Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хасково

Мами помагнете с някой друг савет за това неприятно явление.
  От една седмица насам забелязвам че кожата по коремчето на моето бебче се бели но не като след плаж естествено. По точно прилича на суха кожа след баня.
Намалих къпанията, мажа я с Невея от един ден сме с олои за баня Линола Фетт-дано да помогне.
Цитирай
Балсамът на Д-р Тайс е ВЪЛШЕБЕН!!!препоръчвам горещо!Към 10 лв е Confused
Цитирай

Перник

Crying or Very sadНие имахме същия пролем само че по гърдичките, купихме масажно мляко на Клоран, и след три дни всичко изчезна - и до днес го използваме него. Успех 1dating newsm10
Цитирай

Sofia

Цяла зима имах същия проблем,дадох сумати пари без ефект и накрая пробвах с мляко,а не с олио за тяло и кожата за 2,3дни стана като нова 35.Случайно ми свърши млякото и пак пробвах с олио,пак изпръхна и се напука.Не е задължително млякото да ти е Клоран,мойто е Нивеа и свърши много добра работа.
Цитирай

София

търси овлажняващи, а не омазняващи продукти.
аз съм най-доволна от козметиката на prim'age, но не знам дали все още се намира.
габа беше стигнала дотам, че трябваше и през устата да взима някакви ензими и мастни киселини, за да й се оправи кожата.
Цитирай

Балсамът на д-р Тайс, но ако не мине бързо, вземи интензивния, а не обикновения балсам.
Цитирай

българия

и ние имахме този проблем но ползвам козметиката на мустела има балсам и специален овлажняващ шампоан малко е скъпичка но е супер  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.