фризолак

  • 30 660
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
vani83  Peace Подкрепям те абсолютно!Моето бебе от новородено е на фризолак и няма никакви проблеми- изхожда се по (поне) 4 пъти на ден! Относно бялата капачка - и аз не съм виждала до сега, но съм купувала и синя и златиста - и двете ги яде безотказно.

# 16
  • Мнения: 9 427
Да не искаш да кажеш в златистата капачка newsm78,защото до сега не съм срещала бяла.
Тази златистата е нова и продавачки казват че е с по-обогатени съставки!

# 17
  • Мнения: 1 001
Фризолак със синята капачка се замества от подобрена формула със златистата капачка.  Peace Добавени са DHR и ARA.
Синът ми беше на Фризолак, но откакто смениха опаковките (и промениха формулата) спря да го яде. Беше кошмар - не иска и не иска. Смених с Нутрилон и сега си хапва.  Simple Smile Така и не разбрах защо така категорично ми отказваше новия Фризолак.  newsm78

# 18
  • Мнения: 438
Фризолак с независимо каква капачка не бих давала  Stop
Блонди, защо?
Много педиатри го препоръчват като добра комбинация от цена и качество.
Е, има и къде по-добри млека, но това е друг въпрос.
Някакви лоши отзиви ли си чула за това мляко?

# 19
  • Мнения: 50
Жълтата капачка, по-скоро златистата е новата формула. Не разбирам Блонди с нейните крайни коментари, но моите деца, както и децата на много мои приятелки израстнаха с Фризолак и не виждам проблем. Ако трябваше пак да използвам АМ, пак бих използвала Фризолак - заради пребиотиците в него, които са изключително важни. А и децата ми много го харесваха.

# 20
  • Мнения: 332
Това със златистата капачка е подобрена формула съдържа важни пробиотици и DHA и ARA, не запича. Детето ми е на фризолак от раждането си, първо 1-ца сега сме на 2-ка, след 2 месеца живот и здраве минавам на 3-ка.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Има ли 3-ка със златиста капачка?

# 22
  • Мнения: 9 973
кой няма пари по-добре фризолак  пред кис.мляко Stop

# 23
  • на Русе
  • Мнения: 358
Ние пък сменихме много млека и само Фризолака се хареса  ooooh! Виждала съм само със златиста капачка. Смесвам го с Фризо-вом, който е със синя капачка.

# 24
  • Мнения: 165
и ние сме с фризолак от раждането. Много му харесва и няма никакви проблеми. Вече сме и на Фризо 2.

# 25
  • Мнения: 332
кой няма пари по-добре фризолак  пред кис.мляко Stop
Това какво означава? Извинете ме за тона, и нищо лично, но вие имащите пари какво мляко пиете? Айде моля ви се!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 669
Фризолак с независимо каква капачка не бих давала  Stop
Същото мога да кажа от личен опит за Аптамил,защото знам че ти много често го хвалиш
На въпроса ,когаго сина им пиеше Фризо - беше със синя капачка

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 193
Здравейте мили майки, чета тук голям спор се е разразил, в което разбира се няма нищо лощо, защото нали в спора се ражда истината! Всички ние искаме да дадем най-доброто на децата си, в това няма две мнения! Аз съм отскоро в графата на майките даващи АМ, вече се кърмим само веднъж през нощта и също ми е много интересна темите за адаптираните млека и искам да си съставя свое мнение...моля тези които са против Фризолак да кажат поне по едно негативно мнение! Извинявам се предварително ако в предните теми и постове са имали такива изказвания, че не съм ги намерила да ги прочета! Peace Моля модераторите да ме извинят ако пиша в грешната тема, може да ми преместят поста в правилната! Благодаря Ви! Blush

# 28
  • София
  • Мнения: 15 215
Преместих поста в темата за Фризолак.  Peace

# 29
  • Мнения: 10
ние сме вече на месец и половина.. и сме на фризолак.. първо след като установих че нямам кърма и дадах на хип но не ми допадна самия вид на млякото беше много гъсто.. и преди да ме испишат майка ми беше зела фризолак..първите два дена повръщаше от него и бях готова да го сменя със хип но след това детето свикна със него и нямам никакви проблеми..а другото което е във болницата пак бяха на фризолак и за да са във болницата със него явно е хубаво.. ии смятам да си продължавам на тази марка млека  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт