=1
« Последна редакция: Пон., 14 Септ. 2009, 10:46 от Reza »
Цитирай

Супер!  newsm19 Много се радвам, че Нова тв пуска този сериал! Гледах част от него в  Youtube и съм очарована! И двамата главни герои са големи сладури!  Love

Четох, че майката на Saruhan Hünel е арабка, някой знае ли от коя държава е точно?
Цитирай

На първо четене/ гледане грабва. Дано го излъчват в нормален, приемлив час, вечер примерно.
Някой има ли повече инфо?
Цитирай

От 15.30 до 17.15 ще се излъчва (с повторение на следващия ден от 12.30 по Диема Фемили)
После, ако върнат Сделка или не или там.. някаква игра, ще си преместят с един час по-рано Отминалите години и Аси (както си и беше преди от 14.30 до 18ч двата сериала, вместо от 15.30 до 19ч)
Цитирай

Ако наистина това са часовете на излъчване, мен лично ме устройват, пък и да се надяваме, че в нета ще ги качват.

А колко серии ще бъде? И какъв точно е сюжетът? Доколкото си спомням monda беше споменала, че е за три деца сираци, намерили се след години раздяла, но от клипчето на 1 епизод- 1 част, останах с убеждението, че момичето е или незаконно дете или нежелано, но от богато семейство. Може ли малко повече инфо.  Praynig
Цитирай

Ааа, това ще се гледа  Party.  И като гледам така любимец ще ми е Али  Love
Цитирай

Ще го гледам Peace Това ми е най-удобния час Затова за сега от турските сериали гледам само Мелодията Peace Продължавам да гледам Бурак няма отказване  Peace
Цитирай

Много познати герои виждам.  Smile Кенан, Сузан, Маджиде, Селчук, Шукрю и Едже.?
Цитирай

Ето ги всичките: http://www.youtube.com/watch?v=hYU7cl7d1a0&feature=related
Шюкрю в случая ще е по-неузнаваем. Без мустаци. А Кенан (в случая Али), с брада, мустаци и полудълга коса. Като изпаднал от...
Цитирай

Шюкрю в случая ще е по-неузнаваем. Без мустаци. А Кенан (в случая Али), с брада, мустаци и полудълга коса. Като изпаднал от...
35 защо като  Wink
майтапа на страна,ако ми хареса ще го гледам  Peace(как ще изтрая мутрата на Бурак пак незнам  Wink)
Цитирай

Ами на Робинзон прилича тука
Разпознаваш ли го кой е от тази снимка?

Горе вляво, вторият
Цитирай

Ааа,то "краставото магаре" от далече личи  Mr. Green естествено,че го разпознах  Peace
Цитирай

Ами на Робинзон прилича тука
Разпознаваш ли го кой е от тази снимка?

Горе вляво, вторият
а на тази снимка горе в ляво първата не е ли Дерин , от Перла ?
или само ми прилича на нея  Rolling Eyes
Цитирай

Ох много нови филми започват, и много познати вече актьори.И аз ще се радвам за повечко инфо за сюжета на сериала, на сайта на НТВ са качили само за Аси.
Цитирай

Тази Дерин коя беше? изнамери как е името на актрисата, и ще видим дали го има в каста за този сериал.
Ето подробно ги разгледай тук (това са началните надписи) http://www.youtube.com/watch?v=hYU7cl7d1a0&feature=related
Или тук http://www.youtube.com/watch?v=fUq7HWESNt4&feature=related  Ех много рев, много нещо...
Цитирай

1-14 от 740 отговора