Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

Анкета

С какво започнахте захранването?

(Гласуването приключено: сб, 08 окт 2005, 10:20)
Въведи твоя глас

София

Давам тези опции и ме е срам да кажа,че не се сещам за други...Е, споделете в помощ на една триумяща се мама.
Цитирай

София

Зеленчуково пюре от моркови !

можеш да добавиш и сокче в анкетата  Very Happy 
а може би някои захранват и с друга каша, а не оризова  newsm78
Цитирай

Започнах с пюре от моркови.Исках с оризова каша,но нямах под ръка,когато реших да захранвам и почнах с морковите-1-2 лъжички.Прие ги много възторжено,не и стигнаха.И досега лапа моркови с кеф.Не сме имали проблем с алергична реакция.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Официалното захранване започна с оризова каша (после царевица, елда, зеленчуци разни и плодове, накрая - глутенови и месо).
Цитирай

Стара Загора

Ние започнахме с оризова каша.
Прие се много добре, въпреки че я правех с вода.
Цитирай

UK

и ние започнахме с оризова каша, първоначално с кърма,а сега и с водичка. предпочита я пред всички зеленчуци,които последваха Very Happy
Цитирай

София

Плодово пюре  Confused
Цитирай

С оризова каша на Нестле. После запо4нах аз да я правя.
Цитирай

Плодово пюре от ябълки  Arrow  feedingдокументирано  Wink.
Цитирай

Оризова каша премесена с кърма. После по един тип плод или зеленчук (варен и пасиран и с кърма) по 3 дена, за да следя за алергични реакции (което сега ми се струва пресилено)
Цитирай

Варна

Зеленчуково пюре от картофи, след това моркови, чушка, тиквичка....
Отскоро давам безмлечна каша - ориз и банан, започваме да опитваме и плодовете - на пюре между кърменията или смесени с кашата.
Цитирай

София, Младост 2

Оризова каша,само първия ден с кърма - нататък всичко само с вода.Второто беше картофено пюре,после моркови (много обича).Плодове не обича особено,яде ги само ако са на парченца да й давам или да си взима,а каша с плод за нея е връх на гадостта Sick
Цитирай

Няма го педагодическото захранване - когато бебето е достатъчно голямо да опитва само от храната на възрастния - днеска грахче, утре бръкне в картофеното пюре....  Mr. Green
Аз,честно незнам с какво го захраних...  Той много от нещата които налапа отначало просто изплюваше...  и така докато почна да опитва от всичко вземайки си сам микроскопични количества(е аз гледах какво има в нашите чинии де - да не е пържено, люто, подправено, солено...)

Или трябва да избера "друго" ?
Цитирай

София

Със зеленчуково пюре.

Между другото все си мисля, че със сок не се захранва. Сокът не замества хранене newsm78
Цитирай

София

Между другото все си мисля, че със сок не се захранва. Сокът не замества хранене newsm78

добавих допълнително опцията за сок по съвет на Mags, може би се има предвид всякава храна различна от кърма/ ад. мляко
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора