Ах тези колики - какво Ви помогна?

  • 253 431
  • 1 086
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
Инфакол и сешоара Peace

# 16
  • Мнения: 2 677
Давала съм само Еспумизан и му се отразяваше много добре.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Бейбинос,но го няма сред отговорите.Само това му действаше и много гушкане.

# 18
  • Мнения: 1 677
И двете ми деца имаха колики, давала съм им саб симплекс и някакви готови чайчета, но не им помагашха.
Най-добър, но не пълен ефект имаше, когато аз или мъжа ми ги вземехме и ги слагахме да легнат по коремче върху нас.

# 19
  • Мнения: 1 167
Лефакс  Peace

# 20
  • Мнения: 381
Благодаря на всички дотук за отговорите.
Моят син е вече на 23 дни, коликите му започнаха седмица и нещо след раждането - слаби, а сега от 2 дни се ожесточиха. Оригваме, пръцкаме, какво ли не правим, ама не...ясно ми е, че всички сте минали през това, просто ми се къса сърцето. Аз лично за момента давам Саб Симплекс и чайчето на Хип, ама не знам върши ли работа...честно казано ми се струва, че с него и без него - все тая...затоплянето на коремчето по един или друг начин най го успокоява, обаче е ужасно изморително...таткото повече издържа, на мене след 5 минути ми отмаляват ръцете...чудя се дали ако аз почна да пия нещо с копър няма да е по-добре...през кърмата да му действа...ясно е, че няма да ги излекувам, но просто се чудя кое облекчава най-много... Rolling Eyes
Но явно при всеки е различно.

# 21
  • София
  • Мнения: 250
На сина ми коликите започнаха някъде на втората седмица и спряха към края на втория месец. Давала съм капки, но най вече мисля, че му помагаше топла кърпа на коремчето и много гушкане. Слагах го да легне на моя корем и между нас топлата кърпа  Peace
Също много го успокояваше, течаща вода от мивката  Peace

Щом кърмиш, има значение и ти какво ядеш  Peace

# 22
  • България
  • Мнения: 757
Нищо!Абсолютно нищо не помогна ooooh!
Четири месеца беше кошмар!
Еспумизан,Копър,Сабсимплекс,топли кърпички на коремчето...
Докато не се навърлуваха,детето ми нямаше покой от тях Close

# 23
  • Мнения: 479
Пробвах почти всичко от изброените, но най-ефикасно се оказа едно италианско билково сиропче - Colic Baby  Peace

# 24
  • Мнения: 1 310
Нищо не помогна.  Sad
Давах Саб Симплекс, чай от семена на копър, Бебезан. Най-успокоително действаше да го слагам по коремче върху мен и така сме спали много нощи.  Peace

# 25
  • Мнения: 23
Нищо не помогна. Саб симплекс,еспумизан,инфакол,колийф,някакви хомеопатични,топли кърпи,сешоар,чайове и какво ли не още. От капките се запече и стана още по-зле.
Накрая ми писна и спрях всичките, сменихме млякото и сега е по-добре.
Оправяхме се единствено с гушкане,което и сега продължава. #Crazy
Разликата е ,че сега иска освен да го гушкаме и да се разхождаме,че една и съща гледка не е интерена. Mr. Green

# 26
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Аз давах Lefax, после го редувах с Infacol - и от двете съм доволна, но бебчо пак се свиваше понякога. За наше щастие всичко свърши към края на втория месец.  Peace

# 27
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Разнасяне на ръце. В момента, в който я гушнеше някой и спираше да плаче. Така изкарахме доста дълго, но коликите слава Богу не бяха от най-тежките. Между другото не видях опция гушкане в анкетата, но може би е част от д-р Карп - люшкане на ръце.

# 28
  • Мнения: 2 111
Еспумизан и Саб симплекс нямаха ефект.
Доволна съм от капките Бейбинос.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Започнах с Еспумизан , после Саб Симплекс - никакъв ефект. Помогна ни само Био Гайя , но тях ги няма в отговорите

Общи условия

Активация на акаунт