Нуга бест - масажни легла?

  • 29 818
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Някои от вас правил ли си е процедури с тези легла?  Дали наистина има такъв ефект а имало и колан които действал отслабващо, антицелулитно  и дори на чревния тракт.Интересно ми е също от къде мога да си купя такова легло?

# 1
  • Бургас..морето
  • Мнения: 24
Аз 2 пъти ходих,майка ми направи 10 процедури на леглото и е много доволна,покрай застудяването напоследък ми се появи болка в крака от стара травма и тя ме "кандърдиса" #Crazy щот съм си скептик...останах очарована,колкото и трудно да е за вярване,пробвах и колана,значи след 1вата процедура крака си ме болеше но от колана бях видимо доволна,на пипане коремчето ми изглеждаше доста по гладичко,а на следващия ден и крака не ме болеше..странно но факт,ако някой има отзиви нека сподели,а за купуване доколкото разбрах става дума за 3-4 хил лв. Rolling Eyes аз определено немога си го позволи,5лв ми е по добре да давам на процедура

# 2
  • Мнения: 165
здрасти ,rosica83 я сподели моля повече подробности.къде ги има тези легла видях че си от Бургас,какво представлява процедурата,че аз съм със страхотни болки в караката от промяната на времето .маалко инфо ако може  Praynig

# 3
  • Бургас..морето
  • Мнения: 24
Това което аз знам е че салони нуга бест в софия,варна където се занимават само с това,аз ходя в едно козметично студио,вече направих 4та процедура днес,явно при мен проблема не е много сериозен защото вече се чувствам прекрасно като в далчните години в които всеки ден спортувах активно,заведох и приятеля ми които''нищо му няма''и незнаеше за кво изобщо го водя и умря от болки като започнаха да му се движат тези камъни по гръбнака-тои има ошипяване и сколиоза-ако така се казва (изкривяване на гръбначния стълб от дете)в студиото мацката е реалист и не се изказва така кардинално както четох в интернет че лекува от рак до бонак но за това е категорична че може да се въздейства и дава гаранция че тази зима той ще я искара без обезболяващи лекарства.Оборудването е корейско и явно там хората са повярвали че не само антибиотиците лекуват.Аз правя и този колан миостимулатор мисля се казва за целулит и стягане на коремните мускули,и от него съм доволна и мисля да понаправя повечко процедури,защото качих доста килограми и коремчето ми е като шарпей  Laughing надявам се да съм била полезна доколкото мога.Ако се сетите нещо друго ще помагам ако мога.

# 4
  • Мнения: 165
здрасти,аз помислих че си правила процедурите в Бургас Sadно нищо ще поразпитам дали няма и тук такъв салон.иска ми се да пробвам и аз,че само хапчета пия и няма ефект.мерси за бързия отговор ,като минеш процедурите да кажеш дали има ефект и за килцата Wink

# 5
  • Мнения: 2 110
Много интересно ми изглежда ?! Ще вземете да ме "запалите "!

# 6
  • Бургас..морето
  • Мнения: 24
pepka правилно си разбрала в бургас,в изгрев е този салон който аз правя,ако искаш ша ти обадя на лични каде е да не ни дърпат ушите за реклама

# 7
  • Мнения: 165
 Hugдаваи го този адрес насам пиши на лични да пробвам и аз това чудо Laughing

# 8
Ето го сайта, тук ако се свържеш по телефон сигурно ще получиш повече информация www.nugabestbulgaria.com

# 9
  • Мнения: 737
Посъветваха ме че най-добре за мен е нуга бест - второ сърце, някой имали наблюдения и какви?

# 10
  • Мнения: 29
Аз от скоро работя на такова място.Освен леглата имаме и второто сърце,наколенки и детоксикатор.Какъв е твоя проблем, че са те посъветвали за Второто сърце.А и скоро ще ни докарат и турманиевия килим

# 11
  • Мнения: 737
Аз от скоро работя на такова място.Освен леглата имаме и второто сърце,наколенки и детоксикатор.Какъв е твоя проблем, че са те посъветвали за Второто сърце.А и скоро ще ни докарат и турманиевия килим
Ти къде работиш, ако не е тайна, разбира се?
Това ме посъветваха в кабинета, защото имам операция, разширени вени, проблеми със щитовидната жлеза

Последна редакция: сб, 10 окт 2009, 13:27 от ReaNora

# 12
vin_petrol@abv.bg.Привет уважаеми колеги.Аз съм от Бургас и имам два салона на нуга бест за масажи.Единия в ком.Славейков бл.80 ,другия в ком Меден рудник бл.429.Заповядайте.Пишете на имейла за повече въпроси.Тодор GSM 0888875320,0887242576

# 13
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да ви уведомя, че всеки който желае да получи подробна информация за масажните легла Нуга Бест NM5000 и за всички останали продукти на компанията Nuga Medical може да ми пише на e-mail: posol@abv.bg
Можете да закупите ново масажно легло Нуга Бест NM5000 на цена 5300лв, като фирмата поема гаранционото обслужване.
За повече информация 0896 744705 http://nugabest.tk/

Общи условия

Активация на акаунт