Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

32 седмици .....4ак сега запо4на да ме сърби корема лудо. #Crazy....не го 4еша....само го мажа ....дано издържи да не ми се нацепи кожата до края .....!!!! Мажа се с масло от пшени4ен зародиш!

При вас как беше?
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

А, луда работа, аз се дръгнех без срам. Ми като сърби зверски. Май беше от разширяващия се корем и тормоза върху кожата, ама гаднооооо.
Мен ме сърбеше отстрани и се чешех по паласките като некой бачкер на строеж.
Нямам стрии. Незнам дали чесането ги подхранва тия стрии.  newsm78
Цитирай

София... с надежда за преселение.

Чеши се на воля Laughing Аз се дръгнех като шимпанзе и имам само една мъъъничка стрия на дупката на пиърсинга ми на пъпа Wink Съмнява ме да има нещо общо м/у чесането и стриите Laughing
Цитирай

Варна

Голям ужас с тези сърбежи. Ноктите ми постоянно бяха забити в корема. Не се издържаше  smile3514
А кожата ми се понацепи 2 дена преди да родя  smile3511 Това направо ме уби. 9 месеца нщо и накрая да се нацепя. Добре че беше малко.
Цитирай

Аиде  стига бе !!!   2  дена преди  раждането !! Не е 4естно!! #Cussing out

около пъпа  ще  се  пукна , така ме  сърби!! smile3538 #Onfire #Onfire
Цитирай

New Zealand

Ох и мен много ме сърбеше към края. В офиса бях голяма картинка. замислила съм се нещо, седнала на бюрото и си се 4еша на воля  Embarassed, а колежките ми се смеят. Голям майтап бяхме - 2 бременни едно временно на 2 съседни бюра:) Към 13,30-14 и на двете така ни се приспива6еееееееееееееее  Blush Embarassed
Цитирай

Burgas

Мен пък изобщо не ме е сърбяла. newsm78
Да чукам на дърво де. Praynig
А ти се мажи яко с хубави мазила, че и аз съм чувала, че понякога сърбенето е предвесник на стриите Confused, дано да ти се размине тая гадост. Peace
Цитирай

В центъра на Стара Загора

Значи да не се радвам,че все още нямам стрии по корема.Да очаквам сърбежи Whistling.Дано да се размина  Praynig
Цитирай

София

Az se maga ot 3 mes s kakvo li ne i nishto njmah-nito edna stria.No v nachaloto na 8mes-korema mi stana edin goljm ugas,samo korema bez nikade drugade.Toi tragna jko napred i stanaha edni cherveni strii,po 10 ot strana,sram me e da go pokaga.Posledno se maga s mas
Цитирай

София-Ливан

и мен много ме сърби корема над пъпа при диафрагмата ама много като го чешам нищо не усещам защото той там е изтръпрал дали това е нормално? newsm78а а как ме сърби ужас до сега нямям стрии по корема а само по гърдите мажа се с някакви кремове но в момента не се сещам как се казват дано не се овеличат стриите
Цитирай

Аз първия път се мазах по корема с масло от пшеничен зародиш и нямам нито една стрия. Обаче само по корема нямам! Навсякъде другаде, т.е. където не съм се мазала, станах като зебра. Този път пак се плескам с нещо подобно, по всички площи, след дъжд качулка. Нови стрии май нямам, ама те освен на кръст на старите, не знам дали има къде да се появят.
Цитирай

София

И при мен беше така, но само първият път.
Нормално е, бебчо расте, кожата се опъва.
Мажи се с някакъв мазен крем, за да се облекчи самия сърбеж, а ако имаш възможност -  и някакъв против стрии.
Цитирай

ама те освен на кръст на старите, не знам дали има къде да се появят.

Има кеде  Crossing Arms  аз имам  от вътрешната страна на бедрата  Crying or Very sad , но не са от бременноста  ,ами в пубертетските години се бях ошишкала  Tired
 От бременноста на корема имам само 1-2 малки , но  от страни, където се мазах по-малко имам повече  Mad
Цитирай

Абе мажа мажа от 3 месец ....сега  дано накрая да не се нацепя ...ина4е  по краката нямам , нито по кръста ...само  корема ми стър4и напред и един 4ервен ....яко мазане !!! #Crazy
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Разбрах, че най-голям бил шансът за появяване на стрии сед раждането, така че дерзайте.  Confused Мисля, че овлажняването и редовното мазане намаляват шанса, ама божа работа и мажете навсякъде, докъдето ви стигат ръцете  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора