Една банална анкетка?

  • 1 418
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Една банална тема, тук в този форум може никога да не се изчерпа, но за всеки случай Ви моля отговорете....
Всички отговорили получават като награда една виртуална роза от мен!
Тате

# 1
  • Мнения: 46 434
Биберон-залъгалка.
Позлваме ортодонтските на Бейби нова и Нук  Grinning

# 2
  • Мнения: 287
Моя момък използва биберона за игра, купих му термометър биберон и за повече от 10 сек. не го задържа в устата. Често пъха показалеца в устата, но напоследък събира боклуците от земята Mr. Green ooooh! Sick

# 3
  • Мнения: 5 183
Томи никога не засмука ни пръст4е, ни бибка. Опитвах, купувах разли4ни. Мислех 4е има нужда от биберон, но не сме улу4или вида или размера. НЕ, той просто никога не го хареса. За кратък период по едно време заспиваше захапал ръкав4ето си, докато се унесе. Лятото не можеше да заспи, ако е с къс ръкав. Но отмина бързо и този период.

# 4
  • Мнения: 376
Никога нито едно от двете . Joy

# 5
  • Мнения: 1 613
Най-добре е нито едно от двете, но ако трябва да избираш - БИБЕРОН!!!!
От палеца се отказват много по-трудно от колкото от бибката.

# 6
  • Мнения: 1 645
Ползвахме залъгалката на Чико - тази физиологичната.
В 8 месец Дани окончателно се отказа от нея - то и аз много му помогнах.

Даниел - 21.04.2004г.

# 7
  • Мнения: 2 755
Ползвахме биберон, от тези ортодонтските на Нук, почти до 1,2 г.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Големия с биберон на Чико,малкия с Нук.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Все още ползваме биберон на Нук, когато Мони заспива.

# 10
  • Мнения: 179
Ами при така зададен въпрос - биберон. Ползваме на Нук и бебка много си го харесва, но въпреки това от скоро започна много усилено да си смуче и пръстите. Надявам се скоро да се откаже, защото незнам после как ще се отучваме.

# 11
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 649
Мисля, че в анкетата е пропусната мамината цица Grinning. Моята дъщеричка нея предпочита и не я заменя за нищо друго въпреки моите опити. Иначе гласувах за биберон.

# 12
  • Мнения: 2 807
Само бибка!
Тези на Avent харесва.

Това с палеца много ме плаши, после сума ти време няма да мога да я отуча - нали винаги си е с нея Wink

# 13
  • Мнения: 46 434
В анкетата има 3-ма гласували за палец, защо не кажат защо го предпочитат  Rolling Eyes

# 14
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Томи никога не засмука ни пръст4е, ни бибка. Опитвах, купувах разли4ни. Мислех 4е има нужда от биберон, но не сме улу4или вида или размера. НЕ, той просто никога не го хареса.
Същото се   отнася за Нели, затова гласувах с "нито едно от двете"

Общи условия

Активация на акаунт