«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
135-149 от 275 отговора

ћнени€: 537
 уршевель! ƒве неща знам за там - че е френската ћадона ди  ампильо и френската √щаад. » има една от най-трудните в света писти за кацане на самолети..., но частни! ƒано да не ходите със самолета си  Wink
Ќад€вам се един ден да науча нещо повече за Ѕели€ кон! Peace
÷итирай

ћнени€: 241
ммм... √щаад.. добре звучи, мерси notar
÷итирай

—офи€

ћнени€: 115
¬чера се върнахме от јвстри€ изкарахме много хубаво пистите б€ха много хубави  имаше и за тези които могат да карата и за начинаещи   http://ivo6808.snimka.bg/mountain/avstria-2.467545     
÷итирай

—офи€

ћнени€: 611
»мали сте и прекрасно време, както се вижда. Peace
–азкажи повече!
÷итирай

—офи€

ƒа времето беше хубаво едини€ ден имаше мъгала и валеше за около 1 час, и един ден преди да си тръгнем започна много силно да духа и спр€ха част от лифтовете но беше около 1 час. »наче всичко останало беше много хубаво. ’отела беше хубав стаите б€ха гол€ми и беше много добре отоплено, €денето беше също много хубаво и прекалено много.ƒо пистите ходихме с колата за около 30-40 мин. карахме основно на KATSCHBERG и BAD KLEINKIRCHHEIM  ние карахме на първото м€сто само идин път п€хме на второто защото беше по хубаво ски картата ни беше и за много други места но б€ха по отдалечени и не ни се пътуваше,а и ако времето се окаже лошо е само разкарване. „аст от групата ходи един път на GERLINZEN  но е било лошо времето и б€ха карали много малко а то е отделечено от хотела на 50 км. и за това предпочетохме да не пътуваме толкова.
« ѕоследна редакци€: пн, 01 фев 2010, 09:26 от gori70 »
÷итирай

—офи€

ъде всъщност, точно е това? ћного красиво е на снимките!  олко е път€т с кола от Ѕ√? Ќе е ли малко далеч от хотела до пистите- 30-40 мин.? јко може още инфо за хотела, през къде резерваци€, колко предварително? »звин€вай, ако задавам въпроси за неща, които вече са обсъждани, късно се включих и още не съм изчела всичко.
÷итирай

—офи€

“ова е хотела  http://www.booking.com/hotel/at/bellevue.bg.html?aid=323176;label=bellevue-RZK6tjBdZBZu56NkYcQzJgS3302285844;ws=       ние си резервирахме през ≈лит тур (ул. √ургул€т 7 ; на  гърба на 1 градска болница) –езерваци€та € направихме в началото на ƒекември  а ходихме от 23.01-30.01.10г. »ма и писти които са на 4 км. от хотела но са малко и ако има в€тър не е много хубаво за каране тъйкато пистите са на открито. ƒо там където карахме ние е 20-30м. зависи как се кара само по магистрала е само последните 3-4км. път€ се изкачва в планината.ѕът€ не е проблем просто тр€бва да се ходи с кола н€ма друк транспорт.’отела се намира в Seeboden близо е до Villach след като влезнете от —ловени€ през тунела до хотела е около 100 км.ќт Ѕългари€ до там е 1000км.( Ѕългари€, —ърби€,’ърватска, —ловени€, јвстри€) стигнахме за 12 часа, почти през ц€лото време се кара по магистрали.
÷итирай

—офи€

http://www.booking.com/hotel/at/bellevue.bg.html?aid=323176;labe … JgS3302285844;ws=            това е хотела
÷итирай

ћнени€: 537
Ќикак не е зле с това басейнче!
÷итирай

—офи€

ƒаже пише, че има органик храни за закуска  Peace
ј какви са цените на ски картите?
÷итирай

—офи€

«а 6 дни платихме за възрастен 152 евро, едното дете е на 15г.-- 122 евро, за другото на 14г. --77 евро, до 14 г. е безплатна ски картата.  артата важи за ц€ла  аринти€.
÷итирай

—офи€

gori70, благодар€ много за пълната и конкретна информаци€  Peace јз имам време да трупам инфо, защото намерението ми е да организирам нещо чак за следващи€ сезон. Very Happy
÷итирай

—офи€

ћол€, ако се сетиш за нещо питаи, и успех в търсенето.
÷итирай

с изглед към ћонте –оза

ћнени€: 1 020
да дам един глас за Livigno след седмица каране там - доста червени писти (обаче бих казала светло червени и едни широкииии), по-малко черни. ќпределено от трите италиански ски  зони, където съм била (¬ал д'јоста, ƒоломитите и Ћивинио - пише се с ер малък), това е най-евтиното м€сто по отношение на хранене навън например (тъй като е безмитна зона, нищо че е част от »тали€).
÷итирай

ћнени€: 71
«дравейте,мислим отидем до јвстри€ на ски през декември ,досега не сме ходили и ни препоръчаха   Kaprun .Ќ€кой ако има впечатлени€ или да препоръча хотел или апартамент близо до пистите ,или друго м€сто в јвстри€
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
135-149 от 275 отговора