Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте мамчета незнам вече какво да правя на дъщеря ми която е на година и девет месеца постояно и излизат в задколенните ямки и пригънките едни интензивни зачервявания груби на пипане сърбящи и с пъпчици незнам точно как да го определя но водехмия първия път на нашта джипка и тя го определи като екземи с микотичен характер и изписа фуцидин мазах я мина и и след известно време пак се появиха и сега пак я мажа със  същото кажете ми нкой имал ли е такива проблеми дайте съвет благодаря ви предварително
Цитирай

Бургас

Отидете на дерматолог - описанието е типично за атопичен дерматит, който може да бъде самостоятелно заболяване, или проява на алергия. Непременно потърсете второ мнение.
Цитирай
задължително при дерматолог!!!Трябва си специалист,които да назначи правилното лечение.За деца има мнооого по-леки мазила,с по-малко странични ефекти.Успех!!!
Цитирай

София

На дерматолог, да! Аз имах подобен проблем преди бременността и се оказа на алергична основа. Аз се мазах с Бифунал и се оправих. Но наистина по-добре е да не се правят експерименти и да посетите специалист. Така е по-сигурно и той ще назначи вярното лечение.
Цитирай

The Netherlands, Waalre

Аз пък ще ти кажа друго: отиди на дерматолог, но не очаквай нещо кой знае какво. Всъщност знам ли, в БГ все ще намерят повод да ти натъпчат детето с лекарства, но фактът е, че децата трябва да я израстат екземата. И по-добре това да стане без хормонални кремове, отколкото със.
Ако ти дадат обаче, най-вероятно няма да може да го ползваш дълго време (слава богу!). Съвет: не го спирай отведнъж. Като трябва да го спираш почнете: през ден, после през 2 дни. На Дани като му го спрехме отведнъж се връщаше за 2 дни с пълна сила екземата. Иначе изкарвахме по доста време, накрая просто спряхме.
Успех. Екземата е гадна работа.
Сара
Цитирай
благодаря ви за съветите взех си час за кожен за утре но и аз съм склона да се съглася че те ще се израстат с течение на времето
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.