Честита нова седмичничка 12-18.09.

  • 2 335
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 273
Хайде да се разпиша първа в събота.
Момиче, наистина са се посъбрали неприятни емоции и се надявам скоро нещата при теб да тръгнат гладко. Но не си пожелавай скучен живот! Ще ти омръзне за 2 дни...а и понякога хубавите неща, за които ние си мечтаем, стават точно в такива трудни моменти. Желая ти днешния ден да е по-хубав  bouquet
На мен днес ми е 29 ден. Нямам никакви признаци - нито болки в гърдите, нито в яйчниците. И този месец не е станало...но вече свикнах с мисълта, че все не става Sad
Честит имен ден на именичките! Да са живи и здрави и много обичани! Специален поздрав за Вяра, нашата бременелка!

# 46
  • Мнения: 1 320
Благодаря, Леа!
Честит имен ден и от мен на всички именички! Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 011
Разпис... Grinning
Ооооооооох, искам вече скучен живот! Изморих се от емоции-оправя едно, друго стане!

Момиче, ти незнаеш какво си пожелаваш!  Wink Недей така скучният живот не е работа......... Както Леа казва, бебенцата стават по-някога, когато ни е най-динамично и нескучно  smile3508
При мен пък напоследъм е много тъпо и ми се иска да направя някаква промяна в живота, я работата да сменя, я  EFP - нещо такова  newsm53
Това псоледното го пожелавам на всички.

Такааааа да Ви кажа, онзи ден ако си спомняте Ви казах, че имам едно зацапване - то беше едно такова бежово-кафяво /аз защото си имам по принцип бяло течение и примесено с него/, разписахме се с милото и на следващият ден пак леко розово беше, като до края на деня нищо. А сега преди малко гледам пак........ ooooh! много объркано стана дано да сте ме разбрали.
Та от какво ли може да е друго, освен овулация - а имплантация smile3508 може ли да е . Не ми се е случвало друг път. Ако съм имала ову началото на цикъла, а точно тогава бяхме на почивка и  luvbed. Де да знам вече.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 526
   Денди, дано да е инплантация!  Praynig
   Сега разбира се можем само да предполагаме и да се надяваме, а ти прилежно да си мериш температурата - тя ще покаже какво става.
   Стискам ти палци  fingerscrossed

# 49
  • Мнения: 3 011
Ох, Мименце много ти благодаря за подкрепата. А какво става с теб, ти добре ли си?   bouquet

# 50
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ами мисля, че да Simple Smile Температурата си стои около 37 градуса, не ми идва Grinning
Вчера имах малко болки от ляво и от дясно в областта на яйчниците и направо бях се изтормозила какво ще стане при всяко посещение на WC-то Dizzy Face Днес съм си добре, почти няма от какво да се оплача. Даже правих планове кога ще потретя теста и евентуално кога ще ходя на преглед Simple Smile

# 51
  • Мнения: 4 399
Благодаря, Леа! Heart Eyes

Аз и друг път съм писала, но пак да спомена Че това е само ник и името ми няма нищо общо с него. Но тъй като си нямам имен ден, приемам поздравления и благодаря за тях! Laughing
Пожелавам на всиЧки имениЧки много здраве, късмет и сбъднати меЧти!


Денди, аз имах имплатационно кървене. Беше на 10 и 11 дена след овуто. Всъщност беше само зацапване, много тъмно кафяво, към Черно. Дано и при тебе приЧината за зацапването да е същата! Wink

Общи условия

Активация на акаунт