Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 септ. 2005, 15:51 ч.

Не ме щат!

• 350
  • 3
  •   1
Отговори
  • The Netherlands, Waalre
Ами тъй де, дзвера като види гърдата и почва едно гърчене, не е истина. Не я ще и това е.
В градината забелязахме, че ако дам шише с кърма и друго кърмата не я пие, но преди поне от мен не отказваше. После поне през нощта пиеше, но тая нощ и това не направи. Докато не му дадох биберон с Фризо не миряса.
Май настъпва края и на моето кърмене Sad
Това е човек да не се зарича, това бях решила да го кърмя до по-късно!

# 1
  • До хладилника, който обичам
Сара, съжалявам...пробваш ли го по-често да суче нощем и докато е сънен? Може би проблема идва от шишето - може да е свикнал твърде много с него. Както описваш, надали в яслата ще се навият да му дават течности и кърма от чашка...

# 2
  • Стара Загора
Жалко наистина, но понякога не се получава така както сме го планирали Sad
Не унивай, послушай съвета на Бу, да го кърмиш сънен, но ако не се получи - здраве да е! Важното е детето да е доволно и весело. 

# 3
  • The Netherlands, Waalre
К'ъв сън с това диване??? Той спи зорлем 2 часа на ден, а нощем се буди през 2 часа, мен и затова ме е яд, преди поне нощем така успявах да го укротя, а сега не иска.
Опитвам да му дам сънен, но той или се разсънва или така ме захапва, че свитки ми излизат.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт