Мами в Торонто-Проходилка?

  • 677
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Мами в Торонто сега научих че проходилките били забранени тук. Има новодошла мама от БГ в голяма нужда за проходилка за 9 месечния син. Той така е свикнал в нея че плаче без нея.
Моля ме известете дали може да и услужите или да и кажете къде може да намери тук и да и улесниме живота.
В момента няма още интернет и не може сама да пише и ви моля от нейно име за помощ. Известете ме и ще ви пратя телефона и.
Много ви благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 2 452
В Щатите не са забранени. Да прескочат до там или по-скоро да помолят някой с канадски паспорт; на тях ще им бъде трудно Laughing. Друг вариант е е-бей.

# 2
  • Мнения: 4 390
Мами в Торонто сега научих че проходилките били забранени тук. Има новодошла мама от БГ в голяма нужда за проходилка за 9 месечния син. Той така е свикнал в нея че плаче без нея.
Моля ме известете дали може да и услужите или да и кажете къде може да намери тук и да и улесниме живота.
В момента няма още интернет и не може сама да пише и ви моля от нейно име за помощ. Известете ме и ще ви пратя телефона и.
Много ви благодаря предварително.

Нищо, че са забранени продават се.
Аз не бих купила никога на детето си такава джаджа.
Виждала съм на кръстовището Victoria Park/Lawrence в Scarborough (15$).
Вероятно и по Flea Markets има (това е нещо като битаци, доколкото съм чувала).
Имам приятелка, която имаше такъв паяк.
Ще я питам и ако го пази ще я помоля да ви го даде.

# 3
  • Мнения: 563
Дивиана ти е казала вече за разни битаци и гаражни разпродажби; това е единствения начин да се сдобиеш с проходилка в Канада. Ние ходихме до Щатите за такава, но за жалост я подарихме вече. Взехме я от Кей-Март, в Ниагара от щатската страна обаче. От Торонто е около час и половина и е много приятна разходка Simple Smile
Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт