Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 222 отговора
Момичета днес попаднах на това: http://www.cunda.de/Shop/HtmlStart/start.html Има страхотни неща на многооо ниски цени. Не знам обаче дали има доставка до България, защото не разбирам въобще немски. От проби разбрах, че доставката е 5,50 Е, ама до къде не знам. Ако има мама, която е на ТИ с несмкия и и-нет пазаруването нека окаже помощ и да си добавим още едно местенце от което с удоволствие да пазаруваме за нас и за любимите ни същества Smile
Очаквам включване, за да доразвием и осъвършенстваме темата. Дано успеем да се докопаме до там Smile  Praynig
Цитирай

Явно може само до Германия да се поръчва, а дали няма посредници, които да работят с германски сайтове??? newsm78
Цитирай

само в германия.когато ги питах преди време казаха,че ще идват през 2010 в бг
Цитирай

само в германия.когато ги питах преди време казаха,че ще идват през 2010 в бг
Направо ми се плаче  Crying or Very sad Толкова страхотни неща.... Днес като обиликолих магазините не намерих панталон под 79 лв.  #Crazy А тук за 25Е е мечтаното от мен панталонче http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.html?l1=%27Women%27 … &pClr=%271%27.
Като дойдат в БГ, ще имат ли онлайм магазин???
Цитирай

и аз го глеам отдавна.има една посредническа фирма ,която прави поръчки от немски сайтове.ако искаш пробвай там
http://topmoda.110mb.com/index1.html
Цитирай

Ще им пиша. Дано ме огрее, че направо ми останаха очите там  Confused
Цитирай

успех. Smile
Цитирай

Мерси, ако има резултат ще пиша тук. Ако стане може да направим обща поръчка  Money Peace
Цитирай

Да момичета, нещата са страхотни, на май фирмата която даде катника, не работи с тях ...  Crying or Very sad Питах ги пак, дали ще може да се пазурува от сайта и сега чакам отговор. Иначе ми пратиха имейл с каталога на сайтове, ама много искат за доставка бе ... цели 25% от ст/стта на покупките, като това не включва куриера до адрес после....  Много ми се струва като знам, че Римини вземат 7 % от английските сайтове ...
Ако някой има идея как да се доберем до този сайт да казва, просто е много изгоден!
Цитирай

Поправка ...
Писаха ми, че може да ми доставят стоки от този сайт, но не можело да върнем стоката, ако не отговаря на описанието или ако е объркан номера...
Питах ги какви са им условията и сега като имам отговор пак ще пиша и може да заформим поръчка  Money

Очакбайте скоро да ви пиша мили ми шопинг маниачки Smile
Цитирай

Старохтни дрешки на супер цени!Детските особено .. Shocked
Ще се включа със сигурност ,ако има обща поръчка.
Цитирай

А дали да не попитаме момичетата от немската тема за някоия фирма ,която доставя до БГ? newsm78
Цитирай

Айде и аз тук и отивам да разглеждам !!!
Цитирай

не знам коя е немската тема ... ;( Дай линк към нея или питай... Дано наистина постигнем нещо, че да доразвием темата и да си стане редовна Smile
Цитирай

И аз ще следя, много ми харесаха нещата и цените също  Laughing
Дано се намери някакъв друг начин за поръчка, че  25 %  Confused
Цитирай

1-14 от 222 отговора
NULL