Травестити

  • 51 147
  • 185
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 517
С времето човек се нуждае от по-нови стимули. Като сексуалност, като изкуство което харесваме, като повече материални придобивки... Това е единственото ми смислено обяснение за собственото ми поведение.Човек се развива интелектуално и психически до сетният си ден. Или поне така би трябвало да бъде...  Simple Smile

Дано повече хора го осъзнаят. Не е задължително да е по твоят начин, разбира се Hug

# 181
  • Мнения: 0
БориСе, какво значение има мнението на някой педал относно моята сериозност?
ще му се ... вярва си човека ...

това й харесвам на сериозността ти, че нямат значение за нея подобни мнения.

Нямам твоя език, но одобрявам прямото ти отношение.
Мисля, че ако ние - публиката не се правим на модерни, то и на  "травеститите" щеше да им е безинтересно да си слагат сутиени.
В един театър дето няма публика, няма и скъпо платени актьори. Или казано с други думи както им плаща обществото така ще се обличат. Не е тайна, че преди в театъра мъже са играели женски роли и са се обличали в женски дрехи, но не са били травестити. Днес ни играят театър без да сме си платили.
Чудя се дали по някакъв начин не ни измъкват пари без да се усетим?

хм, а къде прочете, 4е аз изкарвам пари от това нещо ?! пари си изкарвам достатъчно с 4естен труд, и това, което описах, 4е ми харесва не го павя заради теб или заради някои друг- а само за себе си, и спокойно мога д аговоря за това ! и да видим все пак на4алото на темата. просто някой попита що за хора (за някои - не хора) са това, и аз описах своето тайно хоби.
а виж това за постоянното съмнение дали някой няма да ти измъкне парите без да разбереш е друга тема, сещам се за тема - "ЗА Българина е най-важнно да не настине и да не се мине" Simple SmileSimple Smile Сърде4ни поздрави на вси4ки форумци и успешна и усмихната седмица. и помнете форумите са за разтоварване и забавление Simple SmileSimple Smile

# 182
  • Мнения: 1 310
Познавам едно семейство, които много искаха да имат момиченце. Роди им се момче. Обличаха го само в нощнички, играеше с кукли, лакираха го, гримираха го. Изобщо си го гледаха като момиченце. Записаха го на танци. Това беше през 80-те години. Вече е голям мъж - травестит и страхотен танцьор.   Peace

# 183
  • Мнения: 27
Нямах време да прочета цялата тема, но потърсих информация и ето какво намерих на български:

Transgender

Тук има много термини, които са чуждици - ние си нямаме такива думи явно.

И едно клипче, за което се сетих:

Eurythmics - Sweet Dreams (Are Made Of This)

# 184
  • Мнения: 37
Познавам едно семейство, които много искаха да имат момиченце. Роди им се момче. Обличаха го само в нощнички, играеше с кукли, лакираха го, гримираха го. Изобщо си го гледаха като момиченце. Записаха го на танци. Това беше през 80-те години. Вече е голям мъж - травестит и страхотен танцьор.   Peace

Ами справили са се. А после ми обясняват, че смяна в половата ориентация не можело да стане отвън - тя зависила от генетична предопределеност.

Това ми напомни за един виц: Бъдещи родители питат доктора за пола на детето. Той не успява да го види, но за да излезе от ситуацията казва: Като порасне само ще си избере какво да е!

Аман от криворазбрана цивилизация!
Щом е добър танцьор ако ще и като табуретка да се облича.

# 185
  • софия
  • Мнения: 56
Хубава тема ! Ама много дълга и не прочетох всичко поради липса на време !
Аз познавам и гей и травестити ( гей и травестит не е равнозначно ) и всички са различни, точно както и хетеросексуалните. Между тях има и щастливи и тъжни, според мен са съвсем нормални хора, просто ние робуваме на някакви измислени ( не ми се карайте много ! ) норми на поведение ! Кой е казал, че мъжете трябва да са обути само в панталони !?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт