Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Момичета, позволявам си само да ви приромня, че акцията за дечицата от дома в Трън е УТРЕ  - 11.09.05., неделя, от 10,30, в Южния парк, входа откъм магазина на Чико, който преди беше Малкия принц, при въртелешката.

Необходими са :

- Спортни дрехи. За деца от 7 до 18 год.
- Спортен тип обувки. Номера от 33 до 46, не официални обувки с токчета!
- ученически пособия- тетрадки, моливи, фулмастери, блокчета и др.
- ДАмСКИ ПрЕВрЪЗКИ. Това е много необходимо.
- Козметика за лично ползване.
- Книги

молбата ни към всички вас е :

Нека дрехите и обувките са почистени, да са здрави и да надпишете на пликовете какво и за каква възраст е.

Още нещо- от Доганово помолиха за покривки за хранене, без претенции. Да са здрави само. Така че можем да съчетаем покривките с акцията за Трън.

Моля ви, ако имате желание и възможност, да се отзовете.

Извинявам се, че пускам същата тема и в други форуми, моля ви, не го приемайте като спам  Embarassed
« Последна редакция: ср, 14 сеп 2005, 22:48 от elsi »
Цитирай

Sofia

Благодаря за напомнянето, аз ще дойда.
Цитирай

Sofia

Огромна благодарност за всички, които се отзоваха.
Събрахме доста дрешки, и известно количество козметика, тетрадки, ученически пособия и други неща да  лично ползване.
Ан Мари донесе много хубави покривки.
Във вторник, момичетата от Движението ще занесат нещата в дома.
Аз няма да можа да отида, но предпомагам, че след това Лавендър ще разкаже как е минало и дали все още има дефицит от определени неща.

Личните ми впематления са, че може би ще е хубаво да се събере повече козметика - кремчета за лице и ръце, пасти и четки за зъби, шампоани, сапуни и т.н. Превръзки, също защото са консуматив.
А и тетрадки, но голям размер. Такива им искат в училище.

Директора от дома в Доганово, беше довел и няколко от по-големите деца, разходиха се из парка и поседяха с нас, поговорихме си, бяха много мили и общуването с тях, наистина е безкрайно приятно.

Цитирай

Sofia

Позволявам си да копна тук, постинг на Лавендър от тема в Клюкарника, която бълзо-бързо се отзова на втора страница - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43325.0

За информация - както за смисъла от акцията, така и за състоянието на дома, който са видели.

В момента, аз лично, нямам коментар. Едно, че Николай буйства и не ми дава да пиша, второ, че ми се струва безсмислено да пиша каквото и да е  Sad

Цитат на Лавендер:

Вчера закарахме всичко събрано на акцията в неделя.Благодарим на всички отзовали се , дарението направено вчера е следното

1.Дрехи-55 чувала
2.Паста за зъби-38 бр.
3. Четки за зъби-58 бр.
4.Шампоани-30 бр.
5.Сапуни-123 бр.
6.Дамски превръзки-129 пакета
7.Ученически пособия,книги и учебници.

Домът е много зле във всяко едно отношение.На базата не е правен НИКАКЪВ ремонт от 30 год.Всичко е правено с подръчни материали в движение,който с каквото може и както може.
Пари от държавата не са отпускани,дарения влизат рядко.Домът е на 3 етажа,но се ползва само първият .Тоалетните и санитарните помещения текът ,стаите са ужасни за живеене.Вонят,пълни са с мухи,но при такива прозорци какво ли да се очаква.Мебелировка-0.Отделно децата с увреждания рушът допълнително, а те са 10 деца.Но са настанени там и край-няма мърдане,няма помощи,няма лекар, а само сестра.Няма човешки условия за живот.

За децата какво да кажа
Болшинството са ромчета, 10 деца с увреждания.Искаха си веднага подаръците и най-вече дрехите!!!!!!

Дадохме на всяко паста и четка за зъби и някои хукнаха веднага да се мият.Едно от децата пък искаше по-бързо да си тръгнем за да му дадът по-бързо дрехи.........Незнам,просто впечатленията са много -думите малко.

Теизи дни ще меслим генерално да се помага там,ще сезираме държавни институции и медии.........

Нека и другите момичета си кажат впечатленията,моля ви,аз не мога повече,незнам кое е по.важно,загубела съм ума и дума от вчера
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

Ако отидат медиите там може малко да се раздвижат нещата!Успех!и.... smile3501  heartssmile3501  loveuu smile3501
Цитирай

sofia

Ако отидат медиите там може малко да се раздвижат нещата!Успех!и.... smile3501  heartssmile3501  loveuu smile3501

tova planuvame,no sled vnimatelna proverka na dokumentite na darj.organi Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.