Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Най-после и аз се наканих да сложа снимки във форума, за да се запознаем поне виртуално с вас.  моето момченце утре става на три месеца Smile вече е голям мъж Very Happy  който иска да ни види да заповяда:
http://community.webshots.com/user/ivo_pp
Цитирай

....

Много сте готини!!!! Да сте много щастливи!!!
Цитирай

София

Здравей Ани,
много сте готини и ти и бебчето. Обаче много си ми позната, случайно да си учила география в СУ-то. Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

Цитат на: Anna
Най-после и аз се наканих да сложа снимки във форума, за да се запознаем поне виртуално с вас.  моето момченце утре става на три месеца Smile вече е голям мъж Very Happy  който иска да ни види да заповяда:
http://community.webshots.com/user/ivo_pp

Пу-пу, да не го урочасам адаша!  Smile  Да расте здравичък и много да ви радва!
Цитирай

високо

хе-хе "Мама, татко и аз" е супер снимка Laughing  Laughing  Laughing
страхотни сте! да растете, че имаме мома у дома Wink
Цитирай
Вярно е Ани, че е станал голям мъж и крайно време да замениш това бебе след постингите си Wink  Smile
Видях новите попълнения в албума. Оттървах го младежа. Гепа вече той какичката Wink  Ама не видях любимият му жираф Wink  Laughing
Цитирай

Пловдив сега England( Farnham)

Страхотни снимки, бях гледала някои,но не всички(тези от сватбата например) ! Разгледах ги  пак и се порадвах на малкия юнак.Пу- ама много е сладък и много голям.Поздрави и да добавиш и по нови снимки на Алекс!  #Bday  Laughing
Цитирай

Цитат на: Mila77
Здравей Ани,
много сте готини и ти и бебчето. Обаче много си ми позната, случайно да си учила география в СУ-то. Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

благодаря ти. да, точно в СУ-то учих и точно 'География' завърших. да не би да се познаваме? прати една снимка да те видя Very Happy
Цитирай

Цитат на: Honda
Вярно е Ани, че е станал голям мъж и крайно време да замениш това бебе след постингите си Wink  Smile
Видях новите попълнения в албума. Оттървах го младежа. Гепа вече той какичката Wink  Ама не видях любимият му жираф Wink  Laughing

какичката иначе много му се радва и като го види все скача да го мачка и целува Laughing а жирафа...........е как можах да не го снимам. та той ни е толкова любим. ама обещавам и снимка с жирафа да има по-нататък Laughing
Цитирай

София

да, точно в СУ-то учих и точно 'География' завърших. да не би да се познаваме? прати една снимка да те видя Very Happy

Да значи не съм сбъркала, аз съм Милена, а пък мъжа ми е Събин- бяхме в един курс, само че ние бяхме катедра геоморфология. И ние се оженихме миналата година Very Happy   Незнам дали ще си ни спомниш само по имена. Кажи къде да ти пратя снимка, ако не се сещаш още  Smile  Smile
 Ейййййййййййййй колко малък е света Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy. Много се радвам, че се видяхме тук във форума.
Цитирай

UK

Видях го и аз големия мъж  Very Happy. Той щом си харесва какички......и ние имаме една Razz
Цитирай

Цитат на: Mila77

да, точно в СУ-то учих и точно 'География' завърших. да не би да се познаваме? прати една снимка да те видя Very Happy

Да значи не съм сбъркала, аз съм Милена, а пък мъжа ми е Събин- бяхме в един курс, само че ние бяхме катедра геоморфология. И ние се оженихме миналата година Very Happy   Незнам дали ще си ни спомниш само по имена. Кажи къде да ти пратя снимка, ако не се сещаш още  Smile  Smile
 Ейййййййййййййй колко малък е света Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy. Много се радвам, че се видяхме тук във форума.

еййй, Миленка, как да не те помня Very Happy и Събин го помня. много се радвам за вас. пращам ти ЛС
Цитирай

Цитат на: anan
Видях го и аз големия мъж  Very Happy. Той щом си харесва какички......и ние имаме една Razz

и тя каквато е чаровница Smile хайде каки, дръжте се. Laughing
да я цункаш от нас
Цитирай

Видяхме ви, ама наистина сте порастнали!
Мама цяла фотосесия има с булчинската рокля!
Целувки за сладкия бебок
Цитирай

Burgas/Vankuvar

Много щастие и късмет ви желая! Да ви е жив и здрав малкия юнак!!! Laughing Много сладурски снимки сте направили! Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора