Честита нова седмичничка 12-18.09.

  • 2 341
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 010
Добро утро, за мен е голяма чест да вдигна тост за новата седмичница! С пожелание за много
 newsm17  EFP
Надявам се тази седица да има наистина много радостни новини. Успех на всички милички бъдещи маменца. И не се предавайте, но бъдете силни в тази борба, а Господ знае кога е най-подходящият момент!

Спорна седмица   newsm03

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успешна и спорна седмица и от мен на всички и нека е изпълнена само с положителни емоции и както пише dendy и  с  много EFP

# 2
  • Мнения: 7 716
Весела седмица и от мен. Успехи и късмет за всички.

# 3
  • Мнения: 508
С пожелания 3а спорна и весела седмица и от мен Laughing
А3 бях на посещение при лекаря и той не намира крьвоте4енито 3а нормално.
Дадох крьв 3а иследване и ако хормоньт на бременноста е по малко от 5 продьлжавам с противо3а4ать4ните още 10 дни.Ако е висока стойноста утре сьм пак при него.Това ще ра3бера едва след обед.
На вси4ки вас успех Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 4 272
Стискам ти палци, Перла!
На всички момичета - много положителни емоции през новата седмица и положителни тестчета!
На мен днес ми е 24 ден, но си знам, че нищо не е станало и този месец. Още не ме болят гърдите и нямам никакви признаци за каквото и да било. Но след края на ремонта ще подновя изследванията.
На всички, които чакат резултати от изследвания - успех!
Момиче, реши ли при кого ще правиш лапаро? А настроението как е тази седмица?

# 5
  • Мнения: 1 320
Благодаря на Леа и на всички за загрижеността.
Ами още не съм решила твърдо-всичко е 50:50, но ми предстоят още консултации-с д-р Райчева, която ми е гинеколога и със самия д-р Стаменов. После ще реша.
Настроението ми се подобрява, къде ще ходи.

Апропо търся добър адвокат-ще решавам имотни спорове. Ако някой може да ми препоръча някого-моля пишете ми! Имам и насрочено дело, а моят адвокат ми връзва тенекия след тенекия.

# 6
Успешна, слънчева и изпълнена с хубави вести седмичка и от мен.
За съжаление не мога да помогна за адвоката Момиче, но ти стискам палци, каквото и да решиш да направиш, да излезе с успешен край.

Но след края на ремонта ще подновя изследванията.
Леа, и аз така реших да се заема сериозно Wink пък да видим до къде ще го докараме. Днес съпруга е на преглед при уролог, а аз имам час за преглед за утре (не при уролог, разбира се Laughing).
Перла, дано резултатите от изследването са добри  Praynig.
 newsm51

# 7
  • Мнения: 3 010
Аз пък да Ви кажа честно, реших да се заловя сериозно, ама с бебеправенето. Тоя месец реших да зачестя  luvbed пък каквото сабя покаже. От днес май влизам във фертилните дни - ще ги използваме качествено  smile3521. До сега все си мислех, че не много хубаво така на често със секса, ама променям тактиката smile3508

Мимето, какво става с теб? Дано чертичките да станат по-тлъстички, пожелавам ти го от сърце  newsm17

# 8
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Хей, красавици  bouquet
Успешна седмица ви желая и много да сте усмихнати.
Перла, стискам палци мила! Hug
На всички желая много късмет Heart Eyes

# 9
  • Русе
  • Мнения: 526
  Нищо ново засега. Много ме сърбят ръцете да повторя теста, ама трябва да почакам още. Даже гледам като се прибирам от работа да не минавам край аптека, защото мина ли - ще вляза и ще си купя тест Grinning
  Имам странни усещания по средата на корема - леки болки, тежест и дори сърбежи по кожата под пъпа. През деня ту ми е лошо, ту ме мъчи глад. Уж приличат на симптоми за бременност, ама докато не видя еднаквите чертички - няма да повярвам! Не че не искам, ама така, да не се разочаровам после.
  Като има новини ще пиша веднага Grinning

# 10
  • Мнения: 3 010
Mimeto78 , ти тоя месец вземаше ли някакви лекарства и какви?

# 11
  • Русе
  • Мнения: 526
   Бромокриптин и Фолиева киселина

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Здравейте и от мен, вече от Враца. Днес си пристигнахме благополучно, даже сме леко на работа ooooh!, но така е като си взимам такива дъълги почивки.
Поздрави

# 13
  • Мнения: 508
Благодаря на вси4ки 3а пожеланията Simple Smile
Hcg е сьс стойност1.25.Сега ще я карам на противо3а4ать4ни и след 2 седмици ще видим ре3ултата.
Приятно на бебеправещите.
Стиснати палци на Мимето78
И на вси4ки добри ре3ултати Heart Eyes

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Здравейте девойки  Hug
Добре завърнала се на Ва  HugУспех на Перла Hug и Момиче  Hug
Аз съм болна  Twisted Evil и сега съм в къщи на антибиотици ама ще се оправя...де ще ходя Mr. Green За сметка на това пък мама ме глези тука, че мъжО на работа.

# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Момичета, закачих ви темата за ин-витро, за да не потъне надолу, да не се чудете къде е

# 16
  • Мнения: 508
Благодаря ти Ва  bouquet
Радвам се 4е има още моми4ета с ин витро,които пишат и тук.

# 17
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Да, Ва това което си направила за темата за ин витро е наистина много добре.Благодаря ти и аз  bouquet.Аз също съм одобрена от ЗК и ще правя ин витро, само че януари(в най-добрия случай, ако всички изследвания са наред), така че ще е много полезно да чета това което ще споделят момичетата и да се подготвям психически.

# 18
  • Мнения: 1 419
Най-накрая привет и от мен  Hug
Миме, много силно ти желая успех  Heart Eyes
Перла, и ти да ни се похвалиш  Flutter
Момиче, надявам се да са почнали да ти се подреждат нещата вече   bouquet

А на Ва, добре дошла   bouquet

Аз събота и неделя бях извън София, а вчера имах ужасно много работа, та едва сега успявам да се включа при вас  Blush

Днес бях на лекар пак (при трета дето и преди на общи прегледи съм си ходила - уж само на консултация, ама доста се проточи  Confused). Последно ще подходя така:
- 2 месеца ще пия дуфастон (да не позволяваме на малките фоликулчета да се пукат безразборно)
- ще следим дали по естествен път няма да имам овулация
- ако нямам, ще ме стимулират
- после, каквото сабя покаже  Crazy

Ааа, забравих да кажа, че гъбите си стоят - и не само гъби ами и някакви бактерийки си отглеждам  Embarassed. До пет дни чакам резултатите Tired
Отчетох се - хубава седмичка   bouquet

Последна редакция: вт, 13 сеп 2005, 13:57 от Aya

# 19
  • Мнения: 1 320
Привет и от мен!
Днес взех частично решение-засега се насочвам към д-р Стаменов за всички процедури, свързани с моето забременяване. В събота пак съм при него и тогава вече ще го реша абсолютно окончателно. Коментирахме с моята лекарка, че е хубаво той да си ми направи всичко.
Успех на всички през тази дълга седмица Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Момиче, браво, че си взела решение! Дано оттук нататък всичко ти върви по вода. Да минат бързо и успешно изследванията!

# 21
  • Мнения: 3 010
Здравейте момичета,
аз само да Ви кажа, че се чувствам доста зле. Много ми е напрегнато и нервно и ми се плаче! smile3518 Няма видима причина, в средата на цикъла съм, обаче се чувствам доста депресирана Weary. Сякаш нямам сили за нищо по-ве4е........ no. Психиката ми не издържа, а да не говорим въобще пък за някакво желание за контакти със милото.
Реших май да сменя лекарката, тука във Варна чувам доста суперлативи за д-р Танев. Май ще отида при него.  yes. Пък дано започнем всичко от начало по правилния начин и бъда по-обнадеждена. Момичета кога ще свърши целият този кошмар само Господ знае. Давам си срок до края на този цикъл - ако ми дойде /става 1.5 година опити/ почвам упорито всичките нужни изследвания. Незнам в момента просто не мога да мисля за друго, не искам друго - само да збременея. Не ме радва нищо ,нямам удовлетворение в работата, в нищо. Не ми се излиза, не ми се заблавлява.................... Weary Weary newsm45
Пожелавам на всички Ви съвсем скоро да се преместите в другият форум. От както съм тук с малки изключения Вие все се сменяте, а аз си стоя тука и не мърдам, казвам го защото винаги 4ета, но рядко пиша.

# 22
  • Мнения: 7 716
Денди, аз за съжаление в този форум не съм забелязала особено движение от година и половина.
Виж в Искам бебе е друго - там просто нямат проблеми и забременяват бързо и успешно.
Ще успееш и ти. Вярвай и ще си най-добрата мама Laughing
Обаче си потърси добър лекар.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 526
   Здравейте!
   dendy, много съжалявам, че в момента си тъжна и обезверена и искам да ти вдъхна от моята надежда  Hug
   Аз пък днес не издържах и си направих теста Grinning Мислех да почакам до петък, ама не можах Wink Втората чертичка вече е по-наситена, но все още не се е изравнила с контролната. Като си гледам теста от неделя - там е толкова бледа, а днес вече се вижда с невъоръжено око Grinning
   Сега само се моля всичко да е наред и да не ми идва Praynig

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Дано Мимето! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 25
  • Мнения: 303
Денди, аз за съжаление в този форум не съм забелязала особено движение от година и половина.
Стига бе Ренци-Коремци да не е станала невидимка - вярно, че повече прииждат, отколкото си отиват е положението във форума, ама сега като гледам как всичко живо ще се инсеминира, инвитрира, иксира и т.н. асистирано или неасистирано ще се пробва да забременява и се надявам догодина лятото резултатът да ни разхожда в парковете и градинките, барабар с количката си.
А някои и по-рано Simple Smile Мимето и ти си в тази група надявам се.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 03:40 от klia

# 26
Мими, ще се молим за теб ти да си следващата отишла във форума "Бъдещи майки"  Praynig preggo
Денди, а ти не се отчайвай. Мисля, че всички момичета в Проблемно са разбрали, че борбата ни ще бъде тежка, още щом са решили да влязат във форума, но на мен лично, подкрепата, която получавам тук ми дава много сили и всеки път ме зарежда с положителна енергия. Ако искаш още нещо за кураж, виж това  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43542.0  Grinning

А аз искам да ви попитам за ЛУФ синдрома. Порових и тук и в Зачатие и в google, но това което откривам е какво представлява, как се диагностицира, "евентуално" на какво се дължи, но нищо за това дали и как се лекува и има ли шансове за забременяване без АРТ?
Вие знаете ли нещо или попадали ли сте на статии?

# 27
  • Мнения: 1 419
Денди, само не се отчайвай - тук от доста време не сме се сменяли ...
Но ето че Вяра и Мимето почват да повличат крак и ние започваме да вярваме още по-силно Wink

Миме, аз и като пуснеш темичка ще ти кажа, ама не мога и сега да не ти се израдвам на хубавката новинка - айде сега ще сме с теб в следващите седмици нещата да се развият само положително и да ни навестяваш от време наа време да разказваш  Heart Eyes

# 28
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех, Миме! Dendy, не се предавай, изтрии сълзите и давай напред.Всички минаваме през такива етапи на отчаяние, добре че е форума за да си даваме взаимно кураж.

# 29
  • Мнения: 856
Денди, надявам се днес да се чувстваш по-добре. Нали знаеш, че всички имаме трудни моменти, и плачем, и тъгуваме, и се отчайваме. Важното е да намираме сили да преодолеем огорчението, защото някой ден всички ние ще гушкаме нашите толкова дълго чакани бебчета. Бъди силна!
МимиPraynig

# 30
  • София
  • Мнения: 4 272
Денди, и от мен кураж и повече вяра, миличка. И не е вярно, че само ти оставаш. Има и други ветеранки Wink И аз от година и половина пробвам, и мен са ме спохождали същите мисли и чувства, но я виж днешната тема на Вяра. Трябва да вярваме, че ще успеем!
Мими, надявам се скоро да пуснеш отделна темичка, за да ти честитя официално!

# 31
  • Мнения: 1 320
Ей, Денди, кураж! Ще стане рано или късно. Важното е да вярваш, да се бориш и да следваш правилната посока.
Аз лично съм доволна, че открих този форум, пък било то и по този повод. Дано и да си бременеем заедно и то твърде, твърде скоро Simple Smile
Миме, стискам палци!

# 32
  • Мнения: 4 399
Много се радвам че моята история ви е дала надежда. Това беше причината да я разкажа толкова подробно.

Кlia, би ли освободила малко място за ЛС. Получавам съобщения че кутията ти е пълна.

# 33
  • Мнения: 1 320
Вяра, нали ще продължиш да се отбиваш при нас? Simple Smile
Винаги ми е било интересно да чета твоите мнения.

# 34
  • Мнения: 4 399
Е, как иначе?! Разбира се че ще се отбивам. Когато този проблем стане част от живота на човека, мисля че завинаги остава в главата му, независимо какъв е бил изхода... Моята съпричасност към този форум и този вид проблеми с нищо не се е променила.
Обаче ми е приятно да чуя че съм добре дошла! Благодаря!  bouquet

# 35
  • Мнения: 3 010
Момичета, много Ви благодаря за утешителните думи. Да наистина днес съм по-добре, мисля по-различно! Просто понякога падам, но благодарение на Бог пак се изправям. Наистина трябва всяка една от нас да не губи вяра.
Mimeto78 , много се радвам за теб миличка, дано всичко да е наред, ти не се страхувай и  чертичките  ще се изравнят по цвят!
Vjara, да твоето е чудо, а чудеса стават всеки ден, важното е да вярваме! Успех мила!
Отново благодаря на всички, че не Ви домързя да ми драснете 2-3 утешителни думи. Знаете ли кое най-много ме депресира, като виждам момичетата около мен, които си имат дечица, а аз.......... Cry, но наистина важното е да не се отчайваме.
И още нещо да Ви кажа, днес ми е 17 ден от цикъла и получих едно зацапване и темп. ми е покачена от 36.7 на 37, дали вещае овулация  newsm78. Ще съм благодарна ако някоя от Вас да погледне графиката ми.
Оф много дълго стана за което съжалявам  Embarassed

# 36
  • Мнения: 4 324
Обаче ми е приятно да чуя че съм добре дошла! Благодаря!

Какво е това "Добре дошла" Wink Не сме те гонили, че да идваш пак и да те посрещаме отново с Добре дошла. Ти си член на тази група и винаги ще бъдеш.

Много ти благодаря, че не се "отказваш" от нас. Имаш познания които помагат на много момичета.

Още веднъж лека бременност ти пожелавам Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 419
И още нещо да Ви кажа, днес ми е 17 ден от цикъла и получих едно зацапване и темп. ми е покачена от 36.7 на 37, дали вещае овулация  newsm78.
Мен ако питаш, грабвай мъжлето  Flutter
Да, според мен днес ще ти е овулацията - късмет и горе главата Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 4 272
Денди, като ти гледам графиката, наистина ми прилича на овулация. А сега ще ти кажа нещо, което прочетох на стената на Клисурския манастир Св. Петка и много ми хареса: Винаги се радвайте, непрестанно се молете, за всичко благодарете Като си го кажа през деня и ми става по-леко.

# 39
  • Мнения: 3 010
Денди, като ти гледам графиката, наистина ми прилича на овулация. А сега ще ти кажа нещо, което прочетох на стената на Клисурския манастир Св. Петка и много ми хареса: Винаги се радвайте, непрестанно се молете, за всичко благодарете Като си го кажа през деня и ми става по-леко.
Да

Да, lea, това го пише в Библията  Praynig
Хехеххе и аз така си мислех за овуто, благодаря!

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Денди , дано сте поработили вчера и онзи ден  Praynig !
И днес не почивайте де Simple Smile !

# 41
  • Мнения: 508
Денди,моля те да не се от4айваш.
Миме,пожелавам ти всичко да е наред.

# 42
  • Русе
  • Мнения: 526
    Много сте мили, момичета, благодаря за пожеланията и стиснатите палци Hug
    Аз се опитвам да не мисля много по въпроса и почти успявам - на работа сме много натоварени, предстои ни одит, а в къщи си чета шестата книга за Хари Потър на компютъра. Все пак не мога да не забележа, че гърдите ми малко пораснаха  Grinning и са станали едни такива напрегнати и чувствителни... Не мога да лежа вече по корем.
   Пък за отделна темичка и аз си мечтая, ама още ми е много рано.
   Още веднъж ви благодаря за подкрепата newsm51

# 43
  • Мнения: 3 010
Хей, момичета какво днес с Вас, никой ли няма да се разпише?! Wink

# 44
  • Мнения: 1 320
Разпис... Grinning
Ооооооооох, искам вече скучен живот! Изморих се от емоции-оправя едно, друго стане! Тъкмо нещата взеха да ми се подреждат, бащата на милия паднал от някакво дърво и сега в болница-натъртен и със сътресение на мозъка. Възрастен човек. А аз се връщам от среща с адвокат /поредния/-бясна. Този ме обяви за неплатежоспособна /а със сумата, която ми поиска аз си купувам костюм, ама това е друга тема/. Бил добър психолог и така ме прецени. Та пак според него съм имала желание да си водя делото сама. Мъка, мъка. Да му се невиди и психолога! Това беше много офф, ама всичко взе да ми идва в повече.

# 45
  • София
  • Мнения: 4 272
Хайде да се разпиша първа в събота.
Момиче, наистина са се посъбрали неприятни емоции и се надявам скоро нещата при теб да тръгнат гладко. Но не си пожелавай скучен живот! Ще ти омръзне за 2 дни...а и понякога хубавите неща, за които ние си мечтаем, стават точно в такива трудни моменти. Желая ти днешния ден да е по-хубав  bouquet
На мен днес ми е 29 ден. Нямам никакви признаци - нито болки в гърдите, нито в яйчниците. И този месец не е станало...но вече свикнах с мисълта, че все не става Sad
Честит имен ден на именичките! Да са живи и здрави и много обичани! Специален поздрав за Вяра, нашата бременелка!

# 46
  • Мнения: 1 320
Благодаря, Леа!
Честит имен ден и от мен на всички именички! Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 010
Разпис... Grinning
Ооооооооох, искам вече скучен живот! Изморих се от емоции-оправя едно, друго стане!

Момиче, ти незнаеш какво си пожелаваш!  Wink Недей така скучният живот не е работа......... Както Леа казва, бебенцата стават по-някога, когато ни е най-динамично и нескучно  smile3508
При мен пък напоследъм е много тъпо и ми се иска да направя някаква промяна в живота, я работата да сменя, я  EFP - нещо такова  newsm53
Това псоледното го пожелавам на всички.

Такааааа да Ви кажа, онзи ден ако си спомняте Ви казах, че имам едно зацапване - то беше едно такова бежово-кафяво /аз защото си имам по принцип бяло течение и примесено с него/, разписахме се с милото и на следващият ден пак леко розово беше, като до края на деня нищо. А сега преди малко гледам пак........ ooooh! много объркано стана дано да сте ме разбрали.
Та от какво ли може да е друго, освен овулация - а имплантация smile3508 може ли да е . Не ми се е случвало друг път. Ако съм имала ову началото на цикъла, а точно тогава бяхме на почивка и  luvbed. Де да знам вече.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 526
   Денди, дано да е инплантация!  Praynig
   Сега разбира се можем само да предполагаме и да се надяваме, а ти прилежно да си мериш температурата - тя ще покаже какво става.
   Стискам ти палци  fingerscrossed

# 49
  • Мнения: 3 010
Ох, Мименце много ти благодаря за подкрепата. А какво става с теб, ти добре ли си?   bouquet

# 50
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ами мисля, че да Simple Smile Температурата си стои около 37 градуса, не ми идва Grinning
Вчера имах малко болки от ляво и от дясно в областта на яйчниците и направо бях се изтормозила какво ще стане при всяко посещение на WC-то Dizzy Face Днес съм си добре, почти няма от какво да се оплача. Даже правих планове кога ще потретя теста и евентуално кога ще ходя на преглед Simple Smile

# 51
  • Мнения: 4 399
Благодаря, Леа! Heart Eyes

Аз и друг път съм писала, но пак да спомена Че това е само ник и името ми няма нищо общо с него. Но тъй като си нямам имен ден, приемам поздравления и благодаря за тях! Laughing
Пожелавам на всиЧки имениЧки много здраве, късмет и сбъднати меЧти!


Денди, аз имах имплатационно кървене. Беше на 10 и 11 дена след овуто. Всъщност беше само зацапване, много тъмно кафяво, към Черно. Дано и при тебе приЧината за зацапването да е същата! Wink

Общи условия

Активация на акаунт