Подарък за 10 годишно момче ???

  • 5 190
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Канени сме на РД на момченце на 10 г., което виждаме рядко и не познаваме добре. Изобщо нямам представа какви са момчетата на тази възраст и какво би им харесало. Помагайте, че днес трябва да го купя, а идея нямам newsm78. Ориентировъчна стойност около 20 - 30 лв

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Една хубава енциклопедия. Само това ми идва наум. Или електронна игра. Или модел на самолет, кола или кораб за сглобяване.

# 2
  • Мнения: 1 220
 И аз съм за енциклопедия, има разли4ни и то много хубави! А може и книга за историята на БГ , на книжния пазар видях 4е има вариант за деца.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Идеята за енциклопедия е много добра, но не знам дали и какви има newsm78. В краен случай ще попитам.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Скорокупувах енциклопедия за дете почти нас ъщата възраст. За коло 30 лева може да се купи нещо прилично. От книжарници Хермес купувам главно такива неща.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Сега се сетих за компютърна енциклопедия някаква. Хем ще е полезно, хем ще е занимателно, хем за детето ще е вълнуващо, защото за него това си е един вид игра.

# 6
  • Мнения: 1 250
Има едни формички - те са гумени и се пълнят с гипс. Кутията струва към 15лв.

(Синът ми става на 10 скоро)

Енциклопедиите - ами има много, и аз съм му купувала. Информацията в тях е уж подбрана за възстатта им. Но те ходят на училище и се развиват интелектуално много бързо. Това няма да е интересно след 2-3 месеца. А да дадеш 20-30 лв за толкова малко...

# 7
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Някаква игра, нещо занимателно, в детските магазини сигурно имат доста предложения за дечица на тази възраст. Сестра ми обожаваше пъзели, някои момчета също, има едни триизмерни, доста са интересни, от игрите има ролетки, монополи и редица по-нови, за които въобще не съм в час.
Защото ще ви кажа каква беше реакцията на сестра ми на горе-долу тази възраст, когато и подариха разкошна енциклопедия за оригами - история и практическа част как се правят и т.н. интересни неща, с твърди корици, картинки, шарено, луксозно издание - красота. А пиклата само рече:"Хм, книга..." и я метна  в един ъгъл  Laughing Е надявам се още да са останали деца, които обичат книгите, ама не знам...

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси на всички за отговорите  bouquet. Май ще се спра на триизмирин пъзел или игра

# 9
  • Мнения: 1 220
Някаква игра, нещо занимателно, в детските магазини сигурно имат доста предложения за дечица на тази възраст. Сестра ми обожаваше пъзели, някои момчета също, има едни триизмерни, доста са интересни, от игрите има ролетки, монополи и редица по-нови, за които въобще не съм в час.
Защото ще ви кажа каква беше реакцията на сестра ми на горе-долу тази възраст, когато и подариха разкошна енциклопедия за оригами - история и практическа част как се правят и т.н. интересни неща, с твърди корици, картинки, шарено, луксозно издание - красота. А пиклата само рече:"Хм, книга..." и я метна  в един ъгъл  Laughing Е надявам се още да са останали деца, които обичат книгите, ама не знам...


Въпрос на възпитание! То е като другите навици, веднъж създаден трудно се отърваваш! Така че от нас зависи!

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Моята например много обича да й чета и аз често купувам книги- събрала е доста и ги смята за нещо обикновено, едва ли не ежеседмично. Не мисля, че би се впечетлила от такъв подарък. За мен най-добрият подарък е хубавата книга, но аз съм стигнала до този извод в доста зряла възраст - като дете най-се радвах на шаренко и лъскаво Grinning

# 11
  • Мнения: 1 220
Моята например много обича да й чета и аз често купувам книги- събрала е доста и ги смята за нещо обикновено, едва ли не ежеседмично. Не мисля, че би се впечетлила от такъв подарък. За мен най-добрият подарък е хубавата книга, но аз съм стигнала до този извод в доста зряла възраст - като дете най-се радвах на шаренко и лъскаво Grinning

Хаха, Лекси, сега в чужбинския обсъждаме любимите детски книжки и ми стана милоо! Та за това като се хванах "книжка, та книжка", купи му не6то на детето, да се радва!

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Ама може и книжка да е - сега поемам към магазина, пък каквото ми хване око Grinning

# 13
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
... Е надявам се още да са останали деца, които обичат книгите, ама не знам...


Въпрос на възпитание! То е като другите навици, веднъж създаден трудно се отърваваш! Така че от нас зависи!
Моля, моля  Naughty, възпитано ни е детето  Mr. Green И майка и, и баща и са и чели постоянно като малка, да не говорим за мен, тъй като и аз я гледах няколко години (бъж в тази възраст  Wink), тя обожава да и четат, но не обича тя сама да си чете, а още по-малко обича за празник да и подаряват книги  Crazy  Просто децата от това поколение, не са фенове на книжнината... Между другото и аз като бях дете, не обичах книги за подарък, а от малка съм своеобразен "книжен" плъх  Wink
Мисълта ми е, че за рожден ден децата се радват повече на някаква игра или нещо такова, не на дрехи, не на книги и т.н. Ама Лекси, каквото намериш пък, такова  Simple Smile ...

Общи условия

Активация на акаунт