За възмущението ми от немските туристи...

  • 7 689
  • 136
  •   1
Отговори
# 60
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цветята не са посяти за да ги тъпчат някакви малоумници. Sick

един вид като "не ходете по тревата, тя е ваша"?
да наричаш "малоумници" хора, които не са ти попречили по никакъв начин и които не познаваш....не е ли малко в разрез с чуствителната ти душа, защитаваща цветята?
Ако малкия Хайнрих нарече баба ти малоумница, защото се разхожда в цветята и това я прави щастлива гот ли ще ти е?

# 61
  • Мнения: 3 146
Ама то по този повод  си има лаф, бе хора - като "германски турист".Характеризира се с пълно незачитане на културата на страната , в която се намират, дебелащина, дребнавост и откровена простащина.Това определение се отнася за 80% от организираните германски групи с олинклузив не само в БГ.Те се държат така навсякъде по света.И сега специално за тези, които ще гракнат - това е лафче от туристическия бизнес, а зълва ми работи за Некерман от доста години и обикаля света , за да "реанимира" германски туристи.Няколко пъти съм била с нея и на Албена, и на Слънчев бряг в такива хотели - ами меко казано - потрес.Само да ви кажа, че децата по 10 дни с една тениска ходеха - осрана от-до.То и родителите , де, ама децата нали повече се цапат.Случки няма какво да описвам - то другите достатъчно са казали.
Зълва ми ми е казвала, че някои туристи като се върнат в Германия изобщо не знаят в коя страна са били .Поради факта, че са се натряскали още в самолета и 14 дни не са излизали от хотела и съответно не са изтрезнявали.

А една бира с 4 чаши си е в реда на нещата.Ама за да се случи трябва да са излезлиот хотела - а това не виждам как става Twisted Evil

# 62
# 63
  • Мнения: 3 146



Пак ли започнаха тъпотиите, и то не от страна на германските туристи?Аргумент някакъв имаш ли да дадеш?Или работиш за Некерман(то в Германия българките нали не е модерно да работят...)

# 64
  • Мнения: 508
Ти мамо кенга,теб те 4етох в една от другите теми и там не ти отговорих,но сега ще ти кажа,4е ти си най тьпата,която сьм 4ела по форумите и3общо.Ти си била по целия свят,вси4ко си видяла.Била си по цялото бьлгарско 4ерноморие,много си отворена и много у4ена.Нападките ти и обидите ти нямат край Close
На вси4ки,които говорят и слагат вси4ки хора под общ 3наменател ще кажа,4е хората са ра3ли4ни,както бьлгарите,така и немците.И3бягвайте обидите като малоумни и тем подобни.
Подкрепям Фиданка,4е в БГ цените са толкова високи колкото в Испания и Турция и хората така се обли4ат както им е удобно.Не е важно какво са облекли,а какво имат в портомонето.
А 3а бьлгарите в 4ужбина има много да ра3ка3вам като например цяла група туристи пол3ват тоалетната с едно евро като единия дьржи вратата докато вси4ки минат.

# 65
  • Мнения: 508
Мамо кенга,ти даже и 3авиждаш.И а3 3нам 3ащо Laughing
В Германия е прието вси4ки да работят.Жените да пе4елят пове4е от мьжете и да са не3ависими.
3ащо ли да ти отварям о4ите?ЧЧ.....

# 66
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мамо кенга,ти даже и 3авиждаш.И а3 3нам 3ащо Laughing
В Германия е прието вси4ки да работят.Жените да пе4елят пове4е от мьжете и да са не3ависими.
3ащо ли да ти отварям о4ите?ЧЧ.....

Тя Мама Кенга  мислиш, че си бърка в мидата за перлички ли? Shocked

# 67
  • Мнения: 3 146
Сега да се гръмна ли като съм ходила на много места (и в бг и в чужбина) и като  познавам много хора и като ги нюхам нещата?

# 68
  • Мнения: 6 315
Темата нещо взе га загрубява здраво, я се успокойте и ако искате да си разменяте разни обиди - не занимавайте всички, а си пишете на лични.

Според мен хората така разпускат от прекалената си дисциплинираност. Ние сме доста по-невъзпитани като цяло и не ни правят впечатление много неща защото са част от ежедневието ни. Очакваме обаче, всички други да са възпитани, любезни и т.н.

Хич не ме интересува кой как почива, кой дава на 15-годишното си дете да се налива с алкохол, кой колко яде и как е облечен.

Е, когато бях в Германия и аз бях потресена от купищата боклуци, пияните (един даже обра овациите повръщайки на улицата и около него се беше събрала тълпа да му се "любува") и поведението на хората на празника на града и на бирения им фест, но това е съвсем друг въпрос.

# 69
  • Мнения: 3 146
Мамо кенга,ти даже и 3авиждаш.И а3 3нам 3ащо Laughing
В Германия е прието вси4ки да работят.Жените да пе4елят пове4е от мьжете и да са не3ависими.
3ащо ли да ти отварям о4ите?ЧЧ.....

Тя Мама Кенга  мислиш, че си бърка в мидата за перлички ли? Shocked

Ерика, изби рибата с репликата си! Grinning

# 70
# 71
  • Мнения: 6 315

Малко като научна фантастика звучат някои от нещата. И като живеем в "кенеф" (цитирам "произведението", към което си дала линк) за какво идват пак?

# 72
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ох - смях  Joy

Аз пък да Ви кажа, не ми се струваше скандално поведението на немците, поляците, австрииците, руснаците и тям подобни...а на служителите в хотела....на продавачите...на обслужващия персонал. Беееееее, много им "клякаме" на немците специално. Верно - ТУИ, голям ТУР оператор, ама стига дееееее. То забавленията за немците, то анимацията - пак за тях. То детския сектор в нашия хотел, изцяло под ръководството на ТУИ. Даже няма човек, говорещ на Бг там. Всичките надписи са на немски, чат-пат на англ. или руски. АМАН. В Собствената си държава, да си пренебренат, заради немските туристи. А не плащат кой знае колко повече от нас, да не кажа, че сме си направо по равно.
Инак бях в 4**** хотел в Дружба, на база Ол инклузив. Нямам забележки за храната или напитките, освен, че безалкохолните са на Пепси, но се свиква.
Обслужването - без грам забележки! За да не си изкривя душата, ше кажа, че аниматорката ни обясняваше на немски, англ. и бг, както и момчето, водещо водната топка, та даже говореше и на полски той.
Единствено едни руски мамаши следобяд си пийваха 300гр. коняк с 2-3 бири.  Crazy Други изцепки не съзрях  Flutter
Даже имаше едно полско сем. с 3 деца, на които глас не им се чуваше?!?!?!?  #Crazy

И както е казал някой по-горе:все ми е тая кой, как изглежда и какво прави. АЗ съм на почивка и това е важното и конкретното в случая...  Peace

# 73
  • Мнения: 3 611
Малко като научна фантастика звучат някои от нещата. И като живеем в "кенеф" (цитирам "произведението", към което си дала линк) за какво идват пак?

Попитай Карбовски, не съм го писала аz

# 74
  • Мнения: 6 315
Попитай Карбовски, не съм го писала аz
Щом той го е писал, няма какво да се чудя.....  Sick

Общи условия

Активация на акаунт