Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 септ. 2005, 18:01 ч.

Самолет,бебешка количка и столче 3а кола

• 3 068
  • 20
  •   1
Отговори
  • Швейцария,ZH
3дравейте момичета,дойде и нашият ред 3а България Grinning
Другата седмица тръгваме и ще останем 1 месец.
Та въпросът ми е мога ли да в3ема столчето 3а кола(от 0 до 13 кг.) и да го предам с количката преди качването в самолета.Компанията ,с която ще пътуваме е България Еър.
3 пъти се обаждах в тукашният им офис и не можаха да ми дадат точен отговор.
3атова най_добре да попитам те3и от вас,които имат опит.
Само да уточня,количката е с бебешкият кош 3а лежане,т.е. няма как да се сгъне и а3 си мисля да сложа столчето в коша.

# 1
Ми то те са единствените, които могат да ти дадат най-точен отговор. Но те са те "оправили" с такъв #Crazy
Единият вариянт е да приемат количката със седалката вътре, другият да се съгласят ако самолета не е пълен да вземеш столчето вътре. А третият вариянт е да го чекираш още в началото като багаж и после като такъв да го получиш (друг е въпросът в какво състояние ще е Crazy Confused). Който и да е от вариянтите май като гледам ще разбереш като отидеш на летището, и на чекирането ще се изкажат. Но то е хубаво да се обадиш и да питаш те дали въобще приемат такива колички пред вратата на самолета или само като багаж. Някои компании изрично подчертават да са малки, компактни и сгъваеми  Confused newsm78

# 2
  • ....
 Коли4ката 6те ти я вземат в самолета, но стол4ето го пускат като багаж, ако иска6 го опаковай за да не се цапа !

# 3
  • Швейцария,ZH
Благодаря ви 3а бър3ите отговори.
3а чекирането на столчето,в какъв ли вид ще си го получа.Да не си остана бе3 него.Имам горчив опит със едни ски.

# 4
  • ....
 Борели, аз проблем нямах. Ако иска6 за твое спокойствие го наври в сак и така го пусни!

# 5
  • Швейцария,ZH
Борели, аз проблем нямах. Ако иска6 за твое спокойствие го наври в сак и така го пусни!
Добра идея Grinning
3нам си а3,че тук ще получа най_добрият отговор.

# 6
  • в шоки-land
и на мен не ми каzаха нищо zа макси коzито, но аz ще си го вzема в самолета, Naughty че полета е вечерен и дребното няма къде да спи..... само да се опитат да кажат нещо #2gunfire.....zа какво им плащаме 10% са бебето?

# 7
  • ....
Амей, аз пътувах с 6 месечно бебе и ми казаха че ко64ето не може, тасе молих, та разяснявах и мацката ме разбра, но в самолета бебето в мен, а ко6ницата при стюардесите!  Shocked  Подготви и  се за това!

# 8
  • в шоки-land
ама аz нещо не мога да ги раzбера теzи хора.... #2gunfire #Crazy
когато сме в колата с него_няма проблем, даже е zадължително, а какво му е по беzопасното в самолета? не е нищо към теб, nadq , просто им се чудя.....ти с коя компания летя?

# 9
Амейче, просто приемат за по-безопасен вариянт ако детето е в "полите" на родителя. Раздават едни по-малки колани за малките деца и бебетата, които се прикачят към този на родителя. Това е в техните инструкции и те това спазват Confused

# 10
  • в шоки-land
да им се невидят инструкциите #Cussing out ние пътуваме 2 часа, а теzи дето пътуват по 12, какво правят? не могат да отидат до WC_то, ако са сами ? newsm78

# 11
  • Bristol
В Бритиш може да се качиш със столчето, но си плащаш билет за детето, а не само 10% от него. Предполагам и с България еър е същото  newsm78
По принцип имаш и застраховка на багажа, така че ако се случи нещо на столчето, авиокомпанията го плаща. На мъж ми счупиха куфар холандците и си му го платиха  Whistling

# 12
  • Мелбърн, Австралия
Питай нас дето пътуваме 20 часа  Mr. Green
Но при презокеанските има специално кошче за бебето, което се прикрепя към стената. Друг е въпросът, че в това кошче може да се събере бебе до 6 месеца. Нашта малката буболина сега е на 15 месеца и нямам идея как ще пътуваме!  Crazy
Малко ме съмнява тази количка дето казваш, че не може да се сгъне - непременно питай предварително, до не ти поднесат неприятни изненади в последния момент.

# 13
.....По принцип имаш и застраховка на багажа, така че ако се случи нещо на столчето, авиокомпанията го плаща.....
Направо виждам как Бългерия еър го изплаща  Crazy

# 14
  • в шоки-land
В Бритиш може да се качиш със столчето, но си плащаш билет за детето, а не само 10% от него. Предполагам и с България еър е същото  newsm78
По принцип имаш и застраховка на багажа, така че ако се случи нещо на столчето, авиокомпанията го плаща. На мъж ми счупиха куфар холандците и си му го платиха  Whistling

ами не ни предложиха цял билет да си купим.....може би ако го бяха направили, щяхме да се zамислим.....

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт