Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

Здравейте , аз съм на 28г., а съпругът ми е на 29г. и от миналия месец почнахме да правиме опити- много искаме бебче. цикълът ми е много нередовен на 30-38дни и не съм сигурна че сме нацелили овуто. Вече ми закъснява с около седмица, от около 2 седмици жестоко ме болят гърдите и корема, но не ми идва.
Правих си 3 теста - на  първия имах по-светла втора чертичка, след няколко дни пак същото/ даже може би си въобразявам но беше по-тъмна от предишната/, тогава си направих трети тест но на друга фирма - нищо само една чертичка.
Помагайте дайте ми съвет Embarassed
Цитирай

Велико Търново/Бургас

май е време да отидеш на доктор и да ти потвъри бремеността  bouquet
          И ДА НЕ ЗАБРАВИш ПОСЛЕ ДА НИ СЕ ПОХВАЛИш  bouquet
Цитирай

BABYLAND

Честито миличка, след като е имало ДВА положителни теста-ситуацията е ясна!!! Лека, безпроблема и изпълнена с щастие бременност, а след 9 месеца-най-сладкият бебок на света!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

София

Честито! Моите признаци бяха същите! болки в гърдите и корема, но различни от тези по време на цикъл. Появиха се дори преди да ми закъснее. Теста и на мен ми беше с бледа втора черичка, но я имаше (шуър чек). Бях сигурна, че съм бременна и е така!
Цитирай

София

Ами тогава да Ви помоля да ми препоръчате свестен гинеколог /че все попадам или на кожодери или на некадърници/ здравноосигурена съм. Ей стискайте ми палци - много го искаме.Обещавам да пиша какво става
Цитирай

BABYLAND

Стискаме палци до посиняване миличка!!! Аз скоро ходих при д-р Духовников в кабинета му в Шейново-народен човек, рабира си от работата, води се за едно от СВЕТИЛАТА в тази област. Чувала съм страхотни отзиви за него /естествено някой веднага може да ме опровергае и сигурно ще е прав-въпрос на мнение!/. За други не се сещам, защото все на изверги съм попадала и в никакъв случай няма да ти ги препоръчам! УСПЕХ
Цитирай

при лъв,лъвица и един козирог :)

Еми успяли сте от пръв път. Hug Честито и да занеш че ме гризе благородна завист. Успех и лека бременност   bouquet
Цитирай

и аз незнам къде

Мога само да ти честитя. Като се върнеш от чичо доктор да се похвалиш
Цитирай

Atlanta ,USA

Все си мисля ,че трябвя да ти честитя .Отивай на лекар за твое успокоение .Чакаме вести ! Praynig
Цитирай

Las Vegas

Ами честито newsm51 Момичетата са прави, има ли макар и бледа втора чертичка резултата е ясен preggo Сега се отдай на приятните емоции , радвай се. Пиши след прегледа пак, желая ти лека бременност!
Цитирай

Пазарджик

Ами честито newsm51 Момичетата са прави, има ли макар и бледа втора чертичка резултата е ясен preggo Сега се отдай на приятните емоции , радвай се. Пиши след прегледа пак, желая ти лека бременност!
И от мен!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

София

Сутринта си наравих още един шуър чек............ и втората чертичка вече е като първата - само с една малка идейка е по- светла, ама трябва да се загледаш Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Crazy Crazy Very Happy Laughing
Утре съм при чичо доктор, ох толкова се вълнувам, че забравих да ви благодаря за подкрепата - ВЕЛИКИ СТЕ.
Стискайте ми палци
Целувам ви всички
Цитирай

София

Честито мила. Пожелавам ти леко бременеене. Успели сте от първия път.  Hug
Цитирай

честито!!!
Спокойна и лека бременност.
Цитирай

Варна

Днес е 15 - какво каза доктора? мисля, че се досещам, за това  - ЧЕСТИТО!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора