Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-18 от 18 отговора
аз си терся дермаабразио за домашни условия.в мемента цакам систематта на авон.и даноо да има ефект.а какви други бихте препоръчали?
Цитирай

По всяко време на годината ли може да се прави диамантеното микродермабразио, много искам да си направя през април, но чувам много негативи за тази процедура. Препоръчайте ми къде в Пловдив ?
Цитирай

Правих един път въпросната процедура, но не видях особен ефект, същия имам и от обикновено почистване на лицето. Според мен не си заслужават парите.
Цитирай

Здравейте, Момичета.
Ако правилно разбрах от коментарите ви всички сте със смесена до мазна кожа.
Аз съм с много суха и акнетична кожа. При мен проблем освен акнето са и белите точки. Това беше и причината да се подложа на тази процедура.
Направих я преди една седмица. Никакви проблеми нямам с кожата, даже я усещам по-еластична и не така суха! Кожата ми не се лющи и не е зачервена, а това е нормално състояние при мен (особено зимата). Единствено няколко часа след процедурата на едно, две места усещах съвсем леко парене.
След процедурата, козметичката ми направи масаж на лицето с много, много мазна маска, като останах с нея поне 20 мин. След това никакви специални кремове.
След месец има планирана втора процедура.
Цитирай

15-18 от 18 отговора