ЗАПЕР?

  • 255 963
  • 310
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19
Много ми е трудно да разбера кои апарати са електрически импулси и кои - с електромагнитни. Описанията на производителите/дистрибуторите в сайтовете не са ясни. За моето заперче, което има и компютърна приставка, за да работи с програмата Фрекс16, е ясно - пуска електрически импулси, ясно е написано в сайта на производителя. Но другите ...  Rolling Eyes ... квантово лечение, гама-генератор, биорезонанс ... ooooh! ...

# 106
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Много ми е трудно да разбера кои апарати са електрически импулси и кои - с електромагнитни. Описанията на производителите/дистрибуторите в сайтовете не са ясни. За моето заперче, което има и компютърна приставка, за да работи с програмата Фрекс16, е ясно - пуска електрически импулси, ясно е написано в сайта на производителя. Но другите ...  Rolling Eyes ... квантово лечение, гама-генератор, биорезонанс ... ooooh! ...

Естествено, че няма да са ясни. За тях е важно да си продадат стоката и да направят пари, независимо от това дали ще са изъгали или по-скоро недоказали изцяло нещата. Много хора още не са си дали сметка, че всяко нещо, което правят се връща след време - и добро и лошо. Няма нищо на тоя свят, което да остава ей така, без да влачи след себе си последствия. Днес ще излъже няколко човека, ще продаде нещо, ще изкара пари и е на седмото небе от щастие. ОК, но какво ще се случи след време - ще върне парите, изкарани по не най-честния начин (измама, излъгване, скриване на части от информацията и т.н) - дали чрез болест и ще се наложи да ги даде, за да се излекува, дали ще му откраднат нещо ... все някак. И всичкото това са уроци. Ако не се светнеш и не ги усвоиш: отново, докато ги усвоиш. Няма прошка!!! Докато не разбереш, ча само и единствено честността и откровенността са правилният път.

Все по-бързо се случват тия неща. Навремето през поколения са се връщали, след това още на следващото поколение, а в наши дни не само че се връщат още в живота на човека, а дори понякога с такава скорост се получава възмездието, че ако човек мисли ще открива взаимовръзките между нещата.
Аз поне ги наблюдавам тия неща, защото ги знам и ми правят впечатление. Обяснявам ги и на децата си и дори големия ми син вече почва да ги открива за себе си. Имаше преди 2 седмици една случка, при която много бързо видя проявлението на вселенските закони върху себе си. При невнимателна игра счупва екрана на мобилния телефон на съученичка. Страх го било да ни каже и да поиска пари, че ще му се караме. И какво му идва наум: взима назаем, ама без да пита от касичката на брат си 5лв, с които да плати ремонта. На следващия ден си загубва мобилния телефон, който някакси му изпада от чантичката, в която го носи на врата си. Всичко друго си е в чантичката, само телефона изпада. Малкия след още 2 дни откри, че му няма парички от касичката и се разписка, аз питам големия дали е взел и той отрича, но тъй като го познавам добре разбрах, че ме поизлъга и след няколко часа го привиках на раздумка и той ми разказа всичко. Поговорихме, обърнах му за пореден път внимание на взаимовръзката между събития в живота му, разбра си грешката, призна на братчето си какво е направил и поиска прошка. Малкия благородно прости и му каза: А ти защо ни ми поиска, щях да ти дам. Сега събира от джобните, за да върне на брат си парите.   Sunglasses


Нооо, да се върна на темата: още веднъж го казвам - няма такъв, който да е с електромагнитен импулс, а не ток, освен моя големия и тия малките, а за тях няма да намерите никъде реклама (освен от уста на уста от хора, които се познаваме с този човек). Има още едни, пак са руски, но вече нямаме достъп до тях. И за тях няма реклами и сайтове.
Ето в тези 2 клипа можете да ги видите:

Екзогенна Биорезонансна терапия - това е против паразити
Ендогенна Биорезонансна терапия - за работа с органите на човек

Това, което се казва в клиповете са принципни неща за биорезонансната терапия и предполагам, че ще Ви е интересно да ги видите.

Руснака, за който споменавам няколко пъти е доктор на енерго-информационните науки (като научна степен) и като дете е израсъл с хората, които ги произвеждат тия чудесии (от които е моя апарат със 115 програми), а пък те са правили преди години електрониката за руските совалки "БУРАН". Та ясно Ви е за какво ниво на нещата иде реч. В момента те са хората, които са в основата на резработката на тия малките биорезонансчета.

Затова, знаейки какъв екип от хора с какви научни степени стои зад тези апаратури, смея да твърдя, това което казах, че тези малките биорезонансчета са най-доброто, което може да се намери в момента в България - не само като цена, а и като сила на въздействие.

Както казах и преди - в днешно време, когато всеки гледа да те прекара някак и да ти вземе парите трябва да сме добре информирани, за да можем да сме наясно като си даваме парите за какво точно ги даваме.

soya-fen, това, което ти имаш си е все едно честотен генератор - с фрекс си пускаш необходимата ти честота и я въвеждаш в организма чрез електродите. Можеш спокойно да пропуснеш приставката и електродите и само да го слушаш през колонки - пак ще има въздействие. Даже може и да е по-добре така да получаваш вибрацията, а не чрез ток, преминаващ през организма ти. На пръв поглед са малко дразнещи звуците от фрекса, но ако го оставиш да не е много силно като звук, не дразни слуха, нито психиката по някакъв начин, а си въздейства.

Това ми е личен опит. Пролетта на 2010г унищожих плесен по стените в едно помещение. Ползвах комбиниран подход от 3 неща: 1 - напояване на стените със силно концентрирана сребърна вода; 2 - през говорители за тонколонки за кола и с БРТ-то с програма "гъби" ги "облъчвах" няколко дни; 3 - последното денонощие с една компилация от фрекса с всички честоти за всевъзможните аспергилус плесени.

Това след наводнение края на януари от замръзнала и спукана тръба в съседната къща, през стените у нас е имало 10см вода на пода (залепени на калкан са). Няколко дни след това е попито, сушено и т.н., но май месец  като отидохме и беше страшно: плесента по стената беше 1см черна плесен, имаше зелена, оранжева, розова и една като сопол, двете холни гарнитури и те бяха в мухъл в ниската си част. Резултата беше поразителен, защото тая плесен не се показа повече, дори и след още 1 година, а на морето знаете климата е благоприятен за развитието на плесените. Лятото на 2010г като отидохме съвсем леко намирисваше, пак им пуснах да послушат 1-2 нощи музика и ... край. Това лято вече все едно никога не е имало и грам плесен - нито мирис, нито плесен ...

Докато правех записи от звуковата карта, за да направя "музиката" срещу плесента си мислех, че няма да издържа на тия звуци, но нямаше проблем. В къщата бяхме 6 човека и всички я слушахме и никой не се подразни когато цял ден ни пискаше от лаптопа.

А, още нещо да кажа, което ми идва наум. То и ток като излиза пак си е биорезонанс. И лечебна музика като се слуша пак си е биорезонанс. И кристали като се ползват за лечение пак си е биорезонанс.
Просто са различни начини за въвеждане на честотата в организма. Въпроса е кой начин какъв ефект има и дали като лекува едно не вреди по някакъв начин.  

Имах едно детенце на познати с амеба - даже и майката писа някакъв отзив някъде в темата преди година и половина някъде. Убих я с биорезонанса и после при една настинка на детето (кашляше доста) им дадох един от моите запери и само след една процедура се усили един тик, който детето си имаше следствие от токсините, които амебата отеляше в организма му. Докато правехме терапията с БРТ - 8 дни подред нямаше никакъв проблем с тоя тик (в смисъл тика го имаше отпреди терапията, но не се засили). След период от време, след като убихме амебата организма му постепенно се изчисти от токсините и тика изчезна.

Та явно има може би някои хора, при които тока да има някакво такова въздействие или пък просто при детето да и било някакво съвпадение на момента. Не знам, не мога да твърдя нищо със сигурност, просто го споделям като случай. Много хора ползват различни по вид запери и честотни генератори, но няма как да се знае при всеки от тях какво въздействие е имало. Доста колеги от фирмата, която предлага запер си го ползват и доста положителни отзиви има от тях.

Ей, пак стан ферман, ама ...

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 15:50 от TINA.K

# 107
  • Мнения: 19
1. ... Все по-бързо се случват тия неща. Навремето през поколения са се връщали, след това още на следващото поколение, а в наши дни не само че се връщат още в живота на човека, а дори понякога с такава скорост се получава възмездието, че ако човек мисли ще открива взаимовръзките между нещата. ...

2. ...Затова, знаейки какъв екип от хора с какви научни степени стои зад тези апаратури, смея да твърдя, това което казах, че тези м2,алките биорезонансчета са най-доброто, което може да се намери в момента в България - не само като цена, а и като сила на въздействие. ...

1. Това е във връзка с ускорението около 2012. Кармата се чисти все по-бързо докато изчезне.

2. А каква е цената на гореспоменатите малки биорезонансчета и откъде могат да се купяз? Предполагам чрез тебе? Пишеш, че си на морето, да не би да си във Варна?

# 108
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Помолих модератор за съдействие за редакция на предния ми пост, ама нещо са го поизтрили, че май и още няколко поста с него. Затова ще дам отново информацията за малките биорезонанси, за които споменавах в предни постове, като ще се постарая да събера на едно място всичко, включително и отговори на въпроси, които получих на лични, но са нещо, което е полезно за всички Ви като информация.

Апаратчетата се казват МИКРОН, работят на безконтактен принцип, като носителя на честотата е електромагнитна вълна, а не ток. Това позволява да се използва, докато си върши човек някаква друга работа. Само някои от програмите изискват покой. Всяко от тях е с по три програми, като всяка от програмите съдържа в себе си набор от честоти в някаква последователност и за някакво време. Програмите са с различна продължителност от 30 до 180 мин. Във всяко апаратче програмите са така събрани, че да адресират група проблеми, които са взаимносвързани, според разбиранията на източната медицина (накрая на поста има още инфо за това). Идеята е за комплексно въздействие, за да може да се реши истинския проблем, а не само да се потушат симптомите на болестта, защото 1 болест/проблем може да има 10 симптома, които да мислим, че са 10 различни болести. Размера им е около 5х7см и дебелина по-малко от 1см. Ето ги на снимка:



За момента са 8 апаратчета, изглеждат абсолютно еднакво, само отзад има стикер с надпис кой модел е. Имат бутон за пускане и 3 цвята лампички: зелена, жълта/оранжева и червена. При включването светва зелената и това е направо програма №1, ако трябва някоя от другите програми да се пусне се натиска още 1 или 2 пъти бутончето и за програма №2 свети жълтата лампичка, за програма №3 - червената.

Ето описание на програмите, които са вградени във всяко от тях.

МИКРОН 1
Програма “Покой”
Програма “Гръбначен стълб”
Програма “Антистрес”

МИКРОН 2
Програма “Активна защита”
Програма “Детоксикация на организма
Програма “Бодрост”

МИКРОН 3
Програма “Регулиране на стомашно-чревния тракт”
Програма “Дълбоко очистване на организма”
Програма “Дисбактериоза”

МИКРОН 4
Програма “Регулиране на сърдечната дейност”
Програма “Регулиране на кръвообръщението”
Програма “Варикозно разширение на вените”

МИКРОН 5
Програма “Депресии” (климакс и др.)
Програма “Регулиране на женската пикочно-полова система”
Програма “Регулиране на теглото” (вкл. наднормено тегло)

МИКРОН 6
Програма “Нормализиране на простатата”
Програма “Регулиране на мъжката пикочно-полова система”
Програма “Премахване на вредни навици”

МИКРОН 7
Програма “Вируси и бактерии”
Програма “Хелминти (глисти)”
Програма “Гъбички”

МИКРОН 8
Програма “Антитабак”
Програма “Наркозависимост”
Програма “Намаляване на абстиненцията”


МИКРОН не могат да се препрограмират, както това е възможно за апаратчетата от видеоклиповете от предния ми пост. (Имаше и такива въпроси.) Тази възможност би ги оскъпила сериозно и би ги направила достъпни за по-малко хора, а целта е да са достъпни, както писах и преди. Затова именно са и направени възможно най-семпло.
Ако някой иска още някаква информация, която не намира - пишете на ЛС.

Искам да кажа за тези, които не са запознати за предимството на това носителя да е електромагнитна вълна (затова го подчертах горе).

Високият терапевтичен ефект на апаратите, които работят с носител електромагнитна вълна, каквито  са Микрон и този, който аз имам (моя е на контактен принцип обаче) се дължи на способността на електромагнитното поле да прониква дълбоко в организма, в органите, чревното съдържимо и големите паразити.

Тока няма способността да прониква в големите паразити, органите и чревното съдържимо, а ги обтича и няма потенциала да убие паразит, който е вътре. Затова именно апаратите с носител електромагнитна вълна са много по-ефикасни.

За пореден път искам да подчертая, че не казвам, че тези с ток не работят. Имат също ефект, но е по-слаб и съответно по-бавно лечението с тях. Много хора ползват такива и са доволни.

ТУК можете да прочетете още за биорезонансната терапия.

Искам накрая да цитирам нещо, което е обяснено много добре и за което споменах в началото на поста:
При прилагането на тази тепария трябва да се имат предвид причинно-следствените връзки между органите и системите, за които говори източната медицина - според нея невинаги органът, който предизвиква безпокойство и оплаквания е болният орган. Според д-р Рейнхард Фол болката е викът на тъканите, “изгладнели” от липса на енергия.  

Аналогията при прилагане на иглотерапията и на честотната терапия е пряко свързана с установените меридиани в човешкото тяло. Разликата е в това, че иглотерапията въздейства върху определени точки от меридианите, а честотното лечения въздейства върху всички точки на меридиана едновременно.
Ясно е, че ако ви боли главата, то за това има много различни причини. Ето един пример за връзката между болката в дадени органи: при заболяване на белите дробове, на опасност са подложени още и: черният дроб, дебелото черво, сърцето, пикочният мехур.

От древната източна медицина е известно, че органичната недостатъчност в даден орган води до слабо приемане на енергия в часовете на неговия максимален режим на работа (според китайските меридиани и часовете на тяхната активност). Така в съответния орган се появява дефицит на енергия, който може да се прояви във вид на нарушена функция на самия орган или като симптом по хода на неговия меридиан. Паралелно с този процес, органът от спрегнатата двойка ИН-ЯН меридиани, който в същото време е в минимален режим на работа, започва “да се оплаква”. Причината е, че в часовете на минимума на дадения орган, приемането и образуването на енергия е ограничено и затова не може да се осигури необходимата енергия на този орган. Така липсата на енергия в органа се проявява като болка.
В резултат на електромагнитната терапия органът, върху който се въздейства получава необходимата му енергия. И тъй като всички органи са свързани енергийно помежду си, по-нататък получената енергия се преразпределя по големия енергиен кръг на ЦИ в тялото. Затова подадената енергия в един орган, води до възстановяване работоспособността и на съпровождащите органи.

Именно това е начинът, по който МИКРОН с помощта на слабо електромагнитно поле, предизвиква резонанс в органите и системите, като хармонизира работата на всеки орган. Лечебните програми в апарата се състоят от различен брой честоти, всяка от които въздейства точно определено време, като предизвиква резонанс в различните органи и системи.

Методът на биорезонансното честотно въздействие  се основава на резонансните явления, характерни за самия организъм. Затова въздействието с електромагнитна терапия не може да се предозира. Ако подадената честота предизвиква резонанс, тогава тя е необходима на организма и лечебният ефект е налице. Този подход напълно съвпада с основния принцип на всяко лечение: “Да не се навреди!”


То това последното би трябвало да важи не само при тая терапия, но за съжаление сигурно са единици лекарите (неалтернативните и нехолистичните), които са наясно с тези нещо и се съобразяват с тях.                

Стана доста дълъг поста, но се надявам цялата тази информация да Ви е полезна.

Последна редакция: вт, 20 дек 2011, 12:57 от TINA.K

# 109
  • Мнения: 1
А цената на този апарат каква е, знаете ли?

# 110
  • Мнения: 9
След дълго колебание си взех един апарат с електромагнитно въздействие и засега съм едва на няколко процедури. Но се забелязва някакво балансиране на ендокринната система /за каквото цел го купих/, защото не получавам толкова резки скокове в кръвната захар. Ще изчакам да видя какъв ще е резултатът от целия курс на лечение. Ще ми е интересно ако още някой сподели за своя опит, понеже у нас този тип процедури са новост, но явно имат потенциал.

# 111
  • Мнения: 0
Чела съм за излекувани хора по този метод. Мисля да си поръчам запер, за да изследвам как работи. Мнението ми обаче е следното: ако не се промени съзнанието, моделът на поведение и не се потърси причината за болестта, колкото и да трепеш микробите, те пак ще се появяват - просто защото организмът си ги създава отново, когато се появи пак силна емоция у нас, например агресия към себе си или другите. Заперът може да бъде само помощно средство, но преди всичко да се съчетава с търсенето на причините за болестта. Иначе ще има повторяемост на болестта, докато не се отстрани причината.

Много съм съгласна на пурво място с eldivine. Тя е абсолютно права. Всичките ни болести идват от мисленето (проблеми също). Така, че да започнем от там, ако искаме да сме добре.
Много успехи ти желая  Eldivine. I  na wsi`ki mnogo kysmet, l\bow, zdrawe i ]astie

# 112
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Абсолютно е така и съм го казвала много пъти и продължавам да го казвам.


... Разбира се, каквото и да се прави за лечение, ако човек е предизвикал болестта си с неправилен начин на живот, дори и биорезонанса е само патерица и ще има временен ефект, ако не се промени начина на живот.

Давам пример:
1 - Ако се консумира някаква инфектирана храна и се заразиш, с биорезонанс ще убиеш микроорганизъм, но можеш да се реинфектираш в абсолютно всеки един следващ момент отново.
2 - Ако с начин на живот предизвикаш заболяване на даден орган, дори и да го стабилизираш с БРТ за някакъв период от време, но продължаваш да имаш същия начин на живот, неминуемо органа ти отново ще се разболее.
3 - Ако с мислите си предизвикваш ..., пак БРТ е временно решение.


Само дето тоя път с мисленето е дълъг и трънлив и бавен в повечето случаи. И не е никак лошо да има патерици по него, че иначе все болни ще си ходим.


Между другото да споделя от днес нещо. Големият ми син от онази вечер (понеделник вечерта) се бори с нещо - вероятно вирус - туширах го с биорезонанса, обаче днес сутринта се събуди с доста силна и честа мокра кашлица, раздираща гърдите му. По принцип разполагам с 2 продукта, които са за дихателната система - единия билков сироп български, а другото е на таблетки - руско и когато кашлят им давам от тях.

Оказа се, че в момента имах останали 2 таблетки само, което е крайно недостатъчно (3х2 на ден за 2 дни е дозата, която му е помагала друг път). Нямаше и начин да се иде да се купят. И тогава реших да пробвам с биорезонанса с ендогенната програма за белите дробове да видя какво ще се получи. Пуснах му я за минималното време от 10 мин и останах буквално смаяна от ефекта. Престана да буха още в първите 3-4 мин и след това цял ден не е кашлял. Това беше сутринта към 9:30ч. Сега от 10-15 мин го чувам, че пак се поразбуха, ама цял ден е с къси панталонки и тениска и бос, без чорапи и чехли/пантофи. Няма как да не се разкашля отново.

Както съм Ви споделяла и преди - това БРТ си е направо и болница и аптека - има явно (не знам дали няма да е прекалено силно да кажа) неограничени възможности, само където още не ги знам и не ги ползвам всичките. Преоткривам го непрекъснато, особено тия програми, които са за работа с органите и с мозъка.
Всъщност днес за първи път ползвах ендогенна програма за органи и системи от тялото ни. До сега предимно антипаразитните съм ползвала и 2 пъти на себе си антистрес и покой. Антистреса още в началото (2009г) - имах силни болки от цикъл и ми мина за 4-5 мин някъде. Покоя преди около 2м - чувствах се супер изнервена и все едно ще гръмна от напрежение - на 5-тата мин заспах (апарата ме заспа  Mr. Green) и като се събудих (ме събуди) нямаше и помен от състоянието ми.

# 113
  • Мнения: 9
Някой ползвал ли е този тип устройства напоследък, за да сподели мнение? Аз продължавам процедурите с моя апарат и чувствам по-голям прилив на енергия, но ми се искаше да чуя и други мнения, особено що се отнася до преборването със зимните вируси по този начин, с електромагнитно въздействие. Покрай цялата тази информация за различни средства срещу зимните настинки се чудя кое е по-ефикасно - такъв апарат или приемът на имуностимулатори като билки и хранителни добавки?

# 114
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
При нас има затишие - никакви деца не са се разболавали от предния път. Да чукна на дърво.
Аз имах някакви проблеми гинекологични, ама чакам да ми минат всичките изследвания и тия дни микробиологията и тогава ще го мисля какви ще ги върша. Засега се опитвам с мисъл да спукам една киста, че хич нямам намерение да пия хормони, камо ли пък синтетични. Ако нещо не се получи до събота, ще почна с биорезонанса да си балансирам пикочо-половата система и бъбреците, че то от бъбреци вие пикочо-половата понякога. Абе експериментирам си върху себе си и това е.

Мислех да пробвам големия син с една от индукционните програми - за обучение. 25 мин със затворени очи и да му чета на глас уроците, ама нещо нямам време да стана  от компа и да чета.

Иначе на въпроса ти - според мен един емоционално стабилен организъм, хранещ се нормално е с добър имунитет и не се разболява лесно. Ако се разболее много ефикасно е БРТ. Но аз дуго си мислех последния път като се опита дребния да се разболее: Следващия път няма веднага да трепя вируси, а ще оставя организма да се пробва сам и ако видя че не успява само леко ще подпра. Защото ако всеки път трепя вирусите при най-малката реакция, ще взема да му изключа имунната реакция. А не е това идеята.

Та БРТ, ама разумно, да не навредим. Иначе за имунната система - не винаги имуностимулатор е нужен. Понякога се разболяват от свръх реакция на имунната система . Моя ситния беше така. Сакън да не се отдели от мен и веднага болен. На такова не му трябва стимулиране.

Може би по-добър вариант са имуномодулаторите, но не постоянно - само при нужда, че иначе организма почва да мързелува. Така е и с хранителните добавки. Дори и да не са вредни не се пият нон-стоп. Само ако нещо има човек проблем - прави се курс и край. При нужда след време се повтаря курса. Необходимите хранителни вещества трябва максимално с храната да се набавят.  А не да ядем боклуци и да храним клетките после с хранителни добавки.

Ето пример - моите младежи ми вият от колена, че ги болят. От 10 дни пият гел от алое за ставни проблеми (след консултация с ортопед). Дозата им е 60мл/ден на големия и 50 на малкия, който на ръст е почти колкото батко си. По-голяма доза (лечебна един вид) за 1 месец (на по 1 десетилетие са). Като си изпият 4-те бутилки ще минем на 2 б/месец за още 2-3 месеца. Ако след време пак почнат да се оплакват - пак ще повторя такава схема.
Ако нещо почнат да растат бързо, вероятно за някакъв по-дълъг период ще пият.

Сори, малко спам стана, но пък някак се преля и реших да го споделя, да го знаете. Ако някой се опитва да ви продава добавки за постоянно.

# 115
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Здравейте на всички търсещи хора от темата. Получих едно запитване на мейла и тъй като в него има нова информация, която досега не съм писала тук, направо копирам от мейла, за да е достъпен отговора за всички.


„Здравей Тина, писахме си на ЛС в бг мама по повод Микрон. Този който ме е интересува е N7, но исках да питам дали се отличава по нещо от класическия запер (30khz)? Ще ми е полезно да прочета повече от каталога. Много благодаря!”

Здравей!

Да, като цяло технологията на МИКРОН-ите се различава доста от запер. Обяснила съм го доста подробно в темата в последните мнения за последен път - тия дългите. Ще го прочетеш и в каталога.
Ще опитам и тук, като има нещо, за което се сещам, че не съм го писала и ще го напиша за първи път на теб, а после тази част от мейла ще я постна и там.

Разлики: (по-скоро предимства на Микрон)

1. Класическия Запер на Хулда Кларк работи на една единствена честота. Някои от производителите на запери слагат и други честоти, което ги прави малко по-ефективни от класическия. (Това, че са с повече от една чектота вече ги прави честотни генератори идин вид, и ги различава, но пак ползват името запер, защото така е попюлярно сред хората.) Всички те обаче имат за носител на лечебната честота ток. (Като провериш с мултицет на електродите или гривните ще ти покаже колко волта е тока, който протича през тялото ти.)  

МИКРОН 7 е с вградени 3 програми с продължителност 180мин всяка от тях (хелминти; вируси и бактерии; гъби). Във всяка от програмите има подпрограми и във всяка от подпрограмите блокове. Набора от честоти, които се сменят в рамките на цялата програма е направен от хора, които са с академични познания.  

Сам може човек да направи сравнение на база на тази информация.

2. Носителя на честотата: при заперите, както казах в т.1, а и както вече няколко пъти съм казвала в предишни мнения в темата е ток. При моя апарат (на контактен принцип) е електромагнитна вълна, при МИКРОН и други такива руски разработки, които са на безконтактен принцип е електромагнитно поле.

Цитирам от преден пост:
"Високият терапевтичен ефект на апаратите, които работят с носител електромагнитна вълна/поле, каквито  са Микрон и този, който аз имам (моя е на контактен принцип обаче) се дължи на способността на електромагнитното поле да прониква дълбоко в организма, в органите, чревното съдържимо и големите паразити.

Тока няма способността да прониква в големите паразити, органите и чревното съдържимо, а ги обтича и няма потенциала да убие паразит, който е вътре. Затова именно апаратите с носител електромагнитна вълна са много по-ефикасни."

3. И сега нещо, което до сега не съм писала тук. Още за предимството на електромагнитната вълна и поле.

Паразитите, които си имаме освен физическото си присъствие и отделянето на отпадни вещества за тях, които за човешкия организъм са токсини, създават в организма и информационни структури - кластери. (Нали сте гледали филма "Тайната на водата" на Масару Емото - там е обяснено това с кластерите.) Та тия информационни структури продължават да си съществуват като следи от паразитите в организма на човек, дори и след физическото отстраняване на паразита и продължават да въздействат на информационно ниво върху организма на човека.

Електромагнитната вълна или поле разбиват тези кластерни структури, заедно с физическото унищожение на паразита. Тоест "изтриват" да го кажем следите от неговото пребиваване. Това тока не може да го постигне.

Така че това са накратко разликите и предимствата на Микрон пред всичко останало на пазара в БГ в настоящия момент. ( Едно уточнение - Споменавам Микрон като нарицателно за апарати на този принцип, точно защото е единствения в БГ с такива параметри.)

Иначе има хора от темата, които са търсещи, проучиха и руския пазар, видяха цените и на други апарати на този принцип и избраха Микрон накрая. Както казах и преди в текущия момент той е най-добрия избор - хем като качество хем като цена.)

Аз лично нямам от тях, защото си ползвам предишното производство на фирмата, което е със 115 програми. Чакам нещо ново, което сега разработват и тогава ще си взема него. Но то е съпоставимо с моя апарат, който си е доста сериозно нещо. Ще има 60 вградени програми, 200 свободни позиции, ще има и софтуер за препрограмиране, така че всеки да може в тези свободни позиции да си качи, каквото му е нужно.

# 116
  • Мнения: 0
Бих искал да изкажа скромното си впечатление от запера на Хулда Кларк. Той може да се допълва с различни чипове и да излъчва на различни честоти(ако бъркам, моля да ме поправите) в зависимост от болестта, която лекувате.
Изключително ефективен и цялото ни семейство го ползва още при първи симптоми на неразположение, дори и при по-голям стрес през деня.

Искам да кажа нещо много важно. Болестта не е нещо зло, което ни сполита, а ние убиваме с лекарства, запер или каквото друго медицината и фармацията сътворят. Както се казва "няма нелечими болести, има нелечими пациенти".

Ако страдате от сериозно заболяване, не си мислете просто да сложите запера в ръцете си и да чакате да се възстановите. Най-вероятно, тъй като машинката наистина е уникална, ще решите голяма част от проблемите си, но ще мине време и ще дойдат нови, а за съжаление новите обикновено са по-големи.

Стремете се едновременно, прилагайки новостите на нашето време, които са изключително полезни, да се замислите какво не е наред в живота ни, какво ни кара да се чувстваме зле, защо и тн.

Сигурно е ставало дума и преди във форума, но с риск да повторя, ще препоръчам на всички, които имат постоянни болки някъде, или сезонно страдат от дадена болест или просто са с по-крехко здраве, да прочетат "Болестта като път". Най-вероятно няма да ви е много приятно да признаете за себе си някои неща, но ако решите проблемите си завинаги, ще се чувствате, че си е заслужавало.

В допълнение искам да кажа, че има страшно много запери-ментета на пазара. За съжаление трябва да се направи тест на тока, който пускат, което няма как да стане, ако се поръчва от чужбина. Все пак, ако пазарувате от по-надеждни сайтове, шансът да ви пробутат боклук е по-малък.

Желая Здраве Simple Smile


# 117
  • Мнения: 15 619
Здравейте! Grinning
Изчетох темата ви с интерес. Бих помолила да споделите впечатления, виждам, че темата е  започната 2009 г. Доволни, недоволни!? От какво точно? Подробности?

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 18:34 от luna

# 118
  • Мнения: 86
Здравейте! Grinning
Изчетох темата ви с интерес. Бих помолила да споделите впечатления, виждам, че темата е  започната 2009 г. Доволни, недоволни!? От какво точно? Подробности?



Аз съм от доволните  Laughing Ползвам Микрон, за който по-назад е писала tina.k.

# 119
  • Мнения: 0
Здравей Зари,

направо си го изтегли оттук
https://sites.google.com/site/zapperraif/home/nasite-produkti/biblioteka

Дано да ти свърши работа

Здравей simariva, бг мами и татковци Simple Smile

Информацията за "облъчване" на мухъла беше особено интересна за мен, но пък оказва се, че линка към фрекса не е активен. Можете ли да ми изпратите актуален?

Общи условия

Активация на акаунт