«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 275 отговора

—офи€

ћнени€: 1 543
записвам се да след€ темата,
÷итирай

гр.—офи€

ћнени€: 218
ћомичета, споделете изгодни оферти за ски почивки в јвстри€ по Ќова година, че попадам на много "солени".
÷итирай

—офи€

ћнени€: 116
ћомичета, споделете изгодни оферти за ски почивки в јвстри€ по Ќова година, че попадам на много "солени".
≈то ти една оферта за нова година http://www.nasamnatam.com/pochivka/Novogodishen_SKI_paket_Iztoch … _Tirol-25152.html

Ќие миналата година б€хме на ски ( не за нова година) в този хотел беше много хубаво може да попиташ за цени. ƒбри оферти имат.
http://elitetoursbg.com/?cid=47&OfferId=156#img1
÷итирай

гр.—офи€

ћнени€: 218
Ѕлагодар€ gori70  bouquet,
ј вие през Elite Tours ли резервирахте или направо в хотела?
÷итирай

—офи€

Ѕлагодар€ gori70   :bouquet:,
ј вие през Elite Tours ли резервирахте или направо в хотела?

ѕрез  ELITE TOURS  резервирахме.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 238
¬ключвам се да след€, защото тази зима и ние сме решили да ходим в јвстри€ на ски.
—кромна компани€ от 2 семейства = 4върз.+4деца.
 —ъс сигурност ще пътуваме с колите си, защото искаме да се получи и малка екскурзи€.
—ъбирам идеи Smile
÷итирай

ћнени€: 1 356
«аписвам се този път с въпрос. »нтересува ме информаци€ от всеки от ¬ас, който е карал ски в района на ZEll am see.
- горе-долу препоръки за хотел;
-важно ли е хотела да е в близост до хотела или автобусчетата вършат работа;
 изобщо с н€колко думи описание на цели€ район там-карпун ......всичко наоколо....никога не сме ходили в тази част на јвстри€;
÷итирай

—офи€

«аписвам се този път с въпрос. »нтересува ме информаци€ от всеки от ¬ас, който е карал ски в района на ZEll am see.
- горе-долу препоръки за хотел;
-важно ли е хотела да е в близост до хотела или автобусчетата вършат работа;
 изобщо с н€колко думи описание на цели€ район там-карпун ......всичко наоколо....никога не сме ходили в тази част на јвстри€;
Ќие отиваме в този район от 08.01.2011г. в този хотел http://www.feriendorf-ponyhof.com/Preise-Winter.59.0.html  той е на 8-10 км. от двата ски района ще пътуваме с безплатните автобуси до пистите. «а пръв път ще сме в този район на јвстри€ дано да е хубаво. ѕреди две години б€хме в друг район там от хотела до пистите б€ха 15км. и пътувахме с автобус беше много удобно. ќт Ѕългари€ до јвстри€  пътуваме с кола.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 238
¬ ко€ част е това ZELL?
÷итирай

гр.¬арна

ћнени€: 907
здравейте!
«аписвам се и аз във вашата темичка!
ѕланираме ски-почивка през февруари с личната ни кола!»маме си и момченце на 3г и половина,което незнам как ще изтрае този дълъг път,но ще се пробваме!
ћол€,ако н€кой може да сподели идеи за местенце  на що-годе сносни цени,нека пише!
Ѕлагодар€ предварително!
÷итирай

ћнени€: 1 356
Monche -на около 80 км от «алцбург;

gori70- ще чакам с интерес да споделиш!
÷итирай

—офи€

ще пиша непременно
÷итирай

Bristol

ћнени€: 5 789
» ние резервирахме днес къщичка, супер щастлива съм  Mr. Green ўе ходим февруари месец. ѕо средата между St. Anton и Serfaus се намира. ќще не сме решили в кой от двата курорта ще караме ски.
ўерката € мъча със ски курсове на суха писта, но аз ли съм нетърпелива или т€ бавно напредва ...  Crazy  Laughing
÷итирай

ћнени€: 540
» ние резервирахме днес къщичка, супер щастлива съм  Mr. Green ўе ходим февруари месец. ѕо средата между St. Anton и Serfaus се намира. ќще не сме решили в кой от двата курорта ще караме ски. ........
ƒа дадеш координати и повечко данни....? ћол€?
÷итирай

Bristol

ћнени€: 5 789
ƒа дадеш координати и повечко данни....? ћол€?
–езервирахме през tiscover.com в Landeck. Ќа 30 мин с кола е от Ladis, аз този курорт си харесах (Serfaus, Fiss, Ladis), пише че е добър избор за семейства Wink Ќаблизо имало и друг курорт с глетчери, но там картите били по-скъпи. ¬ъпреки това, с мъжът сме решили да отскочим за един ден да го пробваме и него  Very Happy
¬ къща с хаз€и сме, сега се пробваме да се свържем с т€х, за да потвърдим резервациите, пише че говор€т и английски  Very Happy ƒвойна ста€ с включена закуска, апартамент за 3-ма и апартамент за 4-ма, те са без закуска, от събота до събота, февруарската училищна ваканци€, ни излиза 900 евро.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 275 отговора