Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 14 отговора
Може ли някой да ми препоръча добър офталмолог за преглед и диагностика с добра апаратура,някакъв частен кабинет на сносни цени,но да не е скъпа очна клиника където да се плаща на посещение!!!През близо период от 3години имам аномалии на очите и висок астегматизъм и искам да си обърна по-особено внимание този път!!!Помогнете,ако можете в случая!Благодаря! Sad ooooh!
Цитирай

Аз мога да ти препоръчам клиника "Вижън" - работят със НЗОК, можеш да отидеш с направление. Плаща се само  10 лева допълнително, защото изследват с някакъв апарат, който НЗОК не плаща. Там ти препоръчвам Д-р Пешева. Също така, ако си билзо до 20-та Поликлиника - в кв. Борово, Д-р Димитрова. Кабинета й е на последния етаж до стълбите при стоматолозите. Много е внимателна и също е добър специалист.
Цитирай

Благодаря ти!А някакъв телефон за контакт и координати дали ти се намират на тази клиника??? Rolling Eyes
Цитирай

http://www.lazervision.eu/ - това им е сайта. Като се обадиш на регистратурата там има две момичета и ти записват час. Ако искаш специално за Д-р Пешева си казваш, ако не - можеш да ги попиташ да ти предложат друг лекар. Но са много учтиви и обслужват на ниво. Аз съм доволна от там.
Цитирай

Извинявай за тъпия въпрос,но това какъв преглед се води,понеже гледам има цени за първичен, основен, контролен прегледи,кво включва, правят ли разширяване на зениците там, не съм наясно с най-новите технологии и апоаратури, но на мен лекар ми е казал че в моя случай е добре да се направи изследване с разширени зеници???Мерси отново!
Цитирай

Нищо не плащаш като си с направление от личния лекар. Само 10 лева заради един апарат, но не знам кой точно от всички ,на които ме гледаха. Имат най-добрата апаратура според мен и не се налага да ти разширяват зениците, защото всичко става на апарати. Прегледа по принцип е първичен, когато си за първи път. На пак повтарям не заплащаш нищо повече от 10 лева.
Цитирай

Ако е само 10лв.е добре, но да не искат още,ако ме сложат и на други апарати по тяхна преценка,защото в сайта пише за първичен преглед цена 120лв. Освен да ги питам?! Rolling Eyes
Благодаря ти за инфото все пак де!
Цитирай

Ами аз ходих скоро, една колежка също. Не са ни искали повече пари. Но все пак питай. Успех Smile
Цитирай

д-р Александров-"Царица Йоанна"-0887417515
доц.Наталия Петкова-987-37-59, 0898466856
Старателни и компетентни са и цените им са прилични.
 Зеници се разширяват, само ако е необходимо! Не го искайте непременно!
Цитирай

Препоръчвам ти Optic 2N на Орлов мост. Втора година ходим там цялото семейство. За съжаление не знам как се казва офталмолога Embarassed, но според мен е много добър специалист. Два пъти хваща грешни диагнози, поставени на друго място.
Цитирай

Препоръчвам ти Optic 2N на Орлов мост. Втора година ходим там цялото семейство. За съжаление не знам как се казва офталмолога Embarassed, но според мен е много добър специалист. Два пъти хваща грешни диагнози, поставени на друго място.
Работят ли с касата?
Цитирай

д-р чаушев 17 дкц и болница токуда.
Работят ли с касата?
Laughing с коя каса? 
не искам да споря, но когато ситърсиш доктор само по цената на прегледа лесно можеш да се заблудиш. а както знаеш тази услуга не е евтина... когато е в горния сегмент по отношение на качеството...
« Последна редакция: Ср., 14 Окт. 2009, 03:56 от mishka_moja »
Цитирай

От личен опит мога да препоръчам д-р Даниела Петрова - работи с НЗОК и има добре оборудван кабинет на ул. "Хубча" 20 (не съм много сигурна за номера); както и проф. Марков - той работи в оптика "Ботеро", която е на ул. "Граф Игнатиев" 37. Оптиката има сайт, кабинетът му също е добре оборудван, но не знам дали работи с касата. Мъжът ми често ходи при него, водих и сина ми (за профилактичен преглед) - човекът е много внимателен и има голям опит.
Цитирай

Д-р Солакова от Пирогов - с две ръце за нея.
Цитирай

И аз горещо препоръчвам очна клиника Вижън. Там случайни офталмолози няма, всичките са подбирани със много конкурси тестове и изпити. Упех!
Цитирай

1-14 от 14 отговора