ГАФ ГОЛЯМ!!!

  • 2 263
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ох, каква трагедия, ужасна просто. Да почива в мир жената Cry

Ти не се притеснявай- всичко ще е наред с бебо!

# 16
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Станалото - станало newsm09 smile3505
Къде си тръгнала на погребение, като имаш малко дете smile3527
Ами погребението беше на майката на една приятелка, която загина вчера сутринта при катастрофа, на връщане от болницата, където са закарали приятелката ми да ражда с изтекли води. Катастрофата е била ужасна-говорили са за нея в "Тази сутрин"по БТВ. Мъжът на приятелката ми е с разместен таз и лицево-черепни травми, а голямото и детенце-на 2.5 год е със счупено краче. Приятелката ми роди по- късно през деня със секцио-момиченце! Така че, Мамо, моля без упреци Crossing Arms

Боже, каква трагедия!!! Sad

А колкото за киселото мляко - не се притеснявай толкова! Станалото- станало! Кърми го сега до спукване като противоотрова  Wink

# 17
  • Мнения: 5 228
  защото е трябвало наведнъж да поеме голямо количество съвсем нова храна, а то е още много мъничко и не е готово за нея
Аз мисля, че точно заради това има проблеми със стомахчето. Защо не се обадиш на педиатъра ви и да обсъдите въпроса?
Съжалявам за това, което се е случило със семейството на приятелката ти. Това е голяма трагедия.  Cry

# 18
Момичета, благодаря много за топлите думи. На бебчо май нищо му няма, спокоен е, храни се с апетит, абе въобще добре е. Но аз се раз болях от мъка, чак мастит получих от нервно напрежение. До снощи бях в нещо като транс, много тежко изживях всичко. Особено ноща след погребението беше ужасна-в главата бяха все мислите, че костите на ръцете и краката и бяха взети за трансплантация, за това че студентите по медицина са се учили на ния, за голямата дупка на главата и......Извинете ме че ви натоварвам с моите проблеми, ама така ми олеква Cry
Ще пиша как се развиват нещата. Искрено се надявам да нямаме последствия Praynig

# 19
  • Мнения: 5 228
Медунчо, я стига с тези мисли! Мисли си за жената, когато е била жива и се е радвала на живота. 

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А как са таткото и момченцето?

# 21
  • Мнения: 3 550
Леле, каква ужасна история! Представям си и ти как се чувстваш сега. Само по-спокойно, че и бебенцето ти, а и приятелката ти ще имат нужда сега от теб. Милостив Господ, че не се е случило на отиване към болницата, че и родилката с нероденото момиченце са щели да пострадат.

# 22
  • Мнения: 1 283
Бог да я прости женицата! SadА ти си гушкай беб4ето и по-малко 4ерни мисли..ако е възможно! Peace

# 23
А как са таткото и момченцето?
Всъщност таткото и момиченцето-той се казва Валери, а момиченцето се казва Милица. Вчера ходихме да видим Валери-той е малко неадекватен, не беше сигурен дали тъщата му е починала и въобще не си спомня как се е случила катастрофата. Беше много изненадан като му казах ме че най- вероятно е заспал на волана.Но ще се оправи! Момиченцето също е добре-тези дни трябва да я изпишат. Сега се установява, че може би баба и и е спасила живота-в момента на катастрофата тя я е гушнала така че  е поела удара с главата и тялото си.

# 24
  • Мнения: 877
Ооох, много ми стана тъжно! Приеми моите съболезнования!
Милата жена, сега сред ангелите Praynig

Общи условия

Активация на акаунт