Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Sofia
Решила съм да запиша дъщеря ми на балет(това малко силно казано за дете на тази възраст,но така го водят  Laughing какво да правя).Знам само координатите и таксата,но ме интересуват и отзиви.Има ли тук някоя мама,която да води там детето си?Тази зима това ще е развлечението за моето слънце.А е единствената школа ,в която приемат 2-3 годишни деца.

# 1
  • Sofia
я кажи къде се намира и таксата каква е

# 2
  • Sofia
Таксата е 40 лв за месец,но не знам колко занимания за седмица са,може би две  newsm78.Намира се в културен дом Средец(бившата Лиляна Димитрова).Там има и модерни танци,но сме малки още  Laughing

# 3
Отличен избор! Grinning Дори да не я бива малката, поне ще си оформи тялото Flutter

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
Принцеске - аз съм чула и недобри отзиви за школата на Маша! Ама ще чакаме ТИ да се произнесе след време  Grinning
Инак и 10Х за инфото    bouquet

Аз лично исках да запиша щерката към Руския културен ц-р. Всички знаем постиженията на руския балет на какво ниво са. НО така и не достигнах да проуча в подробности къде, по колко и кога е... Confused

# 5
  • София
Моята също иска да става балерина, но подозирам, че мерака и е по-скоро за балеринска рокличка Grinning. Забелязах, че харесва народна музика и несъзнателно подрусва дупе в такт, така че ако я записвам на нещо, ще е на народни танци.

http://www.kakvodapravim.com/learn.php?topic=25&id=2468 - кратко интервю с М. Илиева
http://www.az-deteto.com/index.php?id=333 тел. и координати на балетната школа

# 6
Моята също иска да става балерина, но подозирам, че мерака и е по-скоро за балеринска рокличка Grinning. Забелязах, че харесва народна музика и несъзнателно подрусва дупе в такт, така че ако я записвам на нещо, ще е на народни танци.

http://www.kakvodapravim.com/learn.php?topic=25&id=2468 - кратко интервю с М. Илиева
http://www.az-deteto.com/index.php?id=333 тел. и координати на балетната школа

И мойта има склонност към хорцата, така че дай координати.

Иначе в градината съм я записала за някакви танци, които не са обаче латино. Води им ги една жена, която подозирам че е балерина, защото "загрявката" им е като балетната, и краката са и изкривени навън като на баРеЛините. Но на концерта на края на миналата година танца си беше ... кючек.

# 7
  • София
Най-вероятно ще я запиша в читалището до нас - Петър Берон, тъй като няма да имам възможност да я водя по-далече. Тел. е 9522578, но от няколко седмици упорито не вдига никой Confused. Явно ще трябва да отида да проверя лично. Пише, че нар. танци са за деца над 6 г., но съм сигурна, че за почти 5 годишно, като моето ще се навият.

# 8
  • София
  Мъжът ми се познава лично с Маша Илиева и понеже Кремена проявява огромен интерес към балета, решихме да я запишем.
 Два пъти седмично с такса 40 лв., както са написали вече намира се в културен дом Средец.
  Водихме я веднъж, но на мен лично не ми хареса особено защото не дава родителите да присъстват на репетициите /на нас ни разреши по изключение само на една/. Сигурно децата се държат по-добре като са без родителите.
Стори ми се обаче, че е прекалено строга с децата. Вярно, че се изисква дисциплина, но все пак, чак пък толкоз.
  В детската съм я записала на народни танци/други танци няма/, но като не го влече детето и това е. Ходи да изнася  концерт и като видя в коридора балеринките и като ревна......
  А на мен пусто ми е слабост/играла съм 5-6 г. в танцов състав/- ама тя като иска балет, та балет. Какво да я правим - ще ходи.

# 9
  • Sofia
etia,много ти благодаря!Аз не съм си и мислила,че ще присъствам на репетициите.Работя също в сферата на изкуството,работя с деца и бих казала,че правилното е родителите да не присъстват.Да неговорим,че има много амбициозни и  взискателни родители,които само пречат на децата си.
Нямам за цел  да правя дъщеря си балерина(това е много тежка професия),нито да и извайвам тялото(то си е изваяно и без друго тъй като е много претенциозна към храната-хич не е от ящните).По-скоро ме интересува контакта с децата,това че ще се занимава с нещо интересно,красиво и ще я научи на дисциплина,ще развие чувството за ритъм,и най-сетне малко финес да придобие,че ходи всяко лято с рани по коленете и много синини.А на детска градина ще я пращам чак на пролет,така че цяла зима да я държа в къщи не ми се иска  Wink

# 10
  • София
 То и аз не си мисля, че ще стане балерина. Ако ще ходи то е заради това, че действително от балета добиват добра стойка и повече финес в движенията си.
 Е разбира се защото и тя има огромно желание. Макар, че подозирам то е основно заради красиво изглеждащите балеринки.

# 11
  • София
Моята дъщеря ходи една година на балет в Двореца на децата на бул.Стамболийски, но после заяви, че балерина няма да става и се отказа  Grinning
Там е доста по-евтино и общо взето бях доволна, освен това има много голям избор от занимания за деца, направо се чудиш какво да избереш.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт