Травестити

  • 51 145
  • 185
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 517
Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.

Направила си точна рамка и на една голяма част от населението. Те, по дифолт ли са травестити, или да гледам на тях като на такива? Laughing

# 151
  • София
  • Мнения: 38 395
Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.

Направила си точна рамка и на една голяма част от населението. Те, по дифолт ли са травестити, или да гледам на тях като на такива? Laughing

Травеститите поне имат въображение и усет към дрехите.
Останалото население, поради липса на такова се обличат с анцузи. Mr. Green

# 152
  • Мнения: 3 675
Четейки темата се чудя дали травестити и трансексуални се препокриват като понятия, при вторите има невъзприемане на собствения пол от чисто биологична точка, дали това е така и при травеститите или при тях просто всичко е въпрос на имидж и носене на дрехи на противоположния пол/т.е. нямаме отричане на собствения биологичен пол/?
Според мен атлетката не е травестит, а просто има проблем с хромозомите.

# 153
  • Мнения: 17 546
Четейки темата се чудя...

Явно не четеш внимателно...

Ето ви едни обяснения, да не се бъркате:

Травестит - човек /мъж/, който се облича със женски дрехи.
Може да е и хомо, и хетеро.

Транссексуален - човек, който чувства нужда изцяло да е от другия пол.

Хомосексуален - човек, който обича хора от собствения си пол.
Съвсем не е задължитено да се облича или държи като противоположния пол, но има и такива.

А понякога може и всичко заедно. Mr. Green

# 154
  • Мнения: 3 675
Това го видях в последствие по-късно, преди да пусна публикацията, сори за дублирането.

# 155
  • Мнения: 2 759
Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.
Направила си точна рамка и на една голяма част от населението. Те, по дифолт ли са травестити, или да гледам на тях като на такива? Laughing
                           Ако си комуникирала с травестити, щеше да направиш разликата. Огромната разлика. Дори в мен се прокрадва леко съмнение дали си комуникирала и с голяма част от населието  Crazy.

# 156
  • Мнения: 517
Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.
Направила си точна рамка и на една голяма част от населението. Те, по дифолт ли са травестити, или да гледам на тях като на такива? Laughing
                           Ако си комуникирала с травестити, щеше да направиш разликата. Огромната разлика. Дори в мен се прокрадва леко съмнение дали си комуникирала и с голяма част от населието  Crazy.

С кое население? Моето или твоето?  Laughing
Съмнението е нещо много хубаво, стига да не го оставяш да се превърне в мания Flutter

# 157
  • Мнения: 2 759
Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.
Направила си точна рамка и на една голяма част от населението. Те, по дифолт ли са травестити, или да гледам на тях като на такива? Laughing
                           Ако си комуникирала с травестити, щеше да направиш разликата. Огромната разлика. Дори в мен се прокрадва леко съмнение дали си комуникирала и с голяма част от населието  Crazy.
С кое население? Моето или твоето?  Laughing Съмнението е нещо много хубаво, стига да не го оставяш да се превърне в мания Flutter

                           Пу-пу, дано се сбъдне пророчеството ти. Но засега си нямам собствена държава. Ти сигурно имаш татко министър.

# 158
  • Мнения: 27
 Laughing

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 12:03 от KaNella

# 159
  • Мнения: 2 759
С този си пост, ти се вмъкна успешно в ето това: Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.
Нищо лично Hug
                            Joy . Истината излезе на бял свят най-сетне: аз съм травестит, и мечтата ми е някой ден да стана като теб. Пепел ти на устата (от рози). Ако се питаш защо не те обиждам, сигурно има обяснение някъде в дебрите на смешното ми поведение  Blush.

# 160
  • Мнения: 517
Нека поясня- комуникирам с много хора, вкл. и травестити.
Но така и не се научих да подминавам някои характерни черти от човешкият характер. Желанието да "хапеш" на всяка цена.
Канела, моля те успокой се. Рамирес разбра точно какво искам да й кажа. И най-вече, че не желая да я обидя. Peace

П.С. Татко ми не е министър.  Laughing

# 161
  • Мнения: 2 759
...Рамирес разбра точно какво искам да й кажа...
                         Надценяваш ме, уви. Разбрах единствено, че много силно те засягат постингите против травеститите.
                         По какъв повод комуникираш с тях?

# 162
  • Мнения: 37
БориСе, какво значение има мнението на някой педал относно моята сериозност?
ще му се ... вярва си човека ...

това й харесвам на сериозността ти, че нямат значение за нея подобни мнения.

Нямам твоя език, но одобрявам прямото ти отношение.
Мисля, че ако ние - публиката не се правим на модерни, то и на  "травеститите" щеше да им е безинтересно да си слагат сутиени.
В един театър дето няма публика, няма и скъпо платени актьори. Или казано с други думи както им плаща обществото така ще се обличат. Не е тайна, че преди в театъра мъже са играели женски роли и са се обличали в женски дрехи, но не са били травестити. Днес ни играят театър без да сме си платили.
Чудя се дали по някакъв начин не ни измъкват пари без да се усетим?

# 163
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Викаш, търсенето определя предлагането. Но мисля, че тук важи по-друг принцип и той е: Колкото повече, толкова повече. Разбира се, никой не е насилван да го спазва, както и няма общество което зорлем да си дава парите по травеститите.

# 164
  • Мнения: 0
Здравейте всички.
Справих се очевидно с процедурите по регистрация и вече мога да се изкажа по този интересуващ ме въпрос:)
Надявам се не нарушавам някакъв етикет, възстановявайки тема позатънала във времето, но сега бай Гугъл ми я показа Simple Smile Пък и простете незнанието на новака.
Мнооого отдавна се хванах, че ме обзема приятна възбуда от дамското бельо и не помня кога за първи път го пробвах. Може би ми е и някакъв фетиш... Стана ми интересна темата и я изчетох почти цялата.
Та исках да споделя че: изобщо не ме интересуват мъже, не желая да се натрапвам и да ме виждат другите по сутиен (освен разбира се жената с която съм- няма как). Никога не са ми се подигравали продавачки, когато съм купувал бельо, за мен или за жената до мен, няма да ме видят никога и децата ми, НИКОГА няма да се откажа да го нося, и второ Simple Smile Откъде знаете, като ме видите на купон, с какво съм облечен отдолу и с какво в края на краищата това нарушава личното ви пространство и срива родната икономика?
Ако моите странности не пречат на любимата жена, и ни е приятно заедно, къде точно е проблема ?
Май болестите и проблемите идват от собствените ни глави... Simple Smile
Поздрави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт