Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 674 отговора

Анкета

Удобен ли ви е часът, в който се излъчва сериала?

Въведи твоя глас
Yanık koza

всеки делник по бТВ (14.30ч)

Фамилията Челеби е сред най-знатните в Бурса, с богата история. Погледнато отстрани семейството изглежда безупречно и изключително щастливо...Освен че са богати, те са привързани един към друг, семейството е за пример в града.
През годините малката семейна работилница с двете стари пейки се превръща в компания за износ на дрехи в САЩ и Европа. Галип, най-големият син в семейството, красив и работлив, завършва Техническия университет в Истанбул и се завръща в бащиното огнище в Бурса, за да продължи фамилния бизнес. Той се жени за Ханзаде и след три години тя му се ражда син Йомер Асаф.

Изглежда, че всичко в семейството върви добре, но под повърхността дебне бомба със закъснител. Животът на Галип се преобръща с главата надолу, когато разбира, че Йомер Асаф не му е син и той никога няма да може да има свое дете. Само за миг съдбата на Галип Челеби и на цялото му семейство се преобръща тотално,
след жесток трагичен случай... Галип също разкрива, че майка му е била част от измамата... За него става все по-трудно да открие истината, части от която излизат наяве една след друга и той иска да зареже всичко, като остави досегашния си живот зад гърба си.

Голямата тайна  , която с години наред  умело се прикрива от Галип , излиза на яве през есента на 2005 г.
и всичко започва да се разнищтва ...

Тази голяма фамилия се оказва, че дори не е истинско семейство...

Продукция: Show TV (Türkiye 2005-2007)
Сценарист: Ертан Куртулан
Режисьор: Месуде Ераслан
В ролите: Йавуз Бингьол, Башак Кьоклюкая, Чолпан Илхан, Мустафа Алабора...
Сайт на сериала в портала на Show TV: http://showtv.com.tr/dizi/yanik-koza/
Сайт  на сериала в портала на bTV: http://btv.bg/movies_serials/br_details.pcgi?cont_id=327
Епизоди: 105 (45-48 мин.). В оригинал: 68 (75-80мин.)

« Последна редакция: Нед., 30 Авг. 2009, 12:57 от BGpapa »
Цитирай

Цитирай

Струва ми се,че и този сериал ще е доста интересен.
А в анкетата гласувах с "друго",защото часа не ми е удобен и заради това сложихме телевизор в офиса,за да можем да го гледаме.
Цитирай

Рекламата на сериала ми хареса и ще го гледам. А и щом е по действителен случай значи ще е интересен Peace
Цитирай

айде и тук запис Smile
Цитирай

Какво ще се случи в 1 епизод на теленовелата „Пътищата на съдбата” (Burnt Cocoon/Yanık Koza) на 31 август, понеделник от 14:30 часа.

ББ Семейство Челеби празнува първия рожден ден на Йомер Асаф, син на Галип и Ханзаде Челеби. Галип признава на жена си, че иска още едно дете. Става ясно, че братът на Галип - Акън - търпи критики от родителите си - Есманур и Асаф - заради отношението си към жените.

Появява се Джандан - жена, която твърди, че е бременна от Акън и се свързва с главната редакторка на местния вестник - Лейля, за да пусне информацията. Оказва се, че това е заговор срещу семейството, за да не излъчи свой кандидат за директор на Текстилната палата в Бурса. Докато оправя проблема, Галип научава, че не може да има деца и разбира, че жена му го е измамила...

Всички се чудят какво става с Галип, като междувременно се суетят около Йомар Асаф, който има тежък пристъп на астма. Без да дава вид, че нещо се е променило, той отвежда Ханзаде на почивка под предтекст, че имат годишнина от сватбата. Заради това най-добрият му приятелят  Джелял отлага празненството по случай рождения ден на сина си Мехмет.

Ханзаде разбира, че Галип е научил истината и се принуждава да му каже всичко... Журналиската Лейля получава заплаха. Междувременно в семейната фабрика има криза с производствените материали.
--------------------------------------------------------------------------------

Източник Мах2tv
Цитирай

Ще го гледаме ли и този? Само началото? Филма колко часа е? 1-2?
Цитирай

От 14.30 ч  до 16.30 ч  Hug
Цитирай

От 14.30 ч  до 16.40 ч  Hug

Повече от 2 часа Thinking
Цитирай

Трайкова печатна грешка Peace
Цитирай

Да,логично е,ама логиката ми още не се е събудила Tired
Цитирай

Айде пред телевизорите и да гледкаме ..  Peace
Цитирай

Айде и аз при вас,заинтригува ме филма
Цитирай

Хлапето е много чаровно. А мен ме грабна сериалът, но ще видим как ще се развие.
Цитирай

Е,много гадно направи че не хвана детето си за ръката.Детето го гони,пък той...Поне да му беше казал нещо  Naughty
Цитирай

1-14 от 674 отговора