Естествени средства за избелване на зъби

  • 178 198
  • 180
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 991
На ме не ми се оцветява самата пломба , ами фугички микроскопични в краищата и , ако мога така да се изразя. Защото са на предни зъби , от време на време ходя да ми ги запиляват , а скоро и ги сменях дори . Сега си пия кафето със сламка но и пуша и не ми са се пигментирали толкова . Чая също много оцветява зъбите.

# 136
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
само черния чай ли оцветява или и билковия

# 137
  • Мнения: 1
На ме не ми се оцветява самата пломба , ами фугички микроскопични в краищата и , ако мога така да се изразя. Защото са на предни зъби , от време на време ходя да ми ги запиляват , а скоро и ги сменях дори . Сега си пия кафето със сламка но и пуша и не ми са се пигментирали толкова . Чая също много оцветява зъбите.
Това за което говориш мисля, че е обезцветяване на емайла. Виж снимката, това в краищата на зъбите ли имаш в предвид?
Скрит текст:

# 138
  • Мнения: 9 991
Не , имам пломби по шийките и  те се оцветяват в края си . Всичкия чай оцветява , какаото също.Тютюна оцветява ,сок от касис и всичко цветно , но най много от кафето май . Нямам нищо против и химическо избелване , но първо трябва да спра тютюна. Избелване и цветни храни не вървят ръка за ръка .

# 139
  • Мнения: 1
Здравейте ! Попрегледах всички страници и съм твърдо решена да пробвам жабуренето с олио, макар че имам предчувствие, че чувството е отвратително. Само не разбрах - има ли значение дали го правя преди или след ядене.. сутрин или вечер ?
Благодаря ви предварително !  Hug

# 140
  • Мнения: 5 713
Сутрин след ставане и на гладно.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 436
Някой пробвал ли е избелване с морска сол?

# 142
  • Мнения: 343
Не, но солта няма ли в даден  момент да започне да нарушава целостта на венците?
Хлебната сода би трябвало да има същия ефект, знам ли...

# 143
  • Мнения: 341
Когато човек спи в устата се отделят токсини и слюнката става жълта и гъста,затова след ставане и на гладно се жабури с олио (зехтин) докато течността побелее,и се плюе без да се гълта.После измивам зъбите с четка с мек косъм и паста на Forever,като слагам от нея малко,колкото зърно от леща,и с 1 тубичка изкарвам повече от година.Ползвам и blend-a-med 3D WHITE, като ги редувам двете за разнообразие.За санирането на различни проблеми в устната кухина,като кървене на венците,пародонтоза,кариесни болки,освежаване на дъха,възпалено гърло, ползвам Дентисепт който е алкохолен екстракт от етерични масла.За мен е по-важно зъбите да ми са здрави и чисти, а за белотата - това си е природна даденост.

# 144
  • Мнения: 9 991
Природна даденост , но с годините пожълтяват най вече като се пуши и се пие кафе. Моите бяха много бели преди , сега съвсем не са .

# 145
  • Мнения: 1
Писах и в друга тема за този продукт, не искам да правя реклама, а само да споделя, че имах много големи проблеми с венците и бях против избелването дълго време.
Моят зъболекар ми препоръча една избелваща паста, която е за чувствителни зъби и венци- WHITEsmile Whitening Toothpaste - избелваща паста за зъби.
 Зъбите ми имаха петънца, тъй- като съм бивш пушач, но след използване на пастата ги няма, а й не ми кървят венците.
Сега се чудя дали да не подаря на приятелят ми избелваща система за дома, пак от същата серия, видях че в интернет има няколко техни продукта за избелване.
Ако сте ползвали избелващата система, бих се радвала да ми споделите резултат Simple Smile

# 146
  • Мнения: 341
Нелка,къде я има пастата за зъби и колко струва ? Ако ти е възможно даи линк за нея или някаква снимка за ориентир.Интересуват ме и съставките и .

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Ползвате ли руските пасти за зъби СПЛАТ,има голям избор от избелващи,повечето са с яйчени черупки,прах от перли и т.н. Още не съм се спряла на определена,но като привърша запасите ще си взема...Има една много интересна,черна,с въглен и хвойна,и тя за избелване...

# 148
  • Мнения: 343
Doli, къде могат да се намерят тези руски пасти за зъби. Честно казано, за пръв път чувам за тях...

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Doli, къде могат да се намерят тези руски пасти за зъби. Честно казано, за пръв път чувам за тях...
  В аптеки МЕДЕА,цената е от 6 до 12 лв.Дъщеря ми си взе тази http://static1.framar.bg/product/Splat-Extreme-white.jpg

Последна редакция: пт, 25 окт 2013, 17:24 от Doli

Общи условия

Активация на акаунт