С кой посредник е най-изгодно да се пазарува от САЩ?

  • 206 668
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 024
Shantal , благодаря ти за отговора!   bouquet
Поръчката ти е 231$ , за Шопр - 57$ ( 25%) , общо си дала 343$ ( по курса на бнб гледам 1.38), значи транспорта е 55$, което са 4 килограма( предвид че има и ботуши , които са по-тежички) Мисля, че така се смята.Написах за всички, които също като мен се чудят колко е крайната цена и как да си я сметнат.
Излиза доста по-скъпо от Ломбард, тъй като се смята транспорта, жалко че Ломбрад вече не работят качествено, то и преди имаше оплаквания, аз просто имах късмет с момичето на което поръчвах, че беше много коректно.
Shantal, ще чакаме да споделиш когато финализирате поръчакта дали всичко е ок.Дано!

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Днес получих поръчка, направена през Шопр. 20 дни от датата на поръчката до получаването. Много съм доволна, преминаха изпита успешно  Wink

п.п. Транспортът ми е по $4.60 за брой.

# 92
  • Мнения: 685
Shopr само 25% добавят към крайната цена за плащане?

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Shopr само 25% добавят към крайната цена за плащане?

+ доставка  до БГ Peace

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте, искам да попитам дали има фирма, която само да доставя стоки. Искам да поръчам от един американски сайт, който има доставка до БГ , но е висока и като сложа мито и ДДС и мисля, че ще излезе доста скъпо, та мога ли аз да си поръчам нещата, а някоя фирма само да ми ги достави до БГ?

  bouquet

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Преди време практикувах така с Ломбард, но това по никакъв начин не влияеше на оскъпяването, т.е. излизаше ми все едно без значение дали си плащам аз или те .

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 687
В момента в Javari немското има намаление на Ему и с кода излизат към 70 евро, което мисля, че е много добра цена. Лятото бяха по 80 евро мисля  newsm78

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 687
В момента в Javari немското има намаление на Ему и с кода излизат към 70 евро, което мисля, че е много добра цена. Лятото бяха по 80 евро мисля  newsm78

Объркала съм темите, сори   Blush

# 98
  • Мнения: 2
Особено сега по празниците Ebay  ми действа все по-примамливо. Та от известно време насам ползвам http://www.viaddress.com/  и съм много доволна. Освен че регистрацията беше безплатна и не ми искаха номера на кредитната карта,  последната ми поръчка пристигна за по-малко от две седмици в отлично състояние, а и самата доставка ми излезе евтино.

# 99
  • Мнения: 0
Здравейте,

Често поръчвам стоки от американски сайтове и забелязвам, че много от тях предлагат услугите си само на граждани на САЩ или пък таксите за използване на чуждестранни карти са прекалено високи.

Аз също използвам http://www.viaddress.com.  

Регистрацията, както и част от услугите са безплатни, а таксите за съхранение и изпращане на покупките са значително по-ниски от останалите сайтове, предлагащи подобни услуги.

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Двете с по 0 (НУЛА) публикации май ползвате форума за реклама  Whistling

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 849
Двете с по 0 (НУЛА) публикации май ползвате форума за реклама  Whistling
newsm10 newsm10

# 102
  • Мнения: 591
Двете с по 0 (НУЛА) публикации май ползвате форума за реклама  Whistling

Че и вече станахте доста  Outta Joint

# 103
  • Мнения: 3
Като поръчвате от САЩ, най-изгодно е да използвате Internationa Air mail или usps, понеже нещата ви пристигат директно в пощенският клон и до 150 евро няма мита. Току що проверих usps и за 10кг ти взимат 55,58$  Hug а на фед екс сигурно едно, че е повече и второ, че директно минава през митницата

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 18:26 от simpat

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Като поръчвате от САЩ, най-изгодно е да използвате Internationa Air mail или usps, понеже нещата ви пристигат директно в пощенският клон и до 150 евро няма мита. Току що проверих usps и за 10кг ти взимат 55,58$  Hug а на фед екс сигурно едно, че е повече и второ, че директно минава през митницата

В друга тема обаче, се коментираше че над 15Е се дължи ДДС, което според мен означава, че пак отива на митница, защото не знам в пощата кой точно ще ми го изиска това ДДС ....

Общи условия

Активация на акаунт