Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 261
  • 865
  •   1
Отговори
# 240
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Зависи и от предпочитанията. За мен под 31-32 градуса - не става. Все пак не отивам да плувам.
В Сана на таблото пишеше - 30 вода, 28 въздух. Водата не беше повече от 27. Peace

# 241
  • Мнения: 534
На таблото пишеше 32, наистина беше топла.

# 242
  • Русе
  • Мнения: 11 916
  За Кюстендил някой има ли информация за малък хотел с минерален басейн

# 243
  • Мнения: 2 352
В Кюстенлил единствения хотел, който може би става, е този на Първанов. 
Излъгала се бях преди няколко години да запазя хотел в града. Бардак е най-милото определение, което мога да дам.  Rolling Eyes

# 244
  • София
  • Мнения: 672
В Кюстендил от миналата година има нов хотел с минерален басейн - Парк хотел Кюстендил, но не знам дали има отзиви някъде.  Peace

# 245
  • Русе
  • Мнения: 11 916
В Кюстенлил единствения хотел, който може би става, е този на Първанов. 

  За Стримон ли става въпрос.

# 246
  • София
  • Мнения: 12 554
В Кюстенлил единствения хотел, който може би става, е този на Първанов. 

  За Стримон ли става въпрос.

То няма друг.

# 247
  • София
  • Мнения: 3 451
Има и други,разбира се.Трите буки,Лима....

# 248
  • София
  • Мнения: 12 554
Има и други,разбира се.Трите буки,Лима....

Няма друг на Първанов-син Wink

Освен това Трите буки имат само външен басейн, не и вътрешен.

# 249
  • Мнения: 2 352
Трите буки лично на мен ми изглеждат като хижа.
За град с минерални извори и хубава природа да имаш толкова лошо предлагане на хотелски услуги е голямо постижение.

# 250
  • Мнения: 40
В Кюстенлил единствения хотел, който може би става, е този на Първанов. 

  За Стримон ли става въпрос.

Стримон става, но водата в големия басейн беше малко студена.

# 251
  • София
  • Мнения: 5 184
В Павел баня има ли нещо изгодно , да става за плуване, независимо дали вътре или вън, само да е минерална водата?
За ноември, извън всякакви празници.

За хотела в Долна баня мога да споделя отзиви - бавно, но категорично пада нивото. Но ние упорито продължаваме да  ходим там заради външните басейни -  с 3 зони/ температури - топла, гореща, много гореща.
И втори въпрос - има ли нещо сходно, но по-  близо до София?

# 252
  • София
  • Мнения: 1 247
В Павел баня има ли нещо изгодно , да става за плуване, независимо дали вътре или вън, само да е минерална водата?
За ноември, извън всякакви празници.

За хотела в Долна баня мога да споделя отзиви - бавно, но категорично пада нивото. Но ние упорито продължаваме да  ходим там заради външните басейни -  с 3 зони/ температури - топла, гореща, много гореща.
И втори въпрос - има ли нещо сходно, но по-  близо до София?

Кой е хотелът в Долна баня? Че и аз се озъртам за нещо за уикенда с гореща вода и да не е далеч. Стрелча ми е другия вариант. Но бих пробвала и Долна баня.

# 253
  • София
  • Мнения: 979
В Сапарева баня има различни като температура басейни, но като км. е колкото до Долна баня
https://opoznai.bg/view/akva-klub-kotvata-sapareva-bania?gclid=C … s8CFWEz0wodVnQI7Q

# 254
  • Мнения: 2 208
Категорично Сапарева баня за зима ми е любимо, има страхотни хотелчета и показаната Котва на линка по горе Hug

Общи условия

Активация на акаунт