Хайде, пак!

  • 1 098
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Ей, направо ще ви побъркам с тия мои постинги... Laughing
Първо, искам да ви се извиня за това, че така ви напрегнах миналата седмица с искането за репортажи с майки на деца с увеждания... Шефката ми се вразуми като и казах, че то така за един ден не става... Но после пък ми каза: "Ти ще измислиш нещо" Simple Smile  #2gunfireИ така, в петък аз ходих в един дом за временно настаняване, където, не може да се отрече, стана доста интересно и мило предаване... И както знаете, а ако не знаете, аз съм живял в домове за сираци - за това си чувствам тази тема много близка... Simple Smile Побърках се от работа...  #CrazyТа така... Направих едночасово предаване от там. Обаче: за другата седмица - четвъртък, трябва да направя един час с разкази на майки с увреждания. Ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете, мили майки.  Cry
И... кажете с какво да наградим Тереза и Нина за тяхното професионално представяне пред микрофон Wink  bouquet

# 1
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
майки с увреждания ли искаш? Ние всички тук сме си с увреждания и никоя не е сама, ама май искаш други истории Wink
дадох ти един телефон, възползвай се, тази мама има какво да ти каже

# 2
  • Мнения: 542
                          Разбирам ти проблема като редактор на предаване, но някак си тази молба..."дайте разкази" май не е много конкретна.
    Посочи някаква тема, защото тук не се е спряло да се говори за децата и за майките и за проблемите и за уврежданията.
    Нещата стават по-смислени, когато се даде тема, през която да се погледнат и обсъдят - така според мен ще предизвикаш повече интерес.
Освен това - всяка майка тук е разказала вече - достатъчно е да прочетеш - информацията е достъпна и не е проблем да потърсиш някой...
 Laughing noear...и недей да плачеш  action032 - ще ти помогнат...

# 3
  • Мнения: 28
Правилно, бе!
Ама много ксъм прост Simple Smile
Да, с темата като, че ли ще е най-добре...
Вижте сега.. искаме в един час да разкажем историите на майки на деця с увреждания...
Така, че:
1. Какво е усещането когато родителите разбират, че ще имат дете с увреждане?
2. Дилемата - да гледаме ли това дете или да го оставим в Дом?
3. Реакциите на близките и познатите
4. Първите проблеми
5. Какво е особеното на децата с увреждания
6. Семейните проблеми - изолация от страна на единия партньор, обвинения...
7. Детската градина и детето
8. Пречките пред социализацията и интеграцията на децата с увреждания
Разказите трябва да са истории.... Да има емоция, усещания, споделяне... Драгият слушател се учи от преживяванията на другите. Съзнавам, че ще е трудно на майките да се връщат към спомените си, но... има полза от това... Simple Smile
Благодаря ви предварително...
Ще се радвам в сряда да успеем да направим записите...
За целта ни трябват 4-5 майки.

# 4
  • Мнения: 1 710
Нещо се обърках. Ами нали с Нина записвахме или става въпрос за нещо друго.
Щото това беше за понеделник, а сега пък за четвъртък.
Извинявам се ако не съм в час,но моля за светлина...  Embarassed

# 5
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Нищо не е станало от записите, прецакал се е нещо диктофона и има брум и не ги пуснаха в ефир:((
толкова труд на вятъра, направо съм бясна Sad

Общи условия

Активация на акаунт