На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 469
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 346
Сега видях обявени цени с автобус за лято 2010.Добри са цените като че ли,но ми се иска да сме със самолееет Sad
http://www.orient99.com/02/987-01-07/holidays/view.html?oid=4976

П.С.
Благодарение на mimka3 ,която все още не може да пише в подфорума имаме и тези оферти:http://www.emeraldbg.com/pochivki-v-Turcia.html

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 13:50 от ilianka/ILIANAD /

# 271
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
М, даа с Ориент 99 миналото лято ми излезе 1070 лв - от 12 юни в Аква фентъзи - един възрастен с дете на 10 г. Като гледам сега е с 200 лв отгоре. Миналата год плащането трябваше да е до края на февруари, а сега са го изтеглили януари... Thinking

# 272
  • Мнения: 222
на мен тази година като цяло цените ми се виждат по-високи  newsm78

# 273
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Виждам, че говорите за Аква Фентъзи и бързам да ви се похваля, че вече платихме за дата 4.06 и съм много щастлива. Сега остава да чакаме  Simple Smile...и живот и здраве юни на морееее  Sunglasses
Избрах този хотел като за първа почивка в Турция, мисля че е подходящ за семейство с дете, а аквапарка изглежда повече от чудесен.

Решихме да пътуваме със собствен транспорт, като ползваме тур оператора Ориент 99 за резервацията и се надявам да не сме сбъркали  Peace
Жената в агенцията е много любезна и ни обясни на дълго и на широко всичко свързано с пътуването и хотела. Предостави ни карта на Турция и ще ни напечата подробно маршрута по-който трябва да минем  Simple Smile

В старите темите за Турция има много малко впечатления от този хотел и ще се радвам ако някой сподели по-подробна информация относно храната, анимацията и плажа  bouquet

# 274
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
doniboni , колко ви намалиха от цената,заради собствения транспорт?

# 275
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
doniboni , колко ви намалиха от цената,заради собствения транспорт?

Имаш ЛС

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 21:39 от doniboni

# 276
  • sf
  • Мнения: 10 137
Ако не искаш да го казваш тук, би ли ми писала и на ман,защото и ние мислим с наша кола да пътуваме.

# 277
  • Мнения: 93
doniboni,
веднага и с удоволствие давам информация за Аква Фентъзи:

Били сме 2 пъти в този хотел - първият път беше в началото на октомври 2008 година. Въпреки, че бяхме добре информирани за хотела и бяхме гледали стотици снимки в нета, при пристигането ни там просто бяхме възхитени. Комплексът е огромен с чиста, зелена и поддържана територия. Състои се от вили и хотелски корпус. По-добрите (и по-скъпите) стаи са в хотелския корпус. Обзавеждането е хубаво, има си всичко необходимо. Стаите се почистват всеки ден, хавлиите се сменят всеки ден, а спалното бельо- веднъж на 3 дни.
Хотелът разполага със собствена плажна ивица, с пясък (тъмен със сребристи частици). На плажа има шезлонги, матраци, хамаци, тенти. Има 2 бара в близост, от които единият е снек бар. Персоналът е любезен, въпреки че работят почти нон-стоп. Храната и в двата основни ресторанта- Оазис и Тропикано- тогава беше превъзходна- вкусна и разнообразна.За съжаление, за сметка на това анимация през октомври почти нямаше (като изключим вечерните скечове в амфитеатъра) и клубния танц около басейна. Водата в басейните беше доста хладна. Забавлявахме се страхотно в Аквапарка. Едва ли има много места, на които можете да видите хора на възраст от 2 до 80 години да се забавляват часове наред Simple Smile. Храната и напитките в Аквапарка за срещу допълнително заплащане. Не можете и да си внасяте вътре храна и/или напитки (дори и вода). Но това не е абсолютно никакъв проблем, защото на дестина метра от аквапарка има басейн с бар. Изкарахме си невероятно!.Пълен релакс, не мислиш за нищо, всичко е перфектно уредено- и за възрастни и за деца.
Вторият път отидохме в Аква Фентъзи от 12ти юни 2009 (само половин година след първото ни ходене  Joy). Имаше леки разлики с почивката ни през октомври.
През юни, естествено, беше по-топло. Водата в басейните беше като чайче. С часове сме плували и сме седяли на столчетата на pool бара  Peace. През октомври имаше много хора в хотела, но през юни беше почти пълен. Отново чистотата беше на ниво!
Аниматорите бяха в стихията си- нон-стоп имаше игри и състезания край басейните, вечер имаше открита дискотека до плажа, караоке, състезания по belly dance. Единствената негативна разлика беше в качеството на храната, която този път беше доста еднообразна. Като цяло, има изобилие от храна, но ястията доста се повтаряха. Все пак беше на ниво.
И при двете ни почивки, последната вечер се организираше beach party- прощално парти на плажа. Запалени огньове, яка музика и купон и стотици хора танцуващи на пясъка.  newsm44
За сведение: първия път бяхме компания от 10 човека, а втория път- 29 човека  Peace
Всички бяха супер доволни от почивката, а дъщеря ни и до днес го нарича "нашия хотел"  Grinning

Надявам се да не съм ви отегчила, а ако имате някакви въпроси- насреща съм.  bouquet

# 278
  • Мнения: 1 312
punch  Hug благодаря за инфото

doniboni ние също сме резервирали за същата дата  Laughing

# 279
  • Мнения: 93
Anika81,
ще бъдете мнооого доволни от избора си  Peace

# 280
  • Мнения: 1 710
Както миналата година, така и тази Астрал холидейз първи пуснаха оферти за лятото.
http://www.astralholidays.bg/pochivki/program/40/country/7/resort/558.html

Аз ги харесвам и обичам да пътувам с тях, но предлагат толкова малко хотели в Турция на фона на Тез тур, че въобще не могат да привлекат вниманието ми.

punch
, не ти ли се намира някоя снимка под ръка от Аква Фентъзи, да го поразгледаме, да добием представа? Иначе от разказът ти звучи много добре, но от снимките, които съм виждала, ми се струва, че няма много дървета и е голям пек навсякъде. Всъщност, май не съм виждала повече от десетина фотографии, така че предполагам, че впечатлението ми е грешно и ще ми е интересно да разгледам твои снимки.

# 281
  • Мнения: 327
Астрал малко са се пооляли,или ще бъдат толкова високи цените newsm78
Мин.год. бяхме в Мирикъл от 08.08 и платихме 1500 евро с лет.такси
а за тази година дават близо2000 евро ooooh!
Но  ще изчакам Тез тур да видим,ако не ще си резервирам само хотел и ще пътуваме с колата.

# 282
  • София
  • Мнения: 6 668
IC Santai същия хотел ли е като IC Green?

# 283
  • Мнения: 7 605
IC Santai същия хотел ли е като IC Green?

не

# 284
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
punch, много изчерпателно, благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт