Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
135-149 от 275 отговора
Куршевель! Две неща знам за там - че е френската Мадона ди Кампильо и френската Гщаад. И има една от най-трудните в света писти за кацане на самолети..., но частни! Дано да не ходите със самолета си  Wink
Надявам се един ден да науча нещо повече за Белия кон! Peace
Цитирай

ммм... Гщаад.. добре звучи, мерси notar
Цитирай

Вчера се върнахме от Австрия изкарахме много хубаво пистите бяха много хубави  имаше и за тези които могат да карата и за начинаещи   http://ivo6808.snimka.bg/mountain/avstria-2.467545     
Цитирай

Имали сте и прекрасно време, както се вижда. Peace
Разкажи повече!
Цитирай

Да времето беше хубаво единия ден имаше мъгала и валеше за около 1 час, и един ден преди да си тръгнем започна много силно да духа и спряха част от лифтовете но беше около 1 час. Иначе всичко останало беше много хубаво. Хотела беше хубав стаите бяха голями и беше много добре отоплено, яденето беше също много хубаво и прекалено много.До пистите ходихме с колата за около 30-40 мин. карахме основно на KATSCHBERG и BAD KLEINKIRCHHEIM  ние карахме на първото място само идин път пяхме на второто защото беше по хубаво ски картата ни беше и за много други места но бяха по отдалечени и не ни се пътуваше,а и ако времето се окаже лошо е само разкарване. Част от групата ходи един път на GERLINZEN  но е било лошо времето и бяха карали много малко а то е отделечено от хотела на 50 км. и за това предпочетохме да не пътуваме толкова.
« Последна редакция: Пон., 01 Февр. 2010, 09:26 от gori70 »
Цитирай

Къде всъщност, точно е това? Много красиво е на снимките! Колко е пътят с кола от БГ? Не е ли малко далеч от хотела до пистите- 30-40 мин.? Ако може още инфо за хотела, през къде резервация, колко предварително? Извинявай, ако задавам въпроси за неща, които вече са обсъждани, късно се включих и още не съм изчела всичко.
Цитирай

Това е хотела  http://www.booking.com/hotel/at/bellevue.bg.html?aid=323176;label=bellevue-RZK6tjBdZBZu56NkYcQzJgS3302285844;ws=       ние си резервирахме през Елит тур (ул. Гургулят 7 ; на  гърба на 1 градска болница) Резервацията я направихме в началото на Декември  а ходихме от 23.01-30.01.10г. Има и писти които са на 4 км. от хотела но са малко и ако има вятър не е много хубаво за каране тъйкато пистите са на открито. До там където карахме ние е 20-30м. зависи как се кара само по магистрала е само последните 3-4км. пътя се изкачва в планината.Пътя не е проблем просто трябва да се ходи с кола няма друк транспорт.Хотела се намира в Seeboden близо е до Villach след като влезнете от Словения през тунела до хотела е около 100 км.От България до там е 1000км.( България, Сърбия,Хърватска, Словения, Австрия) стигнахме за 12 часа, почти през цялото време се кара по магистрали.
Цитирай

http://www.booking.com/hotel/at/bellevue.bg.html?aid=323176;labe … JgS3302285844;ws=            това е хотела
Цитирай

Никак не е зле с това басейнче!
Цитирай

Даже пише, че има органик храни за закуска  Peace
А какви са цените на ски картите?
Цитирай

За 6 дни платихме за възрастен 152 евро, едното дете е на 15г.-- 122 евро, за другото на 14г. --77 евро, до 14 г. е безплатна ски картата. Картата важи за цяла Каринтия.
Цитирай

gori70, благодаря много за пълната и конкретна информация  Peace Аз имам време да трупам инфо, защото намерението ми е да организирам нещо чак за следващия сезон. Very Happy
Цитирай

Моля, ако се сетиш за нещо питаи, и успех в търсенето.
Цитирай

да дам един глас за Livigno след седмица каране там - доста червени писти (обаче бих казала светло червени и едни широкииии), по-малко черни. Определено от трите италиански ски  зони, където съм била (Вал д'Аоста, Доломитите и Ливинио - пише се с ер малък), това е най-евтиното място по отношение на хранене навън например (тъй като е безмитна зона, нищо че е част от Италия).
Цитирай

Здравейте,мислим отидем до Австрия на ски през декември ,досега не сме ходили и ни препоръчаха   Kaprun .Някой ако има впечатления или да препоръча хотел или апартамент близо до пистите ,или друго място в Австрия
Цитирай

135-149 от 275 отговора