ЗАПЕР?

  • 255 939
  • 310
  •   1
Отговори
# 90
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Въпросът ми е за класическият запер, който е по оригиналната схема от книгата на Х. Кларк.

в която пише, че : "всички бактерии, гъбички, вируси, червеи и глисти са паразити " и чрез уреда те се унищожават. Не оспорвам това, но знам, че в тялото ни живеят и много полезни бактерии. Въпросът ми е - как Заперът разпознава ли болестотворните от полезните бактерии?

Благодаря Ви предварително за отговора!

# 91
  • Мнения: 19
И аз съм се чудила, май действува като антибиотиците - трепе наред. Четох и книгата на Хулда Кларк, доста маниак на тема чистота и дезинфекция пада.  Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 9
И аз се интересувам от това - как заперът различава опасните от полезните бактерии? И друго - прочетох цялата тема, но още повече се обърках, защото техническата информация не ми е силна страна. Може ли някой да ми отговори кой от уредите, предлагани в България, действа на принципа на био-резонанса, а не само на една честота?

# 93
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
И двата ни компютъра са на сервиз и вече почти седмица чета през мобилния телефон, но много трудно се пише. Надявам се до края на седмицата да ги оправят и ще пиша по въпросите.

Левитан, на биорезонансен принцип с излъчване на електромагнитна вълна, а не ток са и моя големия ми апарат и тия малките, за които писах преди няколко поста.

# 94
  • Мнения: 9
А къде в България могат да се намерят такива апарати? В темата има няколко линка, но не разбрах кой от всички посочени е именно БРТ.

# 95
  • Мнения: 8
Момичета имате ли информация дали това чудо лекува псориазис? В нета видях ,че уж псориазисът се влиаел добре от него.. ама все пак е добре , някой с личен опит да сподели.

# 96
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
В темата всичи линкове са към различни по вид запери, дори и да са с много програми на изхода е ток. Не мога да давам мнение за качеството им, понеже не съм ги пробвала. Сигурна съм обаче, че имат някакъв ефект. Колко е силен и бърз - друга тема. При всички положения е за предпочитане пред медикаментите от аптеката, поне при по-банални проблеми.
БРТ с електромагнитна вълна на изхода са тези, за които съм писала - моя и тези седемте малките, които са с по три програми.
При всички случаи обаче е изключително важно много да се внимава, да се следи състоянието, за да не се получи усложняване на състоянието. Докато се придобие опит от употребата, че и след това - много внимание!!!

При псориазиса проблема е много комплексен и така и трябва да се подходи - премахване и преодоляване на стреса, режим на хранене и живот. Виж в издателство АНХИРА наскоро излезе една такава книга с опита на човек с псориазис как се е излекувал. Кожната изява е само симптом и ако третираш само него никога няма да се излекуваш.
Ако нещо не се оправиш пиши ЛС и ще помагам.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 21:27 от TINA.K

# 97
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Въпросът ми е за класическият запер, който е по оригиналната схема от книгата на Х. Кларк.

в която пише, че : "всички бактерии, гъбички, вируси, червеи и глисти са паразити " и чрез уреда те се унищожават. Не оспорвам това, но знам, че в тялото ни живеят и много полезни бактерии. Въпросът ми е - как Заперът разпознава ли болестотворните от полезните бактерии?

Благодаря Ви предварително за отговора!


тъй като темата е озаглавена "запер", аз  ще се самоцитирам и искрено се надявам някой да ми отговори?

# 98
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Арбанашка кокона, тъй като не ползвам запер (по-точно ползваме, но изключително рядко) този въпрос не ми е стоял на дневен ред и в момента нямам отговор. Ще се постарая обаче в близките дни да намеря инфо и да ти отговоря - въпроса определено е съвсем резонен. Ако в момента се лекуваш обаче и ти е спешно се надявам да те успокои следното: когато няма патогенна флора, дори и да е избита полезната тя се самовъзстановява относително бързо при отсъствието на патогенната.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 21:28 от TINA.K

# 99
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
мерси  Peace

# 100
  • Мнения: 19
Започнах да "заперквам" котарака. Има една рана на ухото от един месец, която не иска да зараства. Мазахме я и я пудрихме с какво ли не, все мокри. Вчера му направих един сеанс и днес вече раната е суха. Както си спи му подпъхвам медните тръби и включвам запера на универсалната честота - никакъв проблем.  Flutter

# 101
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Арбанашка кокона,
Честотата на трептене на непатогенните микроорганизми е около 10 KHz,
на патогенните е в интервала 30-900 KHz,
а на човешкото тяло 1400-9500 KHz.
Това е причината запера да въздейства само на патогените, без да поразява полезните и органите на човека.
Честотата 30 KHz като един вид универсална я е открил сина на Хулда Кларк при една грешка. Правейки опит да убият някакъв  микроорганизъм без да иска е объркал и е задал 30, после по едно време се усетил за грешката, но като отишъл при апарата видял, че въпреки това микроорганизъма е бил убит. Тогава започнали да пробват различни патогени да ги убиват с нея и установили, че се получава. И така направили запера.
Естествено с точната резонансна честота ефекта е по-бърз, отколкото с универсалната, но пък си трябва учене и знание какво да пуснеш. Запера затова е просто и сравнително добро средство, спрямо честотен генератор защото само ползваш. Е, ако е направен на програми, пак само ползваш. Но много зависи кой е правил програмите с честотите, защото има доста неща, които да се съобразят. Има там едни близки честоти и честотите на различните стадии на съответния патоген, които също е добре да се пускат, когато се ползва генератор и е добре да са включени в програмите. Надявам се тези, които правят разните уреди да го съобразяват това и да ги вкарват и тия честоти, за да са ефикасни, а не само за печалба.
Най-добре за превенция, а ако има проблем си трябва нещо с по-силно въздействие с точната резонансна честота, а ако е с електромагнитна вълна е най-добре, защото действа най-силно и най-бързо от всички останали.

Започнах да "заперквам" котарака. Има една рана на ухото от един месец, която не иска да зараства. Мазахме я и я пудрихме с какво ли не, все мокри. Вчера му направих един сеанс и днес вече раната е суха. Както си спи му подпъхвам медните тръби и включвам запера на универсалната честота - никакъв проблем.  Flutter

Супер!!! Една колежка си отърва кучето от демодекоза, която ветеринарите май не успяват да излекуват. Аз ползвам сребърна вода също при рани. Ела при нас в темата на котколюбителите - намери я в последните ми публикации, че от телефона не мога да ти дам линк.

# 102
  • Мнения: 19
Благодаря, включих се в мяу-компанията. Благодаря и за горното обяснение за честотите. thumbsup

# 103
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз благодаря, беше ми важно да го разбера  Hug

# 104
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Аз също благодаря, защото пък научих и аз нещо, което не знаех. Това за честотата на непатогенните, другото го знам от книгата на Хулда Кларк и от различни обучения (нали съм дистрибутор във фирма, която предлага и запер - писала съм още в първия си пост), освен че си имам БРТ и съм чела страшно много по тия тематики.

Общи условия

Активация на акаунт