Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители на близнаци и породени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бяхме на видеозон, и аз, и момчетата ми сме добре. Вече сме в 29 г.с. и те тежат по 1300 грама, с вероятно отклонение от 205 грама. Растем всички...  Very Happy  Това което ме притесни е, че техничката дето ме гледа ми каза, че ципата разделяща двете бебета е много тънка, а те калпазаните непрекъснато се ритат. Та искам да попитам дали е възможно някое да си спука мехура от тези ритничета? И въобще нормално ли е толкова силно да ритат, че има моменти в които ми се струва, че цялата се треса? Как е/беше при вас?
Цитирай

София

и моята е много фина, поне така ми казват, а и моите госпожици са нервно луди като майка си  Embarassed , но досега не са ми казвали за такъв проблем, от който ти се притесняваш, по принцип да се скъса или спука мехура не е лесна работа май.
В събота съм на лекар и ако не се ошашкам нещо да забравя ще питам  Very Happy
Цитирай

София

питах - няма страшно - не може
ще ти пиша подробно друг път - сега ми е много тежко днес погребахме баща ми ..........................
Цитирай

Of the present and into the future

Мили4ката,много ти се събра на теб........... Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Моите съболезнования!
Цитирай
Много ти благодаря и... моите съболезнования... дано никога повече не изпадаш в такива тежки моменти...
Цитирай

Barcelona, Spain

Цитат на: bibi
питах - няма страшно - не може
ще ти пиша подробно друг път - сега ми е много тежко днес погребахме баща ми ..........................

Ох, Биби, сега видях...
Стискай зъби и мисли за дечицата, прави нещо свързано с тях и не се оставяй на депресии!
Цитирай

Barcelona, Spain

Цитат на: rada71
Та искам да попитам дали е възможно някое да си спука мехура от тези ритничета? И въобще нормално ли е толкова силно да ритат, че има моменти в които ми се струва, че цялата се треса? Как е/беше при вас?

И аз имам същите притеснения отвреме-навреме, като това с тресящия се корем. Моите са кротки, докато се движа, после наваксват вечер или много рано сутрин. Не може да се спи така, разбира се и съм разбита някои дни.
В един сайт намерих схема на структурата на ципата и обвивките изобщо. Не са толкова тънки и са много еластични. Пишеше, че при два плода с две плаценти обвивките обикновено са от 4 пласта - 2 водни и 2 с власинки. Преградата между тях би трябвало да е двойна - от обвивките на всеки плод.
Цитирай

Цитат на: rada71
Та искам да попитам дали е възможно някое да си спука мехура от тези ритничета?

Едва ли биха спукали ципата. Ако това се случи, ще ти изтекат водите и .....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.