Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Overijse, Belgie

...на мама  Sad

Тази сутрин видях, че по дупето са ми се появили няколко пъпки - червени с бял връх (ГНУСОТИЯЯЯЯ  Mr. Green). Преди 1 седмица се върнахме от море и си мисля, че може някаква инфекция да се е получила. Мазах се с Клотримазол (ами такова имах, такова мазах  Confused), но положението е същото и тази вечер.

Дайте акъл какво да ги правя, че е много гадно!
Цитирай
Ако скоро ще ти идва е нормално.Махни им въра ако имат такъв и ги намажи със спирт.Споко не е болка за умиране Laughing
Цитирай

Overijse, Belgie

след 1 семдица трябва да ми дойде! Боли ме като стисна върха! Доколкото знам може и да е инфекция, но сега няма на кого да оставя малкия и да отида на лекар...не че знам на какъв?!?!  Embarassed Може би на кожен!
Цитирай

в края на града

Ако много те е страх, иди на дерматолог  Wink, много ли са? Ако не са, съветвам ти горепосоченото  Laughing, разбира се, че ще боли като стискаш  Sick, ама няма да ги има после и задължително дезинфекцирай с нещо, спирта е добър, защото изгаря... Ако е много зачервено мястото и трупа гной, може да го намажеш с гентамицин на паста (ако не си алергична, той ще неутрализира гнойта (антибиотик е - не си бременна и не кърмиш, нали?)...
Цитирай

Overijse, Belgie

Не съм бременна, но кърмя! Но си мисля, че пастата действа локално! Те май понамаляха, но ще си взема гентамицин.

Благодаря!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.