«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 068 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

—офи€

ћнени€: 224
ћол€ за помощ всички, които имат впечатлени€ от ј≈G L 72850, BOSCH WAE-24442BY и Electrolux EWF 16981W или подобни модели, тр€бва да избера до н€колко дни - седмица най-много.
“ова са моделите:

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09034443

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025080

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09043128

« ѕоследна редакци€: чт, 10 сеп 2009, 15:56 от prokibar »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 507
ЅќЎ  Peace
но не бих си € купула от “ехно-магазините  Mad
÷итирай

There I was on a July morning ...

ћнени€: 1 713
» трите са добри  Peace, но бих избрала ≈лектролукса, заради инвенторни€ мотор.
÷итирай

ћнени€: 707
¬сичките са бели?! ћного демоде  Naughty  Mr. Green

¬ъв форума на сетком б€ха писали, че оборотите при инверторните мотори се управл€вали от н€какъв елемент на платката, който от кофти напрежение в мрежата гор€л. “ака че си помисли дали да взимаш такава.

¬същност и трите марка са добри, а и пералните добре изглеждат. ѕросто отиди до магазина (или си изтегли упътвани€та от интернет) и виж какви програми имат и дължината им. ѕо това реши.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 161
јз съм за AEG! Peace

» престанете с изказвани€та за б€ла техника-демоде! Laughing
÷итирай

–усе

ћнени€: 1 193
 онкретно от ти€ трите бих избрала  Electrolux -а,най добри показатели има,Ќяћј сензорни бутони,най-високооборотна е,единствени€ минус е отложени€т старт,който е в плюс при AEG-то.(ако ползвате такъв)
BOSCH не са ми любими напоследък...беше то едно време.
÷итирай

ћнени€: 138
 о€то и да вземеш - добри са и трите. —амо не купувай от “ехномаркет и “ехнополис. —ъс сигурност н€ма да има превод на български на упътването. ј в различни от споменатите вериги Ѕош може да имат и 5г. гаранци€.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 507
BOSCH ...беше то едно време.

“о ако за Ѕош казваш така , то другите тр€бва да преостанов€т работа  Mr. Green

п.п. защо ти е такова мнението за Ѕош.
÷итирай

There I was on a July morning ...

ћнени€: 1 713
 о€то и да вземеш - добри са и трите. —амо не купувай от “ехномаркет и “ехнополис. —ъс сигурност н€ма да има превод на български на упътването. ј в различни от споменатите вериги Ѕош може да имат и 5г. гаранци€.

«а “ехнополис - със сигурност дават упътване на български.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 470
» от мен един глас за ј≈√
÷итирай

—офи€

ћнени€: 224
Ѕлагодар€ на всички, изказали своето мнение.
–азгледах и трите в магазина, четох им книжките; освен всичко друго, избрах тези модели, защото са правени в »тали€, а не в ѕолша или н€къде другаде. Ќикъде не намерих перални, правени в √ермани€, за съжаление.
ћного ми се иска да чу€ мнение от н€кой, който има от тези или подобни модели. Ќе всичко е описано подробно в книжките, за да си представ€ как работ€т пералните.
 ъде другаде в —офи€ да търс€ големи магазини за техника, аз си знам техно-магазините и в т€х гледам. ¬ «ора предпорагам, че н€мат тези марки - те продават по-евтина техника, но не съм провер€вала.

« ѕоследна редакци€: пт, 11 сеп 2009, 15:11 от prokibar »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 3 604
«а “ехнополис - със сигурност дават упътване на български.

—игурно ако им се примолиш, иначе н€ма да се сет€т. ’ладилника ни не стига, че го докараха с един ден закъснение, защото го забравили, ами имаше упътване на поне 15 езика, но не и на български.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 617
јз съм за Ѕош, нашата е такава, само че с 1000 оборота. Ќай-ценното и е 15-минутната програма.  ƒоволна съм.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 210
“ърси в големите вериги и хич не се лъжи да ходиш в малките магазини. ј що се отнас€ до Ѕош, аз си взех съдоми€лна, като преди това ходих до магазина на Ѕош. ÷ената й там беше 1050 лв, аз € купих на промоци€ в “ехнополис за 930. 120 лв са си разлика за едно и също нещо. Ќе е менте, произведена е в √ермани€. »нструкции има в »нтернет, а за фурната ми, ко€то е ≈лектролукс, пратих мейл до техни€ офис (адреса го имаше в сайта) и ми изпратиха инструкци€та на български.

ѕромоци€та за 5 години гаранци€ на Ѕош вече изтече.

«а пералн€та един съвет - провери нивото на шум, това обикновено не го пишат в етикетите, а се чете в инструкциите. «а ≈лектролукс б€х чула, че са шумни.

ƒобри марки за перални са още Whirlpool и FAGOR.

¬ момента в магазини «ора има много добра оферта - пералн€ Whirlpool, 1400 оборота, 6-то чувство и всичките му там екстри, за 665 лв, с подарък юти€.
÷итирай

ћнени€: 354
нашата е Ѕош, но не и знам модела
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора