Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
720-734 от 797 отговора
Момичета,аз също съм бременна по естествен начин при много ниска морфология от 1% и диагноза  Астенотератозооспермия, Хипоспермия, а също така и лош SDI -тест от 31%  и повишен тератозооспермален индекс( каквото и да значи това) Embarassed
 Трябва да отбележа,че спермограмата е правена преди два месеца ,по повод подготовката ни за поредното инвитро(3-то по ред).Дори лекуващият ни специалист каза , че ако след 3 -месечно лечение спермограмата не се повлияе ще ни предложи донор ShockedПо време на лечението моят мъж пи фертилайд 3 по 1 ,коензим кю10 по 1табл.дневно.Това бяха лекарствата предписани му от лекаря,а аз от своя страна му бях приготвила прословутата бърканица на Хоуп с всичките й съставки. Трябва да ви кажа,че съм много изненадана от положителния тест, все пак това е първото ми спонтанно забременяване след 7 годишно ходене по мъките. Надявам се скоро и при вас нещата да се получат по възможно най-добрия начин. EFP
Цитирай

iovito, честито и много безпроблемна бременност ти желая. Ето такива постове трябва да има в тази тема, да ни дават надежда и кураж. Smile
Цитирай

iovito,това е страхотна новина  Peace и поредното доказателство,поне за мен,че това с "мъжкия фактор" е много относителна работа  Thinking Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност  Hug
Цитирай

iovito, честито!  Hug  bouquet
Много се радвам като разбера, че някоя дама от тази тема очаква...някак ме изпълва надежда!
Цитирай

mimi P27, според мен става въпрос за микробиология + антибиограма към нея. За микробиологията не се изискват определени дни въздържание.

Честито на beloved7 и iovito !
Пожелавам на всички момичета от темата подобни чудеса!!! newsm10
Цитирай

Благодаря ви сърдечно ,момичета! Трябва да ви кажа,че през тези 7 години сме минали през много специалисти  по репродуктивна медицина, направили сме куп спермограми ,sdi-тестове, а мъжът ми е изпил всичките възможни хапчета,които се изписват по повод лоша спермограма. Честно казано аз лично немога да реша кое от последните лекарства му е оказало влияние, дали фертилайд-а( на  който като му чета листовката си е множество витамини), или пък бърканицата, която е не по-малко хранителна, но важното е ,че нещата се получуха от първия месец приемайки тази комбинация . Дано да съм била полезна,стискам ви палци и дано повлека крак, както се казва и скоро и вие да се похвалите!
Цитирай

iovito,това е страхотна новина  Peace и поредното доказателство,поне за мен,че това с "мъжкия фактор" е много относителна работа  Thinking Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност  Hug
Честито и от мен, момичета! Ох, дано и с "женският ми фактор" е така относително 35
Цитирай

Здравейте момичета, може ли някой да ми каже какви хормони е добре да пусне мъжа ми. Доктора каза тестостерон и естрадиол, но аз все си мисля, че има и още. Той иначе другата седмица е на спермограма да видим има ли резултат след всичко, което изпи.
Цитирай

на моя му бяха казали да пусне на щитовидната жлеза+отделно захар,защото високата кръвна захар влияела също на качеството
Цитирай

hopche, ние сме изследвали като за начало тестостерон, естрадиол, лх, фсх и тсх.
Ако се открие някакво отклонение от рефертните стойности, лекуващият ви лекар може да назначи и още хормони.
Цитирай

Момичета, кога трябв ада се изследват хормони при мъжа? Задължително ли е това? Мъжът ми е правил спермограма, която беше само 4-5% по Крюгер... Дали е добре да си пусне профилактично тези хормони!?  newsm78
Цитирай

bebe,ние освен 8 % по Крюгер,иначе имаме много хубава спермограма,но след първото неуспешно ин-витро ни пратиха и на щитовидна щлеза и двамата /водим се с неизяснен стерилитет/
Цитирай

Момичета, искам да ви помоля за рецептата на бърканицата с мед. Praynig Искам и аз да я приготвя на половинката.
Цитирай

Момичета, искам да ви помоля за рецептата на бърканицата с мед. Praynig Искам и аз да я приготвя на половинката.

Бърканица с мед
1 буркан мед /желателно е да не е захаросан, за да се обърка добре сместа/
200гр. смлени орехи
50гр. пчелен прашец /има го по пазарите или в магазини за добавки/
100гр. пшеничен зародиш /пак в магазини за здравословно хранене и добавки/
Всичко това се обърква и се приема по 1с.л сутрин на гладно.
Можеш да добавиш и суров сусам към сместа!
Цитирай

Благодаря ти много ,бамбарадамбра bouquet. Още тези дни ще набавя продуктите и ще я забъркам. Искам да те попитам само колко време трябва да се приема.
Цитирай

720-734 от 797 отговора