Булка, но не бременна :(

  • 4 905
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 035
Привет милички,
Първо искам да Ви кажа, че това съм аз "VJ",  сменям ника си, защото като че ли с него не ми провървя в този форум Sad
А сега слагам началото на нещо ново в моя живот реших и да отворя нова темичка, с нов ник и дай Боже с него да ми провърви!
А сега за темата Simple Smile Бях писала преди в отчетните, че свадбата не е съвременна, ако булката не е бременна! Но ето, че дойде момента в който съвсем скоро ще бъда булка, но няма да съм бременна, ще наруша съвремените традиции, но пък ще поставя началото на нещо ново и хубаво и дано това хубавото си протътри краката (така ли се казваше  ooooh!) и да донесе след себе си други хубави мигове!!!
Дай Боже и на всички Вас!
Цункам Ви! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 177
Миличка аз като бях булка, съвременна и то бременна да не би сега да имаме бебе  smile3518 - не, просто съдба така реши не знаеш кога и какво ще ти поднесе и от къде ще ти дойде. Така че смело напред в семейния живот а когато ти е писано и  preggo . Дай боже и с новото семейство - ново бебе. Не трябва да даваме път на отчаянието само вяра че ще стане това което ние искаме  newsm51

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 302
Миличка, недей така и аз толкова много исках да съм бременна на сватбата, но не стана. Беше ми фикс идея и точно ден преди сватбата ми дойде, чувствах се ужасно. Два месеца след това, бях се успокоила малко, бях се примирила и взе, че стана. Няма страшно. Мисли само хубави неща. Сватбата е един от най-хубавите моменти в живота, изживей го най-пълноценно.   bouquet  newsm51
После да закачиш малко снимки Simple Smile

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 959
Честит ти нов ник, дано ти донесе много късмет  bouquet
Аз пък искам да ти кажа, че си е много хубаво да си небременна булка- ще можеш на целия купон да се насладиш, без да се притесняваш, че си пийнала, или пък ,че си танцувала много.
Така че - таз година булка, догодина люлка Wink

# 4
Радвай се на щастието си мила newsm76.Сватбата е един много прекрасен миг в живота на двама души. Ще се свържите в съюз защото се обичате married а не затова че сте заченали случайно.Ще видиш че бог ще благослови бракави и ще си имате наи прекрасното бебе на света.А сега се отпусни и си изживей мига до край не мисли за нищо друго thumbsup

# 5
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Миличка аз като бях булка, съвременна и то бременна да не би сега да имаме бебе smile3518 - не, просто съдба така реши не знаеш кога и какво ще ти поднесе и от къде ще ти дойде. Така че смело напред в семейния живот а когато ти е писано и preggo . Дай боже и с новото семейство - ново бебе. Не трябва да даваме път на отчаянието само вяра че ще стане това което ние искаме newsm51

# 6
  • Мнения: 2 123
сладурче,
и аз щях да съм съвременна, но загубих бебето си 2 седмици преди Големия ден... уверявам те, че този празник на любовта ще ти подейства много, много оптимистично и зареждащо!!!А това е важна предпоставка за успеха по нататък Party
Честит нов ник, и предварително - честита ти нова фамилия.
Аз взех фамилията на мъжа ми и може да ти звучи налудничаво, но вярвам, че с нея ще ни върви много в сферата на бебоците!

# 7
  • Мнения: 3 591
Айде айде сега съвременни... аз съм от старомодните, но пък това не ми попречи и мен да не ме подмине....   

# 8
  • Мнения: 2 035
Охх много Ви благодаря на всичките, направо сте страхотни! Найстина правите деня ми по добър и ужасно се радвам, че ви има и че сте толкова искрени bouquet

Аз взех фамилията на мъжа ми и може да ти звучи налудничаво, но вярвам, че с нея ще ни върви много в сферата на бебоците!
И аз съм малко суеверна май  ooooh! защото и аз точно така си мисля, че с новата фамилия, която ще я получа на 21.09 и новия ник ще ми провърви повече, истински се моля да успея  и не само аз  Blush .... Моля се за всички нас Heart Eyes

Последна редакция: пт, 09 сеп 2005, 19:58 от val_stef

# 9
  • Мнения: 440
Само искам да пожелая: много любов  и на двама ви, щастие и едно ново начало - нека донесе и нов живот в семейството ви.

# 10
  • Мнения: 58
.....- таз година булка, догодина люлка Wink
Цитат
   Praynig Praynig Praynig
Не унивай..присъединявам се към всички останали пожелания... опитай се да не го превръщаш във фикс идея... бъди спокойна, обичана и обичаща Heart Eyes  bouquet

# 11
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Желая ти много, много любов и късмет, предстои ти прекрасно събитие, а дай Боже по-нататък още по-прекрасно и дългоочаквано бебче  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 035
Ужасно Ви благодаря за всички прекрасни пожелания   bouquet
Така че - таз година булка, догодина люлка Wink
Дано Божичко се получи така!
Благодаря ви и ви цункам всичките  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 2 035
Мацки само да кажа, че сватбата мина чудесно Simple Smile
Много съм щастлива  Heart Eyes

# 14
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
4ЕСТИТО

Да ,наистина е е хубаво да не си бременна на сватбата си Sad.Аз бях бременна то4но тогава....и .......ами по време на купона трябваше да ходя в Бьрза помоЩ Confused.На следваЩият ден ме приеха в болницата с диагноза спонтанен аборт Confused Cry.Ами нито бебе,нито сватба като хората Sad.
Дано си си прекарала хубаво на сватбата(сьс сигурност е било така Wink) и сега можете ве4е да действате по вьпроса Wink

Общи условия

Активация на акаунт