Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора

София

От къде мога да купя препарат за почистване на кафемашина Делонги? Спешно ми е
Цитирай

Германия

Втора тема пускаш по същия въпрос, в рамките на един ден...и то и двете в грешен подфорум  ooooh!
Цитирай

Аз цедката я разглабям и с игла почиствам всички отвори, и мисля че е достатъчно+ миенето.
Цитирай

с изглед към Монте Роза

В БГ не мога да ти кажа откъде, но предполагам както навсякъде от големите вериги за техника, където продават и консумативи. Иначе по принцип можеш да си направиш разтвор от лимонова киселина, който би трябвало да има същото действие. Ние ползваме препарат, ама ако е толкова на зор (не тече или какво?), това може да го предприемеш като спешна мярка. Ползва се като разтвора.  

П.С. за почистването няма значение каква марка ти е кафе машината. освен това нали и Делонги имат толллкова множко модели (ние имаме два)
Цитирай

София

Благодаря. Като сложа кафето и пуусна машината не тече кафе. Това е проблема
Цитирай

Може вътре по маркучите да се е наслоил варовик. Без цедка като пуснеш вода тече ли...............Ако не тече значи вътре е проблема.
Цитирай

София

Когато сложа цедката без кафе тече водата от машината.
Цитирай

София

накисни с обезмаслител
Цитирай

София

Киснала съм с мегльо.
Цитирай

София :(

tedydeyan, аз си купувам от магазин за кафе един препарат точно за цедката на машината - ASCOR EXPRESS, действа безотказно и не е предназначен за определена марка машини  Wink Попитай в някой близък магазин, а ако не намериш ще ти кажа адреса на моя  Smile
А и си мели кафето по-едро, явно е дребно смляно и се набива по дупките на цедката.
Цитирай

Хит, Фантастико, т.н всяка голяма верига има такива.
Цитирай

Аз цедката я разглабям и с игла почиствам всички отвори, и мисля че е достатъчно+ миенето.
И аз така я почиствам.
Цитирай

Bath, UK / Варна

А и си мели кафето по-едро, явно е дребно смляно и се набива по дупките на цедката.

или ако е по-ситно, не го пресовай много

Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора