Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 256
  • 865
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 79
И аз търся хотел с топъл минерален вътрешен басейн, близо до София, да става и за малки деца...

# 76
  • Мнения: 2 208
  bouquet
Едно предложение http://www.starosel.com/
и още едно  http://sapareva-banya.hotelemaly.com/

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 23:07 от sisitons

# 77
  • Мнения: 1 539
Хотел Бор, Велинград. Вътрешното джакузи е мечта за не плувци като мен Simple Smile  Басейнът също е достатъчно топъл.
Хотел Гардения в Банско - но водата не е минерална, сравнително топла, но не става за киснене.

# 78
  • София
  • Мнения: 79
Благодаря за преложенията! В Старосел сме ходили и водата и басейна са чудесни, но малко пътя до там не ми допада. Може би ще пробваме със Сепарева баня.

# 79
  • Мнения: 2 208
Ами в Сапарева баня не е голям басейна, ама в близост има комплекс с басейни, точно до хотела, механата на хотела, бива, закуската е добра. Иначе не е кой знае какво. Старосел басейна е къде къде по-добър  Но водата е много топла, има и джакузи, голямо Peace

# 80
  • Мнения: 430
Някой бил ли е в Старосел или Сапарева баня скоро? Търся отзиви за топъл вътрешен детски басейн, добра храна и детски кът? С три деца сме?

# 81
  • Мнения: 2 442
Някой бил ли е в Старосел или Сапарева баня скоро? Търся отзиви за топъл вътрешен детски басейн, добра храна и детски кът? С три деца сме?
 Детският басейн, на хотел "Св.Спас" /Велинград/ е много хубаво затоплен,плитък и подходящ за малчовци,храната -отлична,има и детски кът! newsm10

# 82
  • Мнения: 2 208
В Старосел има детски басейн, плитък с 6 джакузита вътре , много топла вода, има и голям вътрешен басейн до него. Целият комплекс е детска площадка , вътре има билярд стаи за игра, но дали има детска не съм видяла , детето ни е на 25 Crazy. Механата е скъпа. Сапарева баня не е за претенциозни, има два хотела с басейни , вътрешни, писала съм много за тях, няма детски кът вътре, в Германея е отвън, кухнята и в двата е страхотна. В Германия е по-евтино, в Емали е малко по-луксозно и по-скъпо, за мен неоправдано. Водата навсякъде е 36, 37 градуса, че и повече. Друго, питай Hug

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 935
За варненци хотел Сириус в св.св. Константин и Елена - 35 градуса минерална вода в басейн 10*5 м. , за 10 лв. без ограничения за времето.

# 84
  • Сф
  • Мнения: 10 633
Е, това в Германея, Сапарева баня вътрешното не е басейн, а топило...отделно за там отзивите са зле.  Peace

# 85
  • Мнения: 2 208
Аз пък не съм с лоши впечатления за Германея, стаите са супер големи, кухнята е хубава  закуската е малко бедна , но го преживявам. За моя съпруг има ли бъркани яйца значи всичко е наред.  hahaha hahahaВътрешното басейнче вярно е топило, точно 5 м в диаметър. Има какво да се желае като хигиена при него, но пък външния е ремонтиран и чист и можете да се къпете и през зимата около 33 градуса е. Вътрешния ще ви го направят колкото им кажете и това не е шега, не пестят топлата вода Peace. Адски топло е навсякъде, стаите са чисти и много широки. Малко са износени кърпите, но за тази цена си нося кърпи и халати. Гледам има ваучери 62 лв делник за двама с вечеря и може след 8 ми да се възползваме и без това стигаме за 40 мин до там.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 247
Гледам има ваучери 62 лв делник за двама с вечеря и може след 8 ми да се възползваме и без това стигаме за 40 мин до там.

Може ли  линк към офертата? Може и на лични ако се приема като реклама тук. Благодаря предварително.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 227
Здравейте,

имам питанка относно Старосел, мернах информация, че басейнът няма топла връзка с хотела, дали е така? С дете на 3 г. сме.

Имаме 5 свободни дни по Коледа и мисля да направим 2 на 3 дни - Старосел и Севтополис. В Севтополис дали не е прекалено топла водата, за киснене на малкия?

# 88
  • Мнения: 3 269
Здравейте,

имам питанка относно Старосел, мернах информация, че басейнът няма топла връзка с хотела, дали е така? С дете на 3 г. сме.

Имаме 5 свободни дни по Коледа и мисля да направим 2 на 3 дни - Старосел и Севтополис. В Севтополис дали не е прекалено топла водата, за киснене на малкия?
В Севтополис водата е топла 34гр.Водата не е полезна за деца.Разрешават им да стоят около 15мин и ги карат да излиза.

# 89
  • Мнения: 25
За варненци хотел Сириус в св.св. Константин и Елена - 35 градуса минерална вода в басейн 10*5 м. , за 10 лв. без ограничения за времето.


Моля, препоръчайте топъл минерален вътрешен басейн във Варна или близките курорти.   Има ли отзиви за басеинът на хотел Света Елена? Някъде бях чела,че водата не била достатъчно топла. Моля, ако някой е ходил, да сподели! Миналата година ползвахме басеинът на хотел Сириус, но той е с формата и големината на по-голямо джакузи. Peterky2002 го препоръчва, но е възможно да са настъпили промени и да е построен нов, или реконструиран стария. Ако е така, моля да пише! Любителка съм на кисненето в много топла минерална вода, но още не съм открила подходящо място във Варна и наоколо. Приемам предложения!

Общи условия

Активация на акаунт