Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в прегръдката на любовта

Искам да помоля модераторите на този форум да закрият всички теми,писани от мен.Не бих желала повече да се обсъжда личният ми живот.Просто някои хора злоупотребиха с доверието ми и не ми е приятно името ми да се спряга с повод и без повод.
Ще помоля да изтриете темите,писани от мен.
Предварително Ви благодаря!
Цитирай

модераторите май не трият.
при подобен случай с мои теми просто минах през форума и лично изтрих всички мои мниения които не желаех да остават.
Но може и да се навият за теб.
Цитирай

в прегръдката на любовта

Каква е точно процедурата,да се спрат моите теми?
Някой може ли да ми обясни,наистина нямам желание повече да се обсъжда личния ми живот във форума.
Цитирай
Неприятно е,но защо си очаквала,че всички тук ще те "прегръщат и целуват"?Приемай негативните мнения по твои теми без да влагаш много емоция,защото иначе ще си задълбочиш проблемите,вместо да ги изчистиш!  bouquet
Цитирай

UK

къде и кой те нагруби, мила?
от постингите ти всеки път се вижда ,че приемаш с охота мненията на другите и им благодариш?
Цитирай

Sverige

До всяко твое мнение горе вдсясно трябва да има 3 бутона "цитат","редактирай" и "изтрий", та можеш да си изтриеш поне само твоите мнения. А колокото до целите теми, наистина трябва някой модератор или Мамма и Татти да го направят.
Цитирай

София, "Младост 3"

ако искаш си изтрий личните постинги
но все пак защо се връзваш? а и когато пускаш тема се предполага, че може да чуеш и доста крайни и неприятни мнения както по темата така и за себе си! но пък може да чуеш и нещо полезно!
е дано изпълнят желанията ти, но ми се вижда неоснователно - и общо взето може да се обжалва  Wink
просто не се връзвай - живота си е твой и ти си решаваш, а чуждото мнение е нещо с което най-малко трябва да се съобразяваш, но пък пак ти казвам - може и ценни съвети да чуеш!
Цитирай

Ама какъв ти е проблема, бе мацка? В крайна сметка ти си пуснала тук постингите си с цел да чуеш чуждото мнение - възможно най-обективно,тъй като хората тук не се познават, но и по същата причина може да е много грешно.  newsm78 Нали сме тук защото сме анонимни... направи си нов акаунт и влизай с него, никой няма да те познае.  Wink Майтап.
Да си говорят квото си искат. Ти виждаш, че хората, които всъщност би трябвало да са ти най-близки, те прецакват, така че защо си изненадана от лошото отношение на някой чужд...когото дори не познаваш. Crossing Arms
Цитирай

София

Мисля, че мъжът и е чел тук. А и този гост по-горе мисля е той:(
Ани, виждам че си влизала. Поне напиши всичко наред ли е с теб.
Цитирай

в прегръдката на любовта

Добре съм и ще се оправя!
Цитирай

густо майна Филибето

Ани, с тази тема ме провокира и мен да прочета всичките ти постинги напоследьк. Ако целта е да ги скриеш от мъжа си,разбирам защо го правиш. Но иначе - всяко чудо за три дни.
Успехи във всичко ти желая Hug
Цитирай

Turku, Finland

Айде... заключвам темата, да се не нищи повече. Ако има възражения, моля на лични!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.