добри офталмолози-София

  • 23 561
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Може ли някой да ми препоръча добър офталмолог за преглед и диагностика с добра апаратура,някакъв частен кабинет на сносни цени,но да не е скъпа очна клиника където да се плаща на посещение!!!През близо период от 3години имам аномалии на очите и висок астегматизъм и искам да си обърна по-особено внимание този път!!!Помогнете,ако можете в случая!Благодаря! Sad ooooh!

# 1
  • Мнения: 578
Аз мога да ти препоръчам клиника "Вижън" - работят със НЗОК, можеш да отидеш с направление. Плаща се само  10 лева допълнително, защото изследват с някакъв апарат, който НЗОК не плаща. Там ти препоръчвам Д-р Пешева. Също така, ако си билзо до 20-та Поликлиника - в кв. Борово, Д-р Димитрова. Кабинета й е на последния етаж до стълбите при стоматолозите. Много е внимателна и също е добър специалист.

# 2
  • Мнения: 9
Благодаря ти!А някакъв телефон за контакт и координати дали ти се намират на тази клиника??? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 578
http://www.lazervision.eu/ - това им е сайта. Като се обадиш на регистратурата там има две момичета и ти записват час. Ако искаш специално за Д-р Пешева си казваш, ако не - можеш да ги попиташ да ти предложат друг лекар. Но са много учтиви и обслужват на ниво. Аз съм доволна от там.

# 4
  • Мнения: 9
Извинявай за тъпия въпрос,но това какъв преглед се води,понеже гледам има цени за първичен, основен, контролен прегледи,кво включва, правят ли разширяване на зениците там, не съм наясно с най-новите технологии и апоаратури, но на мен лекар ми е казал че в моя случай е добре да се направи изследване с разширени зеници???Мерси отново!

# 5
  • Мнения: 578
Нищо не плащаш като си с направление от личния лекар. Само 10 лева заради един апарат, но не знам кой точно от всички ,на които ме гледаха. Имат най-добрата апаратура според мен и не се налага да ти разширяват зениците, защото всичко става на апарати. Прегледа по принцип е първичен, когато си за първи път. На пак повтарям не заплащаш нищо повече от 10 лева.

# 6
  • Мнения: 9
Ако е само 10лв.е добре, но да не искат още,ако ме сложат и на други апарати по тяхна преценка,защото в сайта пише за първичен преглед цена 120лв. Освен да ги питам?! Rolling Eyes
Благодаря ти за инфото все пак де!

# 7
  • Мнения: 578
Ами аз ходих скоро, една колежка също. Не са ни искали повече пари. Но все пак питай. Успех Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 455
д-р Александров-"Царица Йоанна"-0887417515
доц.Наталия Петкова-987-37-59, 0898466856
Старателни и компетентни са и цените им са прилични.
 Зеници се разширяват, само ако е необходимо! Не го искайте непременно!

# 9
  • Мнения: 69
Препоръчвам ти Optic 2N на Орлов мост. Втора година ходим там цялото семейство. За съжаление не знам как се казва офталмолога Embarassed, но според мен е много добър специалист. Два пъти хваща грешни диагнози, поставени на друго място.

# 10
  • Мнения: 1 047
Препоръчвам ти Optic 2N на Орлов мост. Втора година ходим там цялото семейство. За съжаление не знам как се казва офталмолога Embarassed, но според мен е много добър специалист. Два пъти хваща грешни диагнози, поставени на друго място.
Работят ли с касата?

# 11
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 287
д-р чаушев 17 дкц и болница токуда.
Работят ли с касата?
Laughing с коя каса? 
не искам да споря, но когато ситърсиш доктор само по цената на прегледа лесно можеш да се заблудиш. а както знаеш тази услуга не е евтина... когато е в горния сегмент по отношение на качеството...

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 03:56 от mishka_moja

# 12
  • Мнения: 16
От личен опит мога да препоръчам д-р Даниела Петрова - работи с НЗОК и има добре оборудван кабинет на ул. "Хубча" 20 (не съм много сигурна за номера); както и проф. Марков - той работи в оптика "Ботеро", която е на ул. "Граф Игнатиев" 37. Оптиката има сайт, кабинетът му също е добре оборудван, но не знам дали работи с касата. Мъжът ми често ходи при него, водих и сина ми (за профилактичен преглед) - човекът е много внимателен и има голям опит.

# 13
  • Мнения: 1 322
Д-р Солакова от Пирогов - с две ръце за нея.

# 14
  • Мнения: 17
 И аз горещо препоръчвам очна клиника Вижън. Там случайни офталмолози няма, всичките са подбирани със много конкурси тестове и изпити. Упех!

Общи условия

Активация на акаунт